Jump to content

19v PSU steidzami!


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

     Radusies problēma.  Ir korpuss ar SFX barokli, bet plate izrādījusies ar 19V barošanu, pie tam tā ir vienīgā plate, kas der, ko vajag mini ITX ar COM portu. Varbūt kādam mējātājās 19V SFX baroklis ar 2pin konektoru- ATX19V1. Varu samainīt pret esošo SFX 220w barokli, kas nāk oriģināli Thermaltake korpusā SL-8220SFX.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām tikai 19V vai tomēr 12-19V ?!

Ieliec korpusā laptopa barokli...

Link to comment
Share on other sites

Tur norādīts 19v un viss.

Laptopa variants neder, vajag iekšējo un ķibināt, meistarot šoreiz nevar.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es ar paar laptopa barokli. Taads tachu tev kraajumos buus.

Link to comment
Share on other sites

Uz šo brīdi atdots ar laptopa barokli, pagaidu risinājums.


Man te viens no biedriem saka, ka štepselējis arī 12v klāt un viss gājis.

Ir līdzīga pieredze? Plate Asus H81T

Link to comment
Share on other sites

Iet varbūt arī ies, bet kā ar to stabilitāti? Tur taču regulators, kas tos 19 nomet uz 12, un uz viņu jau arī kaut kāds sprieguma kritums.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Iet varbūt arī ies, bet kā ar to stabilitāti? Tur taču regulators, kas tos 19 nomet uz 12, un uz viņu jau arī kaut kāds sprieguma kritums.

IMHO, ja plati darbina tuvu tās max jaudai (vai teiksim virs 75% no tās max), es drīzāk sabītos no strāvas posmā līdz regulātoram.

No Intel saita noprotams, ka līdzīgām platēm oficiālie power brick'i visi ir 19V.

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

Es vairāk sliecos uz to, ka šis ir izsmalcinātāks par lizarda aprīļa topiku, nu neticu ka markei var uzdot tādus dumus jautājumus :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es vairāk sliecos uz to, ka šis ir izsmalcinātāks par lizarda aprīļa topiku, nu neticu ka markei var uzdot tādus dumus jautājumus :mrgreen:

Tad tas ir izsmalcināts ļoti, jo dumu jautājumu te nebija ;)

Te bija tikai vai kāds gadījumā nezin kur nopirkt specifisku lietu un vai kādam nav pieredzes konkrētā situācijā. Tādus uzdod pat visviszinošākie.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, šajā gadījumā vislielākā aizķeršanās ir laikam ar 12v šimu. Nekas jau tajā sistēmā tos 12voltus neizmanto- sistēma prasta (plate ar i5 un SSD), bet domāju, ka ar 14-15v jau viss darbotos bez aizķeršanās.


Bet nu ja nu kādam ir kļūdas pēc nopircies baroklis ar 19v izeju standartīgā vietā, tad labprāt samainītu.


Kādam nav beigts SFX baroklis? Doma ir izņemt iekšas un ielikt iekšā portativā barokli.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1.kārt- tas steidzami bija pirms gandrīz mēneša

2.kārt- tas linkā ir tāds pats, kādi man plauktā vairāki mētājas. Man jau vajadzēja SFX uz 19voltiem.

un 3.kārt- tēmu slēdzu, lai vēl kāds kādu bezsakaru neieraksta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...