Jump to content

Lētās HD videokameras un to pielietojuma robežas


DeUld
 Share

Recommended Posts

Nelieliem notikumu/produktu apskatiem, ko iebliezt internetā, prasās nopirkt kādu videokameru. Protams, skatos uz lēto galu vispirms. Un rodas jautājums, ar ko šīs: http://www.ebay.co.uk/itm/251576851174,-zemo cenu kameras 30- 40 eur robežās tik ļoti atšķirās no tām, kam tai cenai vēl viena nullīte galā?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādreiz no lētajām lietojamas skaitījās Sanyo. Bet nu ne jau par 30 eur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar ko šīs zemo cenu kameras 30- 40 eur robežās tik ļoti atšķirās no tām, kam tai cenai vēl viena nullīte galā

 Ar visu. Ar draņķīgu matricu, draņķīgu optiku, sūdīgu enkodera procesoru, metamu bateriju, un to, ka atsaka strādāt pēc mēneša vai diviem.

 

Ieskatam:

http://www.youtube.com/watch?v=1EuBRmfJLSk

 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos. Ja jau ir tik sāpīgi ar budžetu, tad labāk filmē kaut ar telefonu un nav tur ko ākstīties ar čainas drazām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nopietni? filmēt un jauns, un 30-40 eiro, un HD ...smagi kkas neiet kopā

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez kāpēc tajā ebajā tās kameras izskatās ļoti līdzīgas Sony :) Bet zinot ķīniešu lētos izstrādājumus, iekšā būs kāda webkamera iebāzta.

 

Ja maz naudas, pērc normālu lietotu kameru, kas būs daudz labāks ieguvums par "jaunu" sūdu. Ņemot vērā, ka reāli maz kas aktīvi filmē, izņemot akumulatoru (ir dabonami), pārējais būs labā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

Par 30 naudām viennozīmīgi būs mēsls pēdējais.

Ja vajag nosacīti lētu HD kameru, tad pašlaik topā ir šī:

http://www.aliexpress.com/item/New-Original-Xiaomi-Yi-Action-sport-camera-Sport-16MP-4608X3456-1920x1080p-1010mAh-WIFI-Bluetooth-4-0/32295048077.html

 

Par to naudu nekā labāka nebūs. Lētāka būs Mobius action cam.

Link to comment
Share on other sites

tad pašlaik topā ir šī [..] Lētāka būs Mobius action cam.

 Man ir gan Xiaomi Yi (motociklam), gan Mobius (aviomodelismam). Teikšu godīgi, ka video kvalitātes ziņā abas ir visnotaļ līdzīgas, un es godīgi sakot drusku nožēloju tos 35€ starpību, ko pārmaksāju par Yi. Turklāt Mobius ir ļoti maziņa, atšķirībā no visiem šitiem GoPro kluča neveiksmīgajiem kloniem. Ja tikai baterijas laiks būtu garāks un būtu ūdensizturīga pati par sevi bez ārējā apvalka, būtu prīmā kamera.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

apskatu veidošanai 60fps? priekš kam? pie tam čakars ar tāda video apstrādi.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, būšu palaidis garām to apskatu daļu.

Man jau gribētos teikt, ka apskatiem platleņķis nekam neder.

Tai Yi kamerai gan ir softwāriska "sašaurināšana", bet vai es ar tādu gribētu filmēt apskatus - diez vai.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

60fps? ... pie tam čakars ar tāda video apstrādi

  Kur problēma ? Premiere Pro 60fps apstrāde ne ar ko neatšķiras no 24/25/30/50 - un arī gatavo eksportē uz kādu fps vēlies. Cita lieta - ja to 60fps "pārvērš" par 25 - tad gan nelielu raustīšanos straujām kustībām var iegūt.

Yi kamerai gan ir softwāriska "sašaurināšana"

Neesmu aptaustījis to brīnumu, bet softwāriski tas varētu būt, tikai digitāli piezūmojot - t.i. krietni samazinot jau tā nejēdzīgo kvalitāti.

 Nu nav ko te zilēt kafijas biezumos - kaut cik normālas kvalitātes amatieru kamera ar minimālām iespējam, sākas kaut kur no 250 - 300 euro un uz augšu, normāla sākas no apmēram 800.

Pie tam - jebkurš digiziepis (bet filmēt tagad var praktiski ar jebkuru) dos stipri labāku rezultātu, kā kamera par 20 - 50 euro.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no pielietojuma. Man uz coptera kā reizi vajag maziņu, iespējami lētu un izturīgu. Ja stacionārai filmēšanai, tad protams labāk kādu ērtāk lietojamu.

Par ziepjiem - jāskatās vai tur nav ierobežojumi filmēšanas ilgumam. Man piemēram Pentax spoguļkamerai (k5 II) iespējams nepārtraukti filmēt tikai līdz 5 minūtēm, neatkarīgi no kartes izmēra. Nav ne jausmas, kādēļ uzlikts šāds ierobežojums.


 

 

Mobius ir ļoti maziņa, atšķirībā no visiem šitiem GoPro kluča neveiksmīgajiem kloniem.

Tagad ir pieejams Mobius aizvietotājs:

http://www.securitycamera2000.com/products/RUNCAM-HD-Full-HD-1080P-Wide-Angle-Mini-FPV-Camera.html 

Link to comment
Share on other sites

Es video apskatiem ieteiktu te pat no kāda foruma biedra (veseli 2 piedāvā) iegādāties Sony Nex5.

Ārpus prasītā budžeta, protams, bet kā jau noskaidrojām - budžets nav "normāls".

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Heh, nu jau tikai no viena. Mans lolojums ir prom.

Link to comment
Share on other sites

iespējams nepārtraukti filmēt tikai līdz 5 minūtēm, neatkarīgi no kartes izmēra. Nav ne jausmas, kādēļ uzlikts šāds ierobežojums.

Eiropas savienībā ir papildus nodoklis jāmaksā par videokamerām. Tādēļ fotoaparātu ražotāji EU tirgotajām kamerām uzliek ierobežojumu softā filmējamā klipa garumam. Atkarībā no ražotāja tās ir 5 līdz 30 (max) minūtes viena klipa garumam. Dažām kamerām to var apiet pāršujot USA firmwāri.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ja vajag nosacīti lētu HD kameru, tad pašlaik topā ir šī:

+1 par šo - klientam sagādāju no ķīnas - neļāva gan draņķis paspēlēties, bet pirmie iespaidi ir pat ļoti labi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...