Jump to content

HP plotera firmwares apdeits


egoisc
 Share

Recommended Posts

Kāds var palīdzēt ar padomu vai ploteru spečuka kontakttālruni. Problēma sekojoša - ploteris vecs un tintes kodi tiek atjaunoti. Ploteris Designjet500 , tinte melnā 10 numurs(C4844A). Tagad figurē krāsainas tintes ar veco un jauno kodu, krāsainām tintēm kods 82(CH568A/C4913A) - šāds kārtridžs šancē, melnais tika iegādāts arī numur82 (CH565A) un protams tas netiek atpazīts. Jautājums sekojošs, vai teiksim apdeitojot plotera programmatūru(stāv rūpnīcas versija) tas agregāts varētu atpazīt jaunos kārtridžu kodus?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Jautājums sekojošs, vai teiksim apdeitojot plotera programmatūru(stāv rūpnīcas versija) tas agregāts varētu atpazīt jaunos kārtridžu kodus?

 

Nē protams. Kurš tev apgalvoja, ka CH565A darbosies šajā modelī?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš ir tik vecs, ka viņam jaunākā firmware ir 2009 gada!

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, kur var dabūt tintes čipu jeb "pielabot" esošo par nelielām naudām. Gluži ārā mest negribas. Par čipotajiem kārtridžiem neizteikšos skaļi.

Link to comment
Share on other sites

nnoname
Viņš ir tik vecs, ka viņam jaunākā firmware ir 2009 gada!

 

Un tad? Joprojām darbojās un pārdzīvos dažu labu budžeta skārdeni, kādas tirgo tagad. Vienīgā problēma, ka hp viņam tikko ir nogriezis suportu un detaļas, bet šim modelim vilka neticami ilgi priekš hp standartiem.

 

Attiecībā uz čipu ietektu atmest atpakaļ tirgonim, ja viens pats nenofeiloji.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Es veikalnieka vietā izliktos par beigtu, nav jau defektīvs viņam tak HP nemainīs pret jaunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir viens tāds, bet nekad neesmu pievērsis uzmanību kādas kasetes tiek spraustas iekšā. Aparāts ir miljons, strādā ļoti labi, kādu laiku bija problēmas ar win7 64bit driveriem, tagad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Es veikalnieka vietā izliktos par beigtu, nav jau defektīvs viņam tak HP nemainīs pret jaunu.

 

Nu pag, tad tu paprasīji "man melno 82-o kārtridžu" vai "melno kārtridžu priekš dj500"? Ja pēdējais, tad tā pārdevēja sāpe, ne tavējā, ko viņam hp mainīs vai nē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas problēmu neatrisina, ir kāds kantoris kurš "pielabo" čipus? Var kāds nosaukt adresi, tālr. ?

Link to comment
Share on other sites

Lielākais klauns šeit ir HP. Atliks viņam 82(CH568A/C4913A) tinti izlaist ar kodu 82(CH568A) un tad gan būs vakars uz ezera, man nav jābūt raķešzinātniekam lai meklētu un salīdzinātu tūkštošdaļas aiz komata. Piedevām iekavās ierakstītais kods nemaz neparādās uz iepakojuma. Izskatās ka būs vienkārši jāzvana tintes pildītājiem, tiem vismaz būtu kāds priekšlikums kā atrisināt problēmu. Cerēju ka kāds iedos sakarīgu kantora adresi.

Link to comment
Share on other sites

Vēl variants pamēģināšanai, ja mētājās vecās kasetes pavairāk. Mēģināt likt iekšā vecās vienu pēc otras. Neapgalvoju, ka tas varētu nostrādāt, bet iespējams pēc kāda noteikta riņķa danča ar vecājām kasetēm printeris aizmirsīs kādu kaseti un paņems kā jaunu. Tad no tās noplēs čipu un pārliec uz šo kaseti, kuru neņem pretī.

         Šis nav izrauts no kādas instrukcijas, tikai mans domu gājiens, bet pamēģināt vari.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Mazliet nesapratu, tev taču ir 500, tur iet melnā 10 (C4844A), kāda velna pēc tur tu gribi iestumt melno 82 (pie kājas kods), šī kasete iet 510 sērijā ?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iemesls pavisam banāls, izgriezu lapeli ar attiecīgās sērijas tinšu sarakstu kas bija iekš krāsainās tintes, tur krāsainajiem ir abejādi kodi, drīzāk kam identiskiem kārtridžiem gan pēc formas gan pēc tilpuma ar vienādu tintes sastāvu likt divus dažādus savstarpēji neatbalstāmus kodus, vot tas ir jautājums. Pildīšanas kantoriem nav iespēju, diviem piezvanīju. Čips tur šancē pēc kaut kāda algoritma un beigās noslēdz to pavisam. Papētīšu sīkāk, vai var samainīt čipu no gandrīz tukša kārtridža. Marasms jau tur baigais, grūti bija tur iekodēt visu HP atbalstāmo ierīču kodus.

Labots - egoisc
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Atkārtošos vēlreiz, šinī modelī nestrādās neviens no 82-ās melnās kodiem (vai citām 82-ajām), tikai C4844A.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja tās melnās kasetes fiziski ir obsolūti vienādas(pēc autora teiktā sapratu, ka tā ir), tad 10 kasetes čipa uzlikšana 82-jai varētu līdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka te viens ir apmaldījies trīs priedēs un tagad HP ir vainīgs. :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paprovēšu, nākamo 10 kasetni neizprintēšu līdz galam un jāpamēģina tad nomainīt tas mega giga hiper ūber čips, palasīšos vēl kaimiņzemes forumos par secību. Pie rokas nav neviena nenobloķēta 10 čipa. Un markei, 82 krāsainie tur iet default, tikai vot ar 82 nummuru ir par maz jo "jaunajiem" 82 var gadīties ņezdančiks ar apakškoda atbalstu, to kas iekavās un to kuru uz iepakojuma ūber HP neraksta. Japp, pat atbalstāmo printeru saraksts nav uz iepakojuma. 

 

PS. varbūt kādam patīk tāda HP pieeja, vieglākos ceļus nemeklējam tā teikt, mazohists sirdī.

Labots - egoisc
Link to comment
Share on other sites

Tev iet melnā DESMITĀ 10 KASETE, ko tu esi ieciklojies uz 82 ???

Link to comment
Share on other sites

ar 10 vai 82 IR par maz lai nodefinētu HP tintes. Lasi vēlreiz tekstu par krāsainajām tintēm un tad paprasi kāda mārrutka pēc tur vispār bija kaut kās tāds jāizdomā, laikam IT guru nav kur izpausties. Grūti atrast vietu atbalstāmo printeru norādei uz kartona iepakojuma?

Link to comment
Share on other sites

Tev ir jāzina, ka melnā 10, krāsainās 82, galvas 11, un viss! Tu savā galvā safantazē kaut kādus kodus un mēģini melno 82 iebāzt tur kur viņa nav paredzēta, rezultātā HP un cilvēki kuri tev norāda uz tavu kļūdu ir vainīgi! Betonam ir taisnība!

 

http://h20565.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?sp4ts.oid=25301&docId=emr_na-bpp03062&docLocale=en_US

Link to comment
Share on other sites

Ir OK. Mana laža, Ne es Betonam tirgoju tinti ne Betons man, pieņēmu varbūtību ka mainoties tintes kodiem vecā firmware neatpazīst jaunos produktus. Es tak nepārmetu nevienam kāpēc viņš apdeito aifouna OS pirmajā apdeita dienā un brīnās ka serviss nestrādā, bet te aš no 2009gada firmware. Nedrukāt printeru sarakstu uz tintes laikam ir modes lieta, sorry neesmu tēmā.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu vispār jau firmvāres aprakstos ir uzrādīts, ko viņa risina vai uzlabo, 82-ā melnā kārtridža atpazīšana pilnīgi noteikti tur nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Varbūt kādam vajag rezerves daļām HP Designjet 500 pa simbolisku samaksu. Beigta kariete un lenta. Kārtridžos tinte vēl ir, kājas ar ritenīšiem, papīra ruļļi arī vēl palikuši.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kas ir ar visiem šiem zaļajiem lohatrona meklētājiem ar nekrofīlo ievirzi un nespēju iebāzt savu piedāvājumu vietā kur tiem pienākas būt - miskastē?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...