Jump to content

Ķīniešu andrīša izvēle ap $125


beckham9
 Share

Recommended Posts

Pienācis laiks nodot LG vai nosūtīt citam, kurš spēles nespēlēs un lagošanu pacietīs. 

Visticamāk tiks sūtīts no Pandawill ar nedaudz ātrāku piegādi, tāpēc meklēju telefons $125+piegāde = 150.

 

Galvenās prasības:

 Baterija, lai tur bez problēmām vismaz dienu pusaktīvi lietojot telefonu (reizēm Wifi, spēles, mūzika vilcienā).

 Kamera,kura ļaus safočēt mājasdarbus, tātad ap 8MP vismaz. 

Procesors un RAM,lai pilnībā ļauj izbaudīt telefona iespējas bez aiztures. 

Protams normāls SIM atbalsts, lai laukos internets nebūtu 11kb/s.

Vismaz HD ekrāns.

Iespēja garlaicības brīdī neapmaldīties ar greizu GPS un uzspēlēt kādu spēli.

 

Kas man pašam iekritis acīs?

http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551/lenovo-p780-smartphone-mtk6589-android-42-50-inch-gorilla-glass-screen-3g-gps-otg-p78042.html

http://www.pandawill.com/xiaomi-redmi-2-smartphone-64bit-4g-quad-core-47-inch-hd-screen-80mp-glonass-grey-p96909.html

http://www.pandawill.com/elephone-p3000-smartphone-4g-lte-android-44-quad-core-50-inch-hd-screen-black-p95234.html

http://www.pandawill.com/lenovo-a850i-smartphone-android-42-1gb-8gb-mtk6582-55-inch-3g-gps-white-p87628.html

http://www.pandawill.com/lenovo-a850-smartphone-android42-55-inch-mtk6582m-quad-core-1gb-4gb-p80720.html

http://www.pandawill.com/lenovo-s660-smartphone-android-42-mtk6582-13ghz-47-inch-with-brushedmetal-finish-p86912.html

Labots - beckham9
Link to comment
Share on other sites

Es vismaz uz ko tādu neskatītos skatītos. Visi viņi tev sarakstā baigi švaki.

 

System OS Android 4.4(since Dec 24th, 2014)(rooted system) CPU MTK6589, Cortex A7 quad core,1.2GHz;
GPU: PowerVR SGX 544 ROM 4GB RAM 1GB

 Labāk ievērtē šos.http://www.pandawill.com/jiayu-f2-smartphone-4g-lte-2gb-16gb-50-hd-gorilla-glass-android-44-3000mah-black-p99542.html


Vai šo. http://www.pandawill.com/kolina-k100-smartphone-mtk6592t-20ghz-55-inch-fhd-screen-2gb-32gb-grey-p95648.html


 

 

Procesors un RAM,lai pilnībā ļauj izbaudīt telefona iespējas bez aiztures.
Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tam Lenovo P780 būs labs baterijas darbības laiks! Man protams apmierina arī 1Gb rams un 1,2Ghz procis, tas protams pēc vajadzībām jāskatās, ko uz trubas plāno dzenāt.

Link to comment
Share on other sites

beckham9

 

 

Tam Lenovo P780 būs labs baterijas darbības laiks! Man protams apmierina arī 1Gb rams un 1,2Ghz procis, tas protams pēc vajadzībām jāskatās, ko uz trubas plāno dzenāt.

 

Nū pašlaik ar 512mb RAM ir daudz par maz. :D 

Link to comment
Share on other sites

Vai ta ir vērts zaudēt garantiju un tupums vēl ir tas, ka €->$ ir gandrīz 1 pret 1. Tepat kaut kādu zivs 5 nopērc un dzīvo nost.

Link to comment
Share on other sites

beckham9
(labots)
Vai ta ir vērts zaudēt garantiju un tupums vēl ir tas, ka €->$ ir gandrīz 1 pret 1. Tepat kaut kādu zivs 5 nopērc un dzīvo nost.

 

Čomiem darbojas jau 2-3. gadu ķīnieši Jiayu, Zopo utml. modeļi. Kurss ir 1 - 0.92 šodien. Neesmu piefiksējis, ir bijis zem 0.9 ?

EDIT: oo, ir bijis pat 0.7 ...

Labots - beckham9
Link to comment
Share on other sites

Nu teorētiski ir iespējama muita, bet diez vai. Ja nu vienīgi sūtīs ar DHL, tad visticamāk, ka nāksies +PVN maksāt, bet caur parasto pastu 90%, ka izies bez muitas.

Link to comment
Share on other sites

beckham9
(labots)
Nu teorētiski ir iespējama muita, bet diez vai. Ja nu vienīgi sūtīs ar DHL, tad visticamāk, ka nāksies +PVN maksāt, bet caur parasto pastu 90%, ka izies bez muitas.

 

Tad ir jāņēm bezmaksas šips vai DPD? Ak jā. Lenovo tiek sūtīt ar Nīderlandes šipu.

Labots - beckham9
Link to comment
Share on other sites

Ja ir izvēle, tad nevajag izvēlēties nevienu kurjerpastu, ne DPD, ne DHL, bet jāsūta ar pašu lētāko, tad visdrīzāk ies pa parasto pastu.

Link to comment
Share on other sites

beckham9

 

 

Ja ir izvēle, tad nevajag izvēlēties nevienu kurjerpastu, ne DPD, ne DHL, bet jāsūta ar pašu lētāko, tad visdrīzāk ies pa parasto pastu.

 

Paskatoties, kuru telefonu tu varētu ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

beckham9

 

 

To nu tev pašam jāizvēlas.

Nē, nu jā. Vienkārši zinošāku cilvēku viedokli vēlētos uzklausīt. :D

Vai ar tiem speciem pietiktu manām augstāk uzskaitītajām vajadzībām?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lenovo tiek sūtīt ar Nīderlandes šipu.
2 gadu laikā no pandawill esmu nopircis 6 telefonus. Visos gadījumos piegāde bija ar parasto pastu un visos gadījumos PVN bija jāmaksā. Pēdējais telefons arī nāca ar NL pastu, bet PVN nodokli tik un tā dabūju maksāt.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es no pandas ar sūtīju lenovo p780 un pvn nemaksāju jo iepakojums bija tik plāns ka nelikās ka tur būtu telefons iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Redzēs,kā ar muitu sanāks,bet meitai pasūtīju tiko šo bi velme paekspermentēt ar ķīnieti :) ( visu laiku gribēju ņemt nexus5,bet viens jau ģimenē ir) http://www.pandawill.com/lenovo-vibe-x2-smartphone-4g-lte-mtk6595-octa-core-2gb-32gb-50-fhd-screen-golden-p95267.html?limit=50   Zem 200 eiro sanāca atsauksmes praktiski izcilas. Un dizains arī diez gan atgādina Sony xperia3. Protams dzelžos atpaliek,bet cena ar trīs reizes mazāka.

 Ja kādam interese,kad saņemšu iemetīšu reālus testus.( mazums ko tur veikala skrīnšotos ieliek)

Link to comment
Share on other sites

beckham9

 

 

Es no pandas ar sūtīju lenovo p780 un pvn nemaksāju jo iepakojums bija tik plāns ka nelikās ka tur būtu telefons iekšā.

 

CIk ilgu jau lieto un kādi iespaidi?  

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

512 rams protams ir par maz, par to nav runu. Savukaart 1 gigabaits jau ir tiiri ok. Protams, 2 gigabaiti ir veel labaak, bet es skatiitos uz to, lai nav arii katras 6 stundas pie laadeetaaja jaaliek.

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi Xiaomi. Redmi 1S ierakstās budžetā. Pats paņēmu tādu, tagad karstu mīžu jau kuro dienu.

Link to comment
Share on other sites

beckham9

 

 

Tikai un vienīgi Xiaomi. Redmi 1S ierakstās budžetā. Pats paņēmu tādu, tagad karstu mīžu jau kuro dienu.

 

Ar ko atšķiras no Redmi2 ? 

Link to comment
Share on other sites

Tas Nīderlandes pasts nestrādā, jo uz pakas ur visi ķīniešu ķeburi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā. muita pateica ka neuzķersies ka paka itkā no NL, ja virsū hieroglifi

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi iet pirkuma apstrāde tajā Pandawill.com ? Nopirku 08.04 trīs dienas pagājušas vēl nav izsūtīts. Tas tā normāli viņiem,nav pamats satraukumam :) .Protams telefons bija un ir pieejams.Tā kā iztirgoti nav,ko arī suports pateica. Dīvainākais,ka nemācēja pateikt kad izsūtīs :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vienu es varu droši pateikt - Dieva dēļ, turieties tālāk no sasodītajiem MTK čipsetiem - nav neviens tālrunis, kas strādātu perfekti ar to draņķi. Vienmēr kāds sīkums, kā zobu sāpes - WiFi krīt nost, GPS atrod pusceļā starp Jelgavu un Rīgu un vēl šis tas.

Es, personīgi, ieteiktu Xiaomi Redmi 2 vai Redmi Note, atkarībā no "lāpstas lieluma". Note gan diez vai iekļausies tajos 125$, bet mēģināt var.

Pandawill ir mazliet bremzīgi, bet nu cenas ir smukas.

Ķīnas pakām no Holandes ir cita nianse - tās sūta no muitas zonas un jau Holandē tās saņem dzelteno uzlīmi, ka "paka neatbilst ES muitas vienošānās noteikumiem Nr. xxx"

Pamēģiniet sūtīt ar Yanwen no Shenzhen - viņi atmuito Anglijā vai Holandē un pārliek savā pakā un ir miers. Pārmaksāt sanāk ap 10 eur, bet toties atnāk zibenīgi un nav jāatdod sava nauda lidostā, ko principiāli nevēlos darīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dieva dēļ, turieties tālāk no sasodītajiem MTK čipsetiem - nav neviens tālrunis
Kā gribētos domāt ,ka Tev nav taisnība :) . Nu neko dzīvos ,redzēs.
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

 

 

Tas Nīderlandes pasts nestrādā
 

vairs nestraada. pagaajushaa gada beigaas divas pakas apgaaja muitu, savukaart shonedeelj viena nee ...

Link to comment
Share on other sites

Muita jāmaksā no deklarētās vērtības ...? 

Ja pakas vērtība būs uzrādīta $100,00, tad gan jau, ka muita parāk nepētīs, kas tur ir iekšā, un vai tik tā manta nemaksā $120,00, un tad visticamākais, ka dabūsi samaksāt PVN no deklarētajiem $100,00.

Bet, ja pakas delarētā vērtiba ir $10, bet tās izmēri, svars, un "sūtijuma izsekšoanas numura" esamība (kāpēc $10 pakai vajag izsekošanas numuru?) muitniekam rada aizdomas, ka tā maksā vairāk kā uzrādīts, tad tālāk jau Tev pašam vajadzēs iesniegt visus ar šo pirkumu saistītos dokumentus, kur parādīsies gan preces nosaukums, gan tās patiesā cena.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

 

 

RHS, 08 Apr 2015 - 21:45, teica: Tas Nīderlandes pasts nestrādā vairs nestraada.
Man pašreiz tieši nāk caur Nīderlandi.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pakas vērtība būs uzrādīta $100,00, tad gan jau, ka muita parāk nepētīs, kas tur ir iekšā, un vai tik tā manta nemaksā $120,00, un tad visticamākais, ka dabūsi samaksāt PVN no deklarētajiem $100,00.

 

Man pieredze ir sekojoša - pērkot planšeti no ķīnas palūdzu uzrakstīt cenu 120 usd, tipa ticamu.

Lv muita man tāpat paprasīja pirkuma apliecinošus doķus un dabūju maksāt pilnus nodokļus. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Lv muita man tāpat paprasīja pirkuma apliecinošus doķus un dabūju maksāt pilnus nodokļus. 

Nākamreiz sadalīsi 2 maksājumos un varēsi uzrādīt pirmo daļu muitai. ;) Protams, tas nav godīgi, bet noplēst 35% nodokļos, sākot ar 150Eur summu ir pavisam godīgi... pavisam pavisam...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Protams, tas nav godīg

 

Nav godīgi atkarībā pret ko?

 

Pret mūsu kungiem kuri mūsu nodokļu naudu izšķiež iedomājamos un neiedomājamos veidos un mēs knapi velkam galus kopā.....

 

Tad attiecībā uz ko tas nav godīgi? 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Kā gribētos domāt ,ka Tev nav taisnība . Nu neko dzīvos ,redzēs.

Man arī, bet dzīve ir tāda kāda ir.

Ja nevajag navigāciju un normālu wifi, tad nav nemaz tik traki.

Xiaomi tieši šī iemesla lēnām kāpj nost no MTK grābekļiem. 

 

 

Nav godīgi atkarībā pret ko?

Nu, pret likumu...

Ar kungiem jau ir tā, ka ieņemot mazāku piķi, tie projekti nesaruks - mazāk atliks ceļiem, slimnīcām un pārējām lietām...

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Nākamreiz sadalīsi 2 maksājumos un varēsi uzrādīt pirmo daļu muitai.

tieshi par shaadu "risinaajumu" esmu iedomajaies

tikai kaa reaali tas straadaa, piem. aliexpress gadiijumaa, ja reiz jaamaksaa tieshsaistee

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Iesakat kādu uzticamu Ķīnas veikalu no kura pasūtīt Meizu M2 Note!

Kurā ātrāk atsūta?

Paldies

Labots - bedrens
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...