Jump to content

Pircēji-uzmetēji


kicker
 Share

Recommended Posts

Tehniski un vizuāli viss tip top
Atsiets no UK tīkla, lasīt šeit: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/163260-sony-z3-atblo%C4%B7%C4%93%C5%A1ana-var/
Līdzi iedošu ādas maku
ā un 16gb atmiņa

Tehniskā specifikācija: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-6539.php

Gribas kkādus 280 eiro
P.S ja izdomā piedāvāt maiņu, tad interesē TIKAI portatīvais dators (lietots)

Rīgas apkārtnē un praktiski pa visu Kurzemi piegādāšu

 

Truba "atdota" krāpniekam

post-91226-0-97612200-1430591564_thumb.jpg

post-91226-0-91426500-1430591593_thumb.jpg

post-91226-0-14307800-1430591610_thumb.jpg

Labots - Mezavecis
Pielaboju tēmu, jo te vairs nav nekas tirgojams
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    24

  • martinno

    31

  • Kaspars12

    21

  • Miervalds

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

manirproblemas

pirmajā bildē izskatās ka švīka ekrāna vidū? Varēji arī minēt ka telefons uk blacklistā, respektīvi tur izmantot nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)

Vizuāli ideāls, tā nav švīka, fočējot ar planšeti atspīd tās augša, pamaniju kad jau bildes bija saliktas.

 

Pieliku klāt taču linku ar to kā tika atsiets, tur viss ir minēts.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Nē, sanāca pavisam stulbāk, prāta aptumsums kkāds vakar bija, uzrāvos uz mahinācijām, telefons aizgāja, nauda neatnāca.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Pēc imei nevari nobloķēt?Kazi ļaunprātis atsūtīs piķi atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad pa vienam

erglis4 es to varu izdarīt? Nu tā ņemot vērā kā viņš tika atsiets?

nnoname tas būtu ieteicams? Ņemot vērā, ka UK viņš ir blacklistā?

Neesmu vēl paspējis, bet uz pēcpusdienu sazināšos ar paziņu, kura strādā VP, vai tāda persona vispār eksistē kāda tika norādīta, tad jāskatās tālāk..

 

Zuxter pat kauns stāstīt kādu stulbumu izdarīju, andris tarosovs persona, 241088-12171, 22343152, numurs kurš visticamāk ir izmests musarā. Konts no kura itkā sūtījis naudu LV05HABA0523456123445. Aizdošos tulīt uz banku, draudzenes māte tur vrb kautko varēs pastāstīt, ja vispār tāds konts eksistē.

 

Ā un pirms tas telefons ceļoja pie šamā, atstāju telefonā android device manager: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.adm

Bet nu, nezinu vai viņš darbojas pilnvērtīgi, ja nav ielogots tajā telefonā mans konts, itkā ieejot caur citu ierīci savā kontā, telefonu nesameklē, bet bloķēt gan piedāvāja, to nospiedu, nezinu vai šajā gadījumā tas darbosies...

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Nezinu kā šajā gaījumā, man nesen zvanīja arī par sludinājumu, šodien gatavs ņemt, pārskaitīs naudu un lai es ar autobusu nosūtu uz Dpili. Esot viņam Norvik banka un tūlīt pat esot gatavs pārskaitīt. Telefona cena bija 560 Eur. Pēc brītiņa pārzvana, ka esot gatavs ņemt arī laptopu un vēl vienu telefonu ko pārdodu... :D Protams, uzmetiens.

Kā viņš tev apliecināja maksājumu? Man pirms kāda laika bija arī gadījums, kad pircējs maksāja no citas bankas un atsūtīja viltotu maksājuma kopiju, ko es uzreiz nepamanīju. Pēc tam, kad piedraudēju ar policiju, uzreiz atgrieza preci atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Aizdošos tulīt uz banku

 

Swed tevi izmetīs kā pēdējo vanckaru no filiāles. Bankas nedod info nevienam par saviem klientiem. Tikai policijai un ar tiesas lēmumu. 

Link to comment
Share on other sites

Kauns atzīties, man tas pats kas ArtūrsB, Maksājuma kopija tik atsūtīta, ko pat nepamanīju.

Link to comment
Share on other sites

martinno Liepāja, tātad esmu zirgs, jā.

Žak nu jā, tādu opciju neatradu kad vajadzēja

Nu neko, pārdzīvošu

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vajag vēl kaut ko notirgot un ar to pašu autobusu aizbraukt līdz paciņas galapunktam :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par to jau iedomājos, bet uz to pašu uzrauties nez vai sanāktu protams :D lai kā, bet neatteiktos nozilināt viņu.

Šorīt vēl kkāds zvanīja un interesējās

Mācība man un varbūt vēl kādam :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu nebūtu tas pats, būtu cits - bet dusmas būtu uz ko izgāzt  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

nnoname tas būtu ieteicams?

Nevis ieteicams, bet obligāti. Ja šams ņēma no autobusa šofera, tad varbūt Liepājas autoostas videonovērošana ir uzķērusi to kadru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par kamerām iedomājos, bet saņemšanas brīdī bija 22. vakarā un nez vai varētu kaut ko saskatīt tur.., kaut gan..

Link to comment
Share on other sites

itanium
kaut gan..

Cerība mirst pēdējā!

Ja nenoķers tavā gadījumā, bet noķers citā, tad vismaz varēs piesiet vēl tavu gadījumu klāt!

Sen neesmu braucis ar starppilsētu autobusiem - šiem nav videoreģistratori?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Arī pirms kāda laika mani apkrāpa, varbūt tas pats čalis.

 

Numurs, no kura man zvanīja, ir 22386323. Protams, tagad ir izslēgts.

Viņš man teica, ka naudu pārskaitīs viņa "draugs". Artis Kaktiņš 240859-11803 LV94UNLA0090220061893

"Maksājuma uzdevums" tika sūtīts no artis.kaktins@gmail.com, kā e-pastā kā vārds uzrādās "Kaktins SIA", kas patiešām ir īsts uzņēmums. 

 

HRk0YDt.png

Link to comment
Share on other sites

Šis te painta bildes var absolūti nemaz nevērt vaļā.

 

Tikai ar bankas zīmogu un parakstu. Swedbank piedāvā elektronisko zīmogu, tas arī vēl der.

 

piecdesmitlatu, par 330 EUR pārmeta pār kārti?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

martinno

Numurus var mainīt kamēr slikti paliek... BET - diez vai viņi tik regulāri maina telefonus... 

1) Tie numuri kaut kur tiek iegādāti, visdrīzākais tur ir arī video novērošana.

2) No tiem telefoniem gan jau arī kaut kur citur tiek zvanīts... Pēc IMEI varētu kaut ko sazīmēt...

 

BET - tas viss tikai caur policiju... DIez vai viņiem ir baigā vēlme jāties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

itanium par reģistratoru, itkā nemanīju tam konkrētajam autobusam. Viņi pēctam tālāk nepētīs telfona izcelsmi? Baida tas, ka UK ir blacklistā (nez kādēļ)

 

Fruzz + kas viegli nāk, viegli aiziet

 

Kādēļ vispār apsvēru ielaisties uz šādu pasākumu, jo jautāju kas pa banku šamam ir, man SEB un viņam gan gan, bet beigās sūta no swed ne seb, ok, nodomāju pārpratis, jo akcents liecināja, ka dzimtā nav latviešu, tad sāku jau raustīties, ka tomēr tā nauda nebūs uzreiz. Smiekli nāk par lētticību, nebūtu domājis, ka ārpus foruma ielaistos uz šādu darbību  :dornis:

 

martinno +par to, ka diez vai gribēs tur čakarēties

sazināšos ar paziņu VP, varbūt varēs man kā palīdzēt

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

itanium

Vot nevar zināt, vai negribēs čakarēties. Vismaz man neliekas, ka tu esi pirmais gadījums.
A noķert "slavenu" bandītu tak viņiem vajadzētu gribēt?

Link to comment
Share on other sites

BoratsLV

Ej uz policiju tik, vajag dabūt liepājas autoostas kameras, un pēc tiem video materiāliem var sadabūt kas tas pa krāpnieku ir, visticamāk būs redzams kā grozas tur pie autobusa, un jau noteikti lombardā ir telefons vai kaut kur citur ātri realizēts.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Mjaa suudiigi sanaacis tev. Noteikti nevajadzetu pieiet ar vesu praatu, bet satramdiit rokaa.

Link to comment
Share on other sites

Pats vainīgs, ka šitādu glupību pieļāvu, nezinu vai tas ir attaisnojums. Bet vēl joprojām baida, ka nesāk kaut ko prasīt kāpēc tas telefons citā valstī ir blacklistā, uz to man atbildes nebūs, ja jau darbības notiksies ar IMEI..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pag, no kurienes tas apkrāpējs radies? Ja boot.lv biedrs (kaut ar 0 postiem), tad vajadzētu tādu izsvēpēt un piefiksēt, kad parādās redzeslokā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet vēl joprojām baida, ka nesāk kaut ko prasīt kāpēc tas telefons citā valstī ir blacklistā, uz to man atbildes nebūs, ja jau darbības notiksies ar IMEI..

Naudu tak neesi saņēmis. Par ko jāuztraucas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...