Jump to content

Epson L sērijas tintes printeri, viedokļi, atsuksmes?


baky
 Share

Recommended Posts

sveiki, ir kāds saskāries ar jaunajiem Epson tintes printeriem, kuriem jau iekšā iebūvēta gatava CISS sistēma, tā jau izskastās skaisti krāsas pudele pa 7,50eur  un lētas izdrukas cenas, bet kā ir realitātē?  kā ar galvas aizkalšanu?  (piemēram ja mēnesi neko nedrukā) 

http://www.epson.eu/ix/en/viewcon/corporatesite/cms/index/11360

EpsonL210.jpg

Link to comment
Share on other sites

Galvas aizkalst jebkuram tintes printerim, pa mēnesi varbūt ne tik traki, bet tik un tā tas ir tehnoloģijas nevis modeļa trūkums. Citādi L sērija ļoti pieklājīgi dzelži un ja negāž iekšā kreisās tintes var kalpot ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Paziņām ieteicu tieši šādu - ap mēnesi lieto, nav sūdzējušies.

Darbā ir vecāks modelis (WF-3540) ar neoriģinālo CISS un neoriģinālām tintēm. Ap 3 gadiem, mēnesī ap 3000-5000 izdrukām - viss apmierina! Lēti, ātri, kvalitatīvi! Arī fotogrāfijas 10x15 - neredzu starpību no salonos drukātajām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Galvas aizkalst jebkuram tintes printerim, pa mēnesi varbūt ne tik traki

a kāda ir parasti tā laika statistika kad tās galvas aizrauj ciet?

Link to comment
Share on other sites

Viņa mēdz būt ļoti dažāda, mans Canon's ir nostāvējis pusgadu bezdarbībā un bija nepieciešama viena manuālā tīrīšana lai dabūtu vaļā visas sprauslas. Bet tā labā prakse ir drukāt reizi nedēļā vai vismaz divās. Vai vismaz ieslēgt viņu lai uztaisa automātisko galvas servisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Es jau kādu mēnesi lietoju Epson L8160 un lēnām apgūstu tā funkcijas. Foto bildes printē ideāli. Ir iespēja izprintēt arī uz 5mm bieza A4 formāta kartona.Savienojas ar internetu gan LAN,gan wifi. Ir arī aplikācija priekš telefona caur ko var ērti izprintēt bildes un nav jāskrien uz fotosalonu. Iekš Youtub rādija,ka varot izprintēt arī attālināti neizmantojot mājas tīklu. Šī ir lieta,ko vēl neesmu apguvis un īsti nesaprotu vai tas vispār ir iespējams.Vai kāds varētu to paskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

Slinkums pētīt, bet ja printers slēdzas mākonī, tad iespējams.

p.s.

Mobilās un mākoņa drukāšanas pakalpojumi
Apple AirPrint, Mopria
 
neesmu kursā.
Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , lipka teica:

izprintēt bildes

mūsu laikos jau nav baigās vajadzības drukāt. Ja nu vienīgi kādam vecākās paaudzes pārstāvim iedalīt, kam nav normāla telefona un whatsapp.

Bilžu albumi izzuduši kā šķira.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Bilžu albumi izzuduši kā šķira.

Es gan par to nebūtu tik pārliecināts…

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar vēl pamocijos ar atālināto pieslēgšanos pie Epson un izdevās. Bija nepieciešams Epson piereģistrēt viņu mājas lapā un izveidot tam savu e-pastu,caur ko arī var nosūtīt printējamo materiālu. Es gan vairāk esmu par reālu albuma pašķirstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...