Jump to content

Laptopu lcd matricu pirkšana


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Kad vajag pirkt matricu, parasti to daru iekš ebay. Tomēr ja klients ir juridiska persona, tas neder, jo tiek pvn pazaudēts.

Varbūt kāds var ieteikt kādu e veikalu iekš ES, kurš var rēķinu bez pvn piestādīt un pieņem maksājumu ar pārskaitījumu?

 

Principā arī kāds vietējais tirgotājs derētu, ja cipari adekvāti.

Link to comment
Share on other sites

Dotajā momentā led 15 collu priekš asus k52f. (kurā pusē konektors neesmu paskatījies )

 

Bet vajag uz juridiskās personas rekvizītiem, līdz ar privātie pārdevēji atkrīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu vai tik mazas summas dēļ ir vērts iespringt, bet ja vajag, tad vajag! 

http://stores.ebay.co.uk/TJ-Inspirations-UK, čoms ir VAT maksātājs, takā raksti un lūdz rēķinu, bez VAT. Esmu pats ņēmis, sūta ātri un labi pakotus!  :)

 

http://tjinspirations.co.uk/index.php?route=common/home

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Es te vairāk meklēju nevis konkrēto matricu, bet kādu pārdevēju kuram būtu daudz laptopu rezerves daļu - matricas, klavieres, bačas.....

Link to comment
Share on other sites

Tu apskatījies? Šitais apgalvo ka var piegādāt 5000 dažās matricas.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev vajag vietējo tirgotāju ar analoģiskām cenām, kā ēbrejā, tad jāsarūgtina - saprotamu iemeslu dēļ tādi neeksistē. Ja +5-10 eiriki nav problēma, tad tādi ir vesela strīpa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu apskatījies? Šitais apgalvo ka var piegādāt 5000 dažās matricas.
 

 

Jem, paldies! Šis derēs!

 

d_l, nu cenas tam vietējam tirgonim ir kā jau lv tirgonim... 2x dārgāk kā anglim.....


 

 

 Ja +5-10 eiriki nav problēma, tad tādi ir vesela strīpa.
 

 

5 eur klāt nebūs problēma. Kurš lv man var piedāvāt 15 collu matricu pa apmēram 50 eur + pvn?

Link to comment
Share on other sites

 

 

15 collu matricu pa apmēram 50 eur + pvn?

 

Led, ccfl, konektors kur, etc? Turklāt kā jau minēju, vēlēties, lai ir visi formfaktori uz vietas lv par ēbreja cenu ir visnotaļ naivi...

Link to comment
Share on other sites

.. vai es domāju aplam? Nopērku ebajā, ko vajag un par tīkamu cenu. Te uz vietas sameklēju atbilstošus papīrus un miers. ???

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopērku ebajā, ko vajag un par tīkamu cenu. Te uz vietas sameklēju atbilstošus papīrus un miers. ???
 Māki zīmēt PVN saturošos papīrus? Par mazu PVN var dabūt paostīt nelielu kameru, vai ir vērts?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
evertons

Lai nebūtu jātaisa jauna tēma, rakstu šeit!!!

 

Vajag palīdzību sakarā ar matricu N156BGE-E41 lapsim- Packard Bell EasyNote TE69KB.

 

Matrica ir nobeigusies un vajag samainīt. Atradu ebajā pa 57 Eur, bet jautājums ir, vai ir iespējams dabūt pāreju (kas līdzīgs šim) lai varētu uzlikt matricu n156b6-lob rev.c1 jo šī stāv plauktā un gaida slimnieku!!!

 

Labi, skaidrs. Neviens neko nezin. Pasūtīju no ebay.

Paldies, ka neatbildējāt neko :D :D :D

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...