Jump to content

Win Servers Std 2003 R2 x64 1-4 CPU 5Cit OEM - instalācijas iso


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Lūk, Es ļoti ceru ka kādam kaut kur mētājas šis dvd!

Jo licenze ir, bet disks pazudis....  Izrakos pa internetu - OEM versiju nekur neatradu....

 

 

Jau iepriekš paldies!  

Link to comment
Share on other sites

Varu tev palīdzēt, bet neesmu pārliecināts vai te ir R2! post-97578-0-14828300-1429169018_thumb.jpg

 


PM

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=6905

Šis neder?

 

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=11276

 

Nu tad https://thepiratebay.se/search/2003%20x64/0/7/0

Un nav ko murgot par vīrusiem. visvairāk par vīrusiem torentos brēc kaukādi ampļi, parasti ar WEP parolēm un MAC filtriem, un routeri bez admin paroles.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir tikai servisa paka!!! 

Link to comment
Share on other sites

Mcb, tas ir datacenter edition! Man vajag standart un oem!

 

Ja neko neatradīšu - būs vien jāliek no VL instalācijas ar pirātisku key.... Teorētiski jau bsa var piesieties ka key iekš win un uz uzlīmes nesakrīt.....   

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jau bsa var piesieties ka key iekš win un uz uzlīmes nesakrīt.....

Da neteiks neviens tev neko ja licence, pirkuma papīri uz konkrēto versiju ir kuru būsi uzlicis.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

Nu tad https://thepiratebay.../2003x64/0/7/0 Un nav ko murgot par vīrusiem. visvairāk par vīrusiem torentos brēc kaukādi ampļi, parasti ar WEP parolēm un MAC filtriem, un routeri bez admin paroles.

 

Kura no tām versijām ir OEM??? Man ir legāls OEM seriālis, negribās likt piraktisko VL versiju.....   Volume license instalācju ir pilns internets. Man vajag OEM! 

 

lollka, tās vispār ir trial versijas! 

 

Šeit jautājot es drīzāk cerēju ka kādam atminam varētu būt aizķēries kaut kur instalācijas disks, kurš nāca līdzi serverim ar win2003 std r2, 64 bit OEM. 

 

Interneta plašumi ir pārrakti - vienīgais ko atradu - forumos cilvēki jautā pēc šīs instalācijas, bet neviens nav ieteicis kur atrast - 90% ka internetā nav! Man tas ir pirmais gadījums, kad kādu instalaciju nevar internetā atrast.

 

 

 

Da neteiks neviens tev neko ja licence, pirkuma papīri uz konkrēto versiju ir kuru būsi uzlicis.

 

 

Uz darbstacijām neviens seriālos numurus nebauda, tomēr serveris - dārgais gals - sods krietni lielāks un potenciāli iespēja ka piekasīsies arī....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Tu vari beigt ļurināt un 1kārši uzinstalēt? Tad arī ierakstīsi savu serial number un redzēsi vai iet.

Cik reiz jau tā nav bijis ka seriālis 1kārsi DER...

Link to comment
Share on other sites

McB, tiešām iedomājies ka nepamēģināju doto s/n uz VL instalācijas??? 

Link to comment
Share on other sites

McB no kura laika OEM numuri strādā uz VL licencēm!!! Vari jau izrunāties, bet ja nav ko teikt paklusē! Brīžiem rodas sajūta, ka bez diršanas neko citu tu nejēdz! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Esmu diezgan pārliecināts, ka pat kārtīga pļūtīšana ir stipri virs jaunā Andrīša prāta spējām.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

McB ir garīgā slimība, kura ir daudziem vidējā ranga vadītājiem. Sāk šiem likties, ka visi riņķī ir muļķi un zagļi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ieslēdz filtru, tad McB teiktais ir vērā ņemams. Jā, apzinos, ka šāds viedoklis te ir tāds "nepareizs".

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad McB teiktais ir vērā ņemams

 

Kas no McB teiktā konkrēti šajā topikā ir vērā ņemams padoms? Linki uz man nederīgiem imagiem? Tukša diršana?  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...