Jump to content

Windows XP nedarbojas SSL


marrtins
 Share

Recommended Posts

Nepieciešams radagabalam piedzīvināt vecu lamatu (kaut kāds DDR1 AMD, 768MB RAM). Mērķis - pamācīties internetus :)

Uzliku XP, installācija jau ar SP3. Tomēr pārāk aizvēsturiska, jo nekas ar SSL nestrādā, jebkurš browseris (chrome, ie, firefox) bauro par nederīgiem sertifikātiem, update, protams, arī nevar uzlikt. Sen nekas nav instalēts - rokas nožuvušas, sagooglēt arī neko jēdzīgu neizdevās :black eye: Varbūt kāds ir saskāries un var ieteikt, kāds patčs jāliek vai kas cits jādara, lai to XP uzliktu uz kājām, ja to vispār vairs var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Nāksies samaksāt datorspecam.

Ja tu nespēj bateriju nomainīt, tad droši vien arī putekļus iztīrīt nespēj, tātad arī diezvai pratīsi uzinstalēt pareizi.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gan jau ka datumaa ir vaina!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vakar, iztīrīju, sainstalēju xp sp3 amd 1100+ 1.1Ghz (1 kodols protams), 512MB, GF FX5200 256MB AGP 8x, 10GB ide cietnis (jā tiešām 10GB cietnis, un neparasti bet kļūdas testā neatradās), Cietnī palika brīva puse vietas ap 5.5GB.Chrome, protams, lecīgs un neiet. Firefox pat nemēģināju. Palaidu Opera 12. Browsēju inetu, itin labi. Hm, varbūt youtube? Jā, mazā ekrānā iet (protams, neceram, ka bez kādas sīkas bremzes, bet netraucē). Bateriju nomainīju, laiks turas. Par sertifikātu kļūdām klusums. Tagad domāju, ka pēc parametriem to dzelzi nevienam nevajag. Bet dzīvē browsēt var, rakstīt var. Ā, un skype arī pieteicās. Un antivīrusa vietā saliktas grupu politikas, lai nestartē programmas no nepareizām mapēm. Laikam atstāšu stūrī, detaļām.

Link to comment
Share on other sites

Malacis, zebrlacs. Tava dotā informācija mums ir ļoti noderīga :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Datums, sakat? Rīt paskatīšos. Pierasts, ka windiem ir time service.

Beton, nāku - piecītis tevi gaida, gribu paskatīties kā maini bateriju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Betons apklust tiklīdz lietas aiziet nopietnāk par pliku ģiršanu internetā  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Zin, kaut kā nav vēlmes pēc tam taisīt supportu. A kas tur jāspiež, a kāpēc tur tas neJiet, a man bukletā savādāk, utt. Man jau pietiek līdz kaklam ar installēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Instelēšanu Mārtiņ, instelēšanu! :D Un firefox uz tās lamatas ies normāli, ja vien jūzeris nebūs savēris miljons tabus vaļā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Visticamāk, lietotājs bakstīs IE, jo apmācībai izmanto kaut kādu lattelekom bukletu :)

Cik es tur pabakstījos, tad visi trīs browseri strādā pietiekami labi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Pamācīties internetus var arī uzliekut LInux Mint.

Dīvains esi? Pensionārs knapi kompi atvēris, izgājis pirmos kursus uz windiem un ie un tagad grib mājās patrennēties. Kāds vēl Linuh? Tu viņu apmācīsi? :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez kas tur jums nestrādā,man te uz XP visi brouzeri iet.

 

Nopietni, hroms uz 768mb un vēl ar kādu antivīrusu? Kaut kā šaubos ka to par iešanu var saukt :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl Linuh? Tu viņu apmācīsi?

xfce, vai kurš no tiem mazajiem logiem taču 99% tāds pats kā windblows xp. un ko tam opim/omei vairāk par  dubultklikšķi uz FF ikonas, no desktopa, vajadzēs? interneti taču abiem vienādi attēlojas, cik atceros. :D

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu, ja tu vēlies, tad es varu uzstādīt, bet tad paši apmainaties ar telefoniem un, ja kaut kas "neies kā vajag", tad varēsi konsultēt :rofl:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Inteliģentus pensionārus nedrīkst dot betonam, tur varētu sanāk manāma pušu nesaprašanās. Incompatibility :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Betons apklust tiklīdz lietas aiziet nopietnāk par pliku ģiršanu internetā

Kur? Vietu, un laiku!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Buļļu 70C, šodien. Nepieciešams nomainīt bateriju - 5Eur :lol:

Jā, datums vainīgs :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
(labots)

Nu vispār jau baterijas maiņa bija pirmais kopā ar RAM upgrade. Bet nu paskatīties es tik un tā gribu, var likt veco baču atpakaļ :grin:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...