Jump to content

Opel Insignia - kāda pieredze


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

TrakaisKodiens

Sveiki, biedri.

Domāju par auto iegādi. "Sirdī iekritusi" ir Insignia.

Cenas un aprīkojuma attiecība šķiet ļoti laba.

Bet kā ar gaitas īpašībām, remonta izdevumiem un vispār ekspluatāciju?

Gaidu cilvēku pieredzi, nevis to ko var izlasīt bukletos.

 

P.S. pumpainos tīņu ar komentāru "opels sūds" nosūdzēšu mammai.   :grin:

Labots - TrakaisKodiens
Link to comment
Share on other sites

Slaids

Braucu ar Insigniu aptuveni gadu. Ir 2011. gada 2.0 dīzelis. Pirku pats Vācijā no plača. Pagaidām sūdzību nav.

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

interese 2,0 dīzelis ar 160 lopiņiem un manuālo kārbu.

 

 

 

Braucu ar Insigniu aptuveni gadu. Ir 2011. gada 2.0 dīzelis. Pirku pats Vācijā no plača. Pagaidām sūdzību nav.

 

cik izmaksāja auto vācijā, atdzīšana un reģistrācija? kāda komplektācija? 

Link to comment
Share on other sites

Slaids

Atradu caur autoscout.de. Man gan lopiņi mazāk.  Maksāja kaut kas ap 11 200 Eirām. Tā kā dzīvojos pa fāterlandi, tad LV vēl neesmu reģistrējis.

 

Komplektācijas gan vāciešiem švaka. Man ir Navigācija un parking sensori. miglinieki, Start-stop sistēma. Sēdekļu apsilde nav, aizmugurējie logi jārullē ar rociņu. Āķis nav.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir mirklis pasēdēts Insignijā universālī. No tāluma auto ir tīri neko - smuks, paliels utt. No tuvuma - nu neviena bundžas salaiduma vieta nav laba, nevieni bleķu gali nav paralēli (kapota/spārnu salaidumi utt.). Kaut kā izdevies izgriezt aizmugures vāka stiklu neriktīgi, tā augšmalas nepieguļ. Salonā arī bija čupa ar nonsensu.

 

Gāja gan diezgan labi un laikam pa servisiem nesanāk visu laiku dzīvoties, bet nu uzbūves kvalitāte tieši redzamajās vietās ir milzīga vilšanās tik ļoti dārgam Opelim. Ieteiktu pieiet klāt kādai Insignijai savas pilsētas ielās un kaut vai no ārpuses novērtēt vai pašam ir kas tāds pieņemami.

Link to comment
Share on other sites

kernell

Jau pusgadu esmu Insignia Sport Tourer laimīgais īpašnieks. Autiņš 2011 gada,Cosmo komplektācija, automātiskā kārba, atbraucis no Holandes. Pagaidām veikta tikai apkope un nomainīti priekšējie bremžu diski. Salons ērts, komfortabls. Mīnusu pagaidām nav.

Link to comment
Share on other sites

Slaids

Varbūt pie mīnusiem varētu minēt salīdzinoši mazo redzes laukumu caur aizmugurējo logu. Salīdzinot ar vectru, liekās kā šaujamlūka.

 

Salons tiešām glauns, ja salīdzina ar  tā gada un cenas kategorijas autiņiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

 

 

Salons tiešām glauns, ja salīdzina ar  tā gada un cenas kategorijas autiņiem.

 

nu tas mani arī piesaista.

kā tur ir ar usb/aux pieslēgvietām? tas ir visām vai uber ekstra? 

Link to comment
Share on other sites

Slaids

Man liekas, ka visām. Vismaz man ar navigāciju ir. Vienīgi USB atpazīts tikai FAT32, bet muzonam vienalga. Man ir versija ar ripiņu un rokas balstu. USB ir zem rokas balsta, mantu kastē.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Labdien..Esmu opel insignia 2015 cdti ipashnieks..Lieta taada ka nevaru palaist video caur usb.Varbuut kaads var pateikt,tur vajadziigs spec fails vai kaa?Dziesmas darbojas bet video neatpaziist.Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Dīlera telefons ir pazudis?

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kad ar vienu aci uz viņiem skatījos un pajautāju savējam meistaram par Insigniju - viņš noskurinājās un teica ka tikai ne to.... Cik šajā viedoklī objektivitātes nemāku spriest! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ronalds_, Insignia, īpaši jaunā un ja dzinējs nav kūpošais (bet piem 1.8VVT) ir tīti OK auto par savu naudu. Jā, nebūs sportiskums, skaņas izolācija kā citiem vāciešiem. Tomēr cena ir ļoti OK...

Link to comment
Share on other sites

Tas ka universālim attaisot bagāžnieka vāku, paceļas līdzi pus bampers ir "interesants" risinājums, bet vai praktisks?

Vāks milzīgs, bet bagāžnieks nemaz tik liels nav.

Cik no testdrive varēja saprast - gaita pacieta, stūre pasmaga-sportiska.

Salons vizuāli smuks, bet ne pārāk praktisks. Aizmugurē jaunajā astrā(hb) vietas ir vairāk.

Ar vietējo servisu remontu gadījumos ar visādi pigori esot.

Bet nu katram jau savs...

Link to comment
Share on other sites

 

 

..Lieta taada ka nevaru palaist video caur usb.Var

Kurš teica, ka tur vispār video paredzēts?

Link to comment
Share on other sites

Pie mūzikas failiem iestatījumos ir arī video bet to atverot parāda ka nav attiecīga faila...Tapēc domāju ka varbūt vajag kaut kāds spešl..Fleškā bija filma..

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Es tavā vietā skatītos vismaz uz Volvo S80. Galvas tiesu kvalitatīvās, ērtāks, smukāks un braucot jūties kā baltais cilvēks. Izbrauc ar abiem, uzreiz jutīsi atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav labāks par Auūūūūūūdi 80 ar gāzi


Bet runājot par tēmu. Ja saliek divus sūdus kopā sanāk labāks sūds?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Var jau ņirgt par to Audi 80, bet tie auto, ja tiek uzturēti, joprojām iet, nerūsē un tos var salabot katras pilsetas servisā.

Link to comment
Share on other sites

Insignijām esot elektroniskās rocenes plīšana kā viena no standarta vainām, bet servisi jau ir izkoduši remontu.

Link to comment
Share on other sites

Manai izlutinātībai  interesanta būtu tikai awd versija, bet hvz vai ar dīzeļiem nāca . Savukārt benzīna motori , kā jau visi jaunie , ir ar tiešo iešprici, un attiecīgi nav draudzīgi LPG. 

 

Bet tā man šķiet , ka insignijas budžetā ir pieejami interesantāki spēkrati . Pašam opels ir bijis , kaut kā nepatīk tā viņu underdog filozofija . 

Link to comment
Share on other sites

Volvo S80

Nejaucies diskusijā par vāciešiem ar ķīniešu grabuļiem! Pat nekad nav braucis ar normālu Opeli, toties viedoklis ir... hehe :D

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Otrās paaudzes s80 gan tika radīts un izlaists , kad Volvo vēl piederēja Fordam. 


Ķīnieši ir jaunais xc90 un s90

Link to comment
Share on other sites

Pag, autors grib jaunu vai lietotu Insignija? Ir tomēr atšķirība! 

 

Par Volvo s60, ap 2005 gadu, manuālis, 2.4 benzīns bez turbīnas + LPG. Ļoti vēlams ar klimatkontroli un ādas salonu. Ko tauta par šādu auto saka?

Ir LV iespēja atrast stipri nesistu, ar reālu nobraukumu zem 300k?

Es tā kā lēnām skatos cita auto virzienā. 

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka vietas aizmugurē nav. Bet mani tas nesatrauc - es tur nesēžu! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Priekš tevis būs par mazu! Labāk tad S80

Link to comment
Share on other sites

Mhm, ja Volvo, tad tikai s80 - IMo šis ir volvo kompromiss starp komfortu un vadāmību. Ja grib riktīgi pa ceļu peldēt - tad XC70 vai vēl kas lielāks uz balonriepām :)

 

Hmm, vispār tak offtops :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Opels ir Nvidia, Volvo ir AMD? Piekrītu :D

 

Labi, beidzu offtopu...

Link to comment
Share on other sites

Braucu ar 2012.gada insigniu 2.0 dīzelis. Pagaidām bēdu nezinu. Par video nezinu. Neesmu mēģinājis. 

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Nejaucies diskusijā par vāciešiem ar ķīniešu grabuļiem! Pat nekad nav braucis ar normālu Opeli, toties viedoklis ir... hehe :D

 

Normāls Opelis Insignia? Un bez ķīnas grabuļiem? Tas ir no kuras teikas paņemts - opeļfan?

Plastikāta lejerkaste tavs normālais opelis. Opeļi beidzās ar 2005 gadu? Pārējais ir miskaste. Ja nu vienīgi pielīdzināt beigtai, krāsni uzceptai nvidia. :D Auto priekš nokļūšanas no A uz B un nekas vairāk. Arī ar Audi 80 to var izdarīt ... un nekas vairāk. Vienīgi sanāk 9 gabali. :D

9 pakas par to širpotrebu? Ja nav cilvēkam gaumes, tad arī nebūs.  Maksimums par to neglītumu, ko varētu dot ir kādi 2tk., ne vairāk. Un tad vēl jāslēpjas, lai neviens nepamana, ar kādu mēslu brauc.

 

S80 sākot no 2006 gada kuzavu ir palicis smukāks un tajā pat laikā nav pazaudējis savu kvalitāti, neskatoties uz ražotāja maiņu. Saglabājis ziemeļu versijām pakojumu, kas LV nav mazsvarīgs.

Ja neņem Volvo, tad par to summu ir daudz citas labas izvēles. Tas pats Audi A6 kaut vai, bet nu ne jau Insignia.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, Opel Insignia mēdz būt arī šādi šroti - svaigs, bet šrots. Kaut gan to var teikt par jebkuriem auto - gan jau arī ir nodzīti eksemplāri... neticas, ka šitāds sviests ir vispār Opel raksturīgs.

 

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Tieši gribēju ielikt :lol:

Nu nez, var jau būt atkal nevietā apceļ opipelīti, bet tā rūsa... priekš 2010 gada....

Link to comment
Share on other sites

Takš tas opelis pamatīgi sists ir bijis! Pat jumts krāsots! 

Visas sistās rūsē, jo nevar garažā nokrāsot tā, kā to dara rūpnīcā!

Link to comment
Share on other sites

Un tāpēc rūsē durvju atsaites? Te kaut kas nav tīrs... Pat nezinu kāds tur nobraukusm vajadzīgs. Ir man bijusi kantorī pieredze ar šeptiņus gadus vecu insignia, kura nobraukusi pāri par 400k, bet nav rūsa. Nav un viss...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...