Jump to content

Ķīniešu andrīša izvēle ap $125


beckham9
 Share

Recommended Posts

Man ir Lenovo p780, izvēlējos dēļ labajām atsauksmēm par jaudu un bateriju, zemās cenas. Īsumā sakot - esmu apmierināts ar pirkumu. Bet nu viens mīnuss ir un diezgan paliels - nestrādā gps. Esmu mēģinājis pēc dažādām pamācībām sataisīt,speciāli norootoju šim nolūkam, bet nu nekādīgi nevar dabūt pie dziesmas. Ieslēdzu gps un tikai rādās - notiek gps meklēšana vai kaut kā tā. Esmu atstājis uz stundu ārā klajā vietā, tāpat nepieslēdzas. Forumos salasījos, ka tā ir izplatīta problēma mtk čipsetam. Nākošo neņemšu ar mtk, tas ir droši un autoram arī iesaku nenoskopoties un izvēlēties kaut vai tos pašus qualcomm ražojumus.

Link to comment
Share on other sites

Man ir vecs Lenovo uz MTK, bet ar GPS problēmu nav. „Aukstais” starts ar ieslēgtu A-GPS un speciālo MTK funkciju EPO notiek samērā ātri – kāds 1-3 minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Ar ir bijis p780,cik atceros tad arī nebija problēmu ar gps,bet lenovo forumā tiku lasījis ka mēdz būt problēmas ar gps un pārsvarā tad tas ir brāķēts gps modulis.

Link to comment
Share on other sites

Man ir vecs Lenovo uz MTK, bet ar GPS problēmu nav. „Aukstais” starts ar ieslēgtu A-GPS un speciālo MTK funkciju EPO notiek samērā ātri – kāds 1-3 minūtes.

 

 

kas vienam liekas nav problēma otram tā ir problēma ;) 1-3minutes ir katrastrofali daudz...varu deret ka tas 1-3minutes gan jau ir nekustoties no vietas un uz klaja lauka + braucot ar masinu/vai ari ejot pa sauram ielam ar augstam ekam vispar signals pazud? ;)

 

gps izmantoju diezgan daudz,tiesi tā iemesla dēļ -nekad mūžam vairs ķīniešu telefonus lai arī cik viņi lēti,

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki kā stāsti,tagad jaunie mtk čipseti jau ir uzlaboti un ar gps problēmu ir krietni mazāk.

Link to comment
Share on other sites

1-3minutes ir katrastrofali daudz..

Gribi teikt, ka citiem telefoniem "aukstais" starts notiek dažu sekunžu laikā? Vēlreiz atkārtoju runa ir par "auksto" startu, kad GPS nav bijis ieslēgts ļoti ilgu laiku.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

 

 

Manai vecajai Nokia N82 nevajadzēja vairāk par pusminūti
Vēl tas pats jautājums: "Vai tā pusminūte bija "aukstais” starts?"
Runa ir par „auksto” startu, kad GPS nav bijis ieslēgts vairāk par 1 mēnesi.
„Karstais” starts, pat lētākajam navigatoram uz Windows CE ir vien dažas sekundes.

Iekš Wikipedia var  palasīt par to kā darbojas GPS un no tā taps saprotams, ka „plika” GPS (bez A-GPS, EPO) „aukstais” starts pat teorētiski nevar būt pusminūte. Tur runa ir jau par 732 - 750 sekundēm, un ātrāk nesanāks, ja vien netiek izmantots vēl kāds cits sakaru kanāls (A-GPS, EPO) Ephemeris un Almanac saņemšanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai cik ķīnietis būtu lēts, labs displejs un un pārējās fīčas, ja tur iekšā MTK mikroshēma, neņemiet.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

 

 

ja tur iekšā MTK mikroshēma, neņemiet
 

 

laikam jau jāpiekrīt 

paņēmu mātei ķīniešu flagmani jiayu g5s 

baža par gps apstiprinājās - neiet

neesmu gan mēģinājis ar papildu darbībām to atdzīvināt

Link to comment
Share on other sites

hvz, ko jūs tur varat muitot, cik man bijuši kīniešu sūdi, visi atnaca bez muitošanas.

1. planšete, gan pasen, bez muitas

2. 4"

3. mazais i18

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

gps izmantoju diezgan daudz,tiesi tā iemesla dēļ -nekad mūžam vairs ķīniešu telefonus lai arī cik viņi lēti,

Kā jau iepriekš teicu - nav jau tiešī ķīniešu telefonu problēma - Prestigio, Just5, Gigabyte un vēl daži trakie ir iecienījuši  MTK, lētuma dēļ. Bet ir ķīnieši, kas neliek MTK - Meizu, Xiaomi, Oppo, Oneplus un vēl kaudze.

 

 

ķīniešu flagmani jiayu g5s 

Es gan Jiayu nesauktu par flagmani - pakaunētos.


 

 

Nav tik traki kā stāsti,tagad jaunie mtk čipseti jau ir uzlaboti un ar gps problēmu ir krietni mazāk.

Savukārt Qualcomm čipseti jau sen ir labi un nav jāmin un jācer un jābrīnās...  


Vēlviens MTK "gļuks" - Prestigio 5517 "krīt nost" wifi - it kā pieslēgums aktīvs - ikoniņa ir, bet dati neiet. Ar jebkuru wifi rūteri. Atslēdzot šifrēšanu, problēma pazūd. Servisā saka, ka problēmu nav un lai es priecājos par lielo baterijas laiku.


 

 

Man ir vecs Lenovo uz MTK, bet ar GPS problēmu nav. „Aukstais” starts ar ieslēgtu A-GPS un speciālo MTK funkciju EPO notiek samērā ātri – kāds 1-3 minūtes.

1 -3 minūtes ar Rīgas braukšanas ritmu ir daudz... visiem GPS ražotājiem ir kaut kāda papildus datu ielādes funkcija - EPO vai tamlīdzīga, un daudziem tā nodrošina pārdesmit sekunžu laikā fixu. Tikai MTK, bārenīšiem ir mazliet jāpagaida. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl tas pats jautājums: "Vai tā pusminūte bija "aukstais” starts?" Runa ir par „auksto” startu, kad GPS nav bijis ieslēgts vairāk par 1 mēnesi. „Karstais” starts, pat lētākajam navigatoram uz Windows CE ir vien dažas sekundes. Iekš Wikipedia var  palasīt par to kā darbojas GPS un no tā taps saprotams, ka „plika” GPS (bez A-GPS, EPO) „aukstais” starts pat teorētiski nevar būt pusminūte. Tur runa ir jau par 732 - 750 sekundēm, un ātrāk nesanāks, ja vien netiek izmantots vēl kāds cits sakaru kanāls (A-GPS, EPO) Ephemeris un Almanac saņemšanai.
 

kursh gan tikai reizi menesi izmanto gps??????

tas aukstais starts ir ari ja nav bijis uz stundu tev vins ieslegts, bet nu tur jau kjinieshiem vispar ja izsledz uz 5am minutem ara tad jau viniem tas ir aukstais starts :D

 

beidz murgot un atbalstit tos kiniesu sudus, aukstais starts man ja nav bijis paris dienas ieslegts ir zem pus minutes, ir bijusi telefoni ari kuriem jebkads starts prasa 5-10minutes un tad ari tik viegli signalu pazaudet ka bail paliek ar tadu vispar kkur doties.

Link to comment
Share on other sites

Lenovo P780, pasūtīju novembrī no ķīnas saņēmu decembrī, pāršuvu un ieguvu experia z3 izskatu un gandrīz pilnu latviešu valodu. Nekādi gļuki nav novēroti,viss darbojās varbūt ne tik raiti kā jaunākajiem super flagmaņiem bet es viņu izmantoju kā tomēr pārsvarā telefonu.

Nesāju bez jebkādiem čeholiem un plēvītēm, metājas kur pagadās var teikt ka joprojām nav redzamas lietošanas pazīmes. Āķis  :bomb: ,ierēcu par tiem kuri savus flagmaņus lādē no rīta un vakarā un kad sasit stiklus samaksā vairāk kā maksā mans tālrunis :on_the_quiet:

http://www.bildites.lv/images/4zkkugk1o0a7mntcdmja.png

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nu jau vairāk kā 2 gadus lietoju Lenovo A820 ar Linerty iešuvi. (4.1.2). Varu teikt tikai to labāko.

Lenovo kvalitāte par dzeltena ķīnieša cenu.

Vienīgi šitie visi Lenovo ir jāņem no normāla pārdevēja, nevis no kaut kādām ali-bābām, kur katrs otrais ir pakaļdarinājums no pakaļdarinājuma ar rūpnīcas izbrāķētām detaļām.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Lenovo kvalitāte par dzeltena ķīnieša cenu.

Vot, bitīt matos, traks cilvēks - Lenovo arī ir viens dzeltens ķīnietis! Pie kam, ne lielākais un labākais no ķīniešiem! 

Link to comment
Share on other sites

nu labaks jau ir par visadiem dogijiem, shengiem pengiem  elefantiem un citiem shu shu ko visticamak licis kopa 8gadigs berns kuram algaa maksatas 3is sviestmaizes un risu kulite dienā.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

ko visticamak licis kopa 8gadigs berns kuram algaa maksatas 3is sviestmaizes un risu kulite dienā.

Tāda situācija, kā reiz ir ar Apple produktiem.

Nu un visā visumā neviens neliedz apskatīt info par ražotāju internetā - vai nodarbina bērnus vai bomžus vai mērkaķus.

Nav svarīgs ražotājs - ka tik ir kvalitāte un nav piesmiets Android ar visādiem brīnumiem, ko pēc tam ar root-ošanu jāņem ārā.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

...lai neceptu jaunu topiku...

A ko sakiet par jauno Just5 Blaster mini?

Atkal MTK čips.

A savādāk? Cena patīkama priekš darba zirga vai ttomēr maksāt par Moto G?

Link to comment
Share on other sites

pagaidi vel 2as nedelas lidz iznaks 3rd gen moto g ar 2gb ram/13mpx kameru par cik sapratu apmeram tadu pasu $ kaa maksa tagad 2nd gen.

neperc to kiniesu padjobku.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Labaak njem Moto G. Kam sanjemsi atjauninaajumu, ja pat neiznaks, tad varesi uzshut Custom ROM. Jo shamiem MTK chipu telefoniem (Just Blaster, Elephone utt) ar ROM ir shvaki un ja naak ar 4.4.4 vai ko vecaaku ar to paliks uz muuzhu.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Pankucins

Kā tas īsti ir, sūtīt telefonu, piemēram no gearbest.com. Cik saprotu man muita arī būs jāmaksā, un tur arī piedāvā garantiju, piemaksājot klāt no garantijas ir jēga, ja sūtīts no HK? Var, kāds apskaidrot? Gribētu šito itkā paņemt http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_188822.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale 

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā būtu atlaide uz P7000 es paņemtu to,šo P8000 esmu uzsūtījis,bet elephone laikam nespēj tikt galā ar ražošanas jaudām un jau ir pārcelts datums no jūlija sakuma uz jūlija beigām,nebrīnīšos ja vēlreiz pārcels uz augustu,turpretī P7000 jau ir vairākas rom versijas iznākušas(cik palasījos ta elephone vismaz uztura savus modeļus ar jaunām firmwarēm,turpretī tiek piedāvātas oficiāli vairākas sborkas) kamēr gaidu savu P8000.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

A ko sakiet par jauno Just5 Blaster mini?

Savādi, ka ir vēl kāds, kas kaut nedaudz interesējas par to šņagu.

 

 

 

neperc to kiniesu padjobku.

Pag, Motorola atkal tiek ražota ASV, kā senajos 60tajos?

Īstenībā, zb jau gudreļi, kas "noliek" ķīnas telefonu ražotājus, tīri principa pēc. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kjiinieshiem ir normaali produkti peedeejaa laikaa. Atjauninaajumu nesanjemshana, MTK chipsetu ne/veiktspeeja nosit jebkuru veelmi iegaadaaties no kjiinieshiem.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Atjauninaajumu nesanjemshana, MTK chipsetu ne/veiktspeeja nosit jebkuru veelmi iegaadaaties no kjiinieshiem.

Nu, kā jau teicu - ne visi ķīnieši ir vienādi un ne visi korejieši ir glauni.

Kolēģa Mi2 vēljoprojām saņem jauninājumus un strādā. Kā ar Galaxy S3?.....

Pēc pilna apļa atgriezāmies pie tā paša vecā jautājuma par MTK.

Galu galā, MTK savos aparātos liek ultralētuču un alkatīgo brendu ražotāji un mēs tos pērkam jo vai nu esam skopi vai nu esam tupi un ticam reklāmām.

Laikā, kad ir forumi un simtiem neatkarīgu apskatu rakstītāju, neredzu problēmu atrast normālu trubu.

Ot tā! 

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Iesakiet kādu alternatīvu Xiaomi Redmi note? Vai nekas labāks par to ciparu nebūs?
Tieši gribās kaut ko virs 5"

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Par to ciparu diez vai. Nu un vajadzētu definēt vārdu "labāks" - kas neapmierina Redmi Note LTE versijā?

Gribas labāku? Ir Mi Note vai Oneplus One. Mi Note dārgs, bet Cyanogen jau ir kļuvis par piegānītu vājprātu.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Labāks ir labāks :) peim. labāka kamera, krait procis, IP sertifikāts, lielāka izšķirtspēja - kaut kā tā
Vienīgais, ko atradu ir kāds LG G3 ss'ā, mazliet dārgāk gan sanāk, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bruketajs

Ak, tad ir vēl cilvēki ar mikroskopa implantu, kam uz 5 collām vajag FullHD... ;)

Un ko, zinātniski runājot, dod "krait procis"... ;)

IP sertifikāts - tur šaubu nav - mēdz būt cilvēki, kam tas ir vitāli svarīgi. Man neviens tālrunis nav peldējies - tikai kritis.


Ehh, pasēdēju un palasīju - Xiaomi ir Qualcomm Snapdragon ar visu Krait:

Snapdragon 400
Quad ARM® Cortex™ A7 CPU at up to 1.6GHz per core

Dual core Krait 300 CPU at up to 1.7GHz per core

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...