Jump to content

Dilemma starp Lumia 735 un 830


repsih
 Share

Recommended Posts

Sry kitai par tēmas copupaste(daļēju), arī esmu izvēles priekšā kuru izvēlieties. Esmu izskatījis ntos yotubus un aprakstus, bet tomēr ko teiksiet Jūs. Tā teikt velkomēti! Paldies.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Manā uztverē vienīgā pastāvošā problēma, kāpēc neņemt 830, jo ir lielāks, kas manai plaukstai nav adekvāta izmēra.

 

Bet neskatoties uz to - 830 būs mans nākamais telefons

Link to comment
Share on other sites

@@Volters, toties iebuvētā atmiņa 830 lielāka.. 16 vs 8, labāka kamera.. un kopumā tomēr baterija labāk tur.. protams.. tie visi sīkumi.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

830 Lumia var papildinat ar SSD karti. Ekrana bus labaks. Nezinu ka ir ar 730 Lumia, bet Windows 10 For Phones var uzlikt uz Lumia 830.

Link to comment
Share on other sites

@@Rizla, windows 10 var uzlikt pat uz mana vecā Lumia 520.. :D un SD karti arī 735jā var ielikt..

Link to comment
Share on other sites

Pacieties.. gan būs. pagaidām ir tikai TP.. gala versijā būs visiem WP 8/8.1. pieejams upgrade uz 10

Link to comment
Share on other sites

man pirms 2 nedēļām tieši šis jautājums nomocīja, kuru lūmiju paņemt...

vislabākais variants - paprastīt veikalā, lai iedod abus paturēt - katru savā rokā...

man uzreiz bija skaidrs - 735-tā krietni labāk ieguļas plaukstā, lai arī tik un tā pārāk liela priekš manas zīdaiņa izmēra ķepiņas... n9 ftw...

830-tā ir kantaināka, līdz ar to daudz neērtāka un ja 4,7" ekrānu vēl gandrīz var tikai ar labās rikas īkšķi glāstīt, tad 5" vairs ne - jātur otrā rokā un jāglāsta ar rādītājpirkstu, vai fakuci... vai abiem...

un oled izskatās 5x labāk par 830-tās ips lcd, turklāt lieliski saskatāms arī saulē...

pluss, imho, 830. ir kamera un korpusa materiāls, kas liekas kvalitatīvāks par kapeiku...

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Shadow118 - ja izlem pirkt 640, tad nedaudz uzgaidi, jo viņai ir svaiga telefona cena, kas pēc 2-3 mēneši būs smuki sarukusi.

 

Esmu turējis rokā 735, 925, 830

925 bija labākā rokā, otra labākā kabatā

730 trešā labākā rokā, pirmā labākā kabatā

830 otrā labākā rokā, pēdējā kabatā (taču visām kā viens sajūtu bojāja silikona ietvariņi, kas plaukstai meloja par patieso telefona izmēru). 925 un 830 matētā plastmasa un anodētais alumīnijs skaidri lika manīt, ka tie telefoni šļūkās pa rokām un kabatām kā dulli, ja nu vienīgi neesi sirdsslimnieks ar mūžīgi mitru ķetnu.

 

Perfektais variants būtu 925 ar bik jaunākām iekšām,lai varētu atbalstīt Denim(par win10 vēl nav skaidra situācija), taču tehnikas mīlētāja saprāts neļauj maksāt par padsmit eiro mazāk kā par to, ko iegūstu no 830.

Link to comment
Share on other sites

Reāli jau tik ekrāna tips un izmērs, kas neskaitās, poga fotografešanai, un optiskā stabilizācija (kameras pixeļi samazināti softiski) tikai divi (varbūt)(drīzāk mārketings) plusi, bet ar bumperi izmērs pieaugs dramatiskiun pēc 3,7 man tas būs isc pipec!

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Ja ir laiks gaidīt, tad 840 varētu būt labs variants. Es pats neesmu 5'' ekrāna piekritējs, bet 4.5'' 925 telefona paša izmērs ir smieklīgi līdzīgs 5'' 830.

 

Kā arī nekad dzīvē neesmu izmantojis vāciņus, zeķītes, ieliknīšus, bumperīšus, maciņus - tāds kāds nāk no fabrikas tāds arī ir man kabatā. Silikoņus ir salikuši saimnieki. Neviens silikons testa laikā necieta, taču nomelnoja aparāta patieso skaistumu.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
ja izlem pirkt 640, tad nedaudz uzgaidi, jo viņai ir svaiga telefona cena, kas pēc 2-3 mēneši būs smuki sarukusi.

Arī tie 160€, ko viņš tagad maksā, neliekas tik traki. 830 gan izskatās, ka vairs nekrītās, apstājies pie apmēram 215€

 

 

poga fotografešanai, un optiskā stabilizācija (kameras pixeļi samazināti softiski) tikai divi (varbūt)(drīzāk mārketings) plusi

Pixeļi neizsaka visu, 830 ir Zeiss optika, kas arī ir svarīgi. un vēl man interesē tā fīča, ka var fočēt RAW formātā

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

830 gan izskatās, ka vairs nekrītās, apstājies pie apmēram 215€

Varētu tā būt, jo vairs arī šie 830 netiek ražoti, visi, kas ir pieejami patreiz ir punkts 830 ērai.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Vai tad samais prot bildeet RAW (DNG)?
Jā, šitā fīča ir tik 1020, 1520, 930 un 830
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Cik lasīts 830 nav RAW/DNG beidzas pie 930!!!

Cik palasiju Windows Central forumu, itkā DNG ir arī 830, tik vajag Denim update. Vairāki rakstija, ka nevarot atrast, bet bija arī tādi, kuri saka, ka ir. No versijas atkarīgs, bet būt ir

 

Te kaut kāds raksts tieši par 830 kameru, tur ir arī screens, kur opcijās ir DNG - http://allaboutwindowsphone.com/features/item/20476_Clearer_and_crisper_Or_just_ho.php

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...