Jump to content

Tikai TomTom


Janislo
 Share

Recommended Posts

Jaunais TomTom GO Mobile app

 

TomTom Navigation tiek aizstāts ar jaunu TomTom GO Mobile, lai pielāgotu GO modeļiem. Tas nozīmē labāku izskatu un funkcionalitāti.

Protams ar cenu arī :)

Bezmaksas pamata karte, un 75 km mēnesī bezmaksas maršrutēšanu.

Lai izmantotu visas priekšrocības būs jāpiemaksā.

 

Iesaku visiem  :thumbsup: 

 

 

Labprāt vēlētos diskutēt par šo aplikāciju un kartes pārklājumiem.

 

 

 

ju97qh.png   2mowi29.png 

 fo3vux.png  nmi681.png

 

 

 

 

 

 

Labots - Janislo
Link to comment
Share on other sites

I čo?!


"Čo" arī iesaku visiem.

 

Atnāci, sāki tēmu, vismaz būtu kaut ko konkrētu par aplikāciju pateicis, nevis pliku info. Reklāma, štoļi!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

TomTom reklāmas managers! Pirmie kucēni, pat bildē cik naudiņas jāmaksā!

Link to comment
Share on other sites

 iGo jau ir. Ielikšu arī šo bez naudiņām:)

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

da labi kada jega izmantot offline navigaciju mūsdienas? ta var but ka backup opcija vieta kur nav tīkla 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

da labi kada jega izmantot offline navigaciju mūsdienas?
Ceļojumos ļoti noderīga lieta, ja nevēlies maksāt un pārmaksāt.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Latvijā jā: pietiek ar Waze, bet pabrajkā kau kur ārpus un saņem telefona rēķinu :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceļojumos ļoti noderīga lieta, ja nevēlies maksāt un pārmaksāt.

tak noperc localo prieksh apmaksas, un neko neparmaksa, labi ja citam nekam netu nevaig var izmantot offline, bet ne jau Tomsudu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku visiem 

 

 

Nekas īpašs .Šodien izmēģināju.Maršrutu aprēķina korekti,bet īstie pigori sākas,ja aizbrauc garām un vajadzīga pārrēķināšana.Uz ceļa A1(Baltezers-Ainaži) piedāvā uzreiz "mest ripā"...apgriezienus par 180".Pēc tādiem manevriem uzreiz izslēdzu.Būs laiks,tad papētīšu sīkāk...

Link to comment
Share on other sites

Janislo

Sveiki biedri,

 

Neesmu TomTom reklāmas managers  :) bet gan kartes rediģētājs.  Par aplikāciju šeit.

doms,

Sākumā viņš piedāvā "mest ripā", bet ja ignorēsi divas trīs reizes TomTom pārrēķinās maršrutu.

Link to comment
Share on other sites

Janislo

labi ja citam nekam netu nevaig var izmantot offline, bet ne jau Tomsudu

 

Sveiks,

Neredzu nevienu argumentu lai sauktu par Tomsudu! Kaut pāris lietas nosauc kas tev liek domāt šādi.

Iespējams TT esi izmantojis daudzus gadus atpakaļ, kas nav pat tuvu tagadējai situācijai  :SOH:

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Tam TT xx jūdzes mēnesī ir bezmaksas? Cik tas būtu?

Nahaļavu laikam ir vai nu "zagt", vai uzlikt here. Vienīgi tur mistiski lielas kartes. Visa eiropa ~ 10gb.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tam TT xx jūdzes mēnesī ir bezmaksas?

 

Laikam 75 

Link to comment
Share on other sites

Ja man vajag kur aiznavigēties (pirmo reizi dzirdu tādu ielu), tad izmntoju googli. Savādāk navigācija man ir iebūvēta galvā.

Link to comment
Share on other sites

Savādāk navigācija man ir iebūvēta galvā.

Ko tagad darīt?Visiem nav tā paveicies ar galvu... 

 

post-77149-0-74732100-1427712975_thumb.pngpost-77149-0-50618500-1427712996_thumb.pngpost-77149-0-73093600-1427713024_thumb.pngpost-77149-0-77733900-1427713043_thumb.png

 

Pat negribu iedziļināties noteikumos,bet šādi apgriezieni man neliekas pareizi.. :hunter:

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

martinno

Apstājos pie tā, ka jālejupielādē visa Austrumeiropa... Naheram man visas tās kartes?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja pats ar savu galvu nevari izdomāt loģiski kur apgriesties (zīnāmās vietās (uz Brazīlijas ceļiem cits stāsts)), tad jāuzticas vien navigācijai. Iesaku turēt salonā logu izdauzāmo tūli, kad iebrauksi ar navigācijas svētību dīķī! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Njā, man kaut kāda bezmakas MapFactor Navigator šādas muļķības ar apgriešanos neliek darīt. Šis taču tomēr navigācijas Grands.

Link to comment
Share on other sites

Šis taču tomēr navigācijas Grands.

 

 Cik var akārtot, ka pieņemts, ka visas autiņbiksītes sauc par Pampers (sapratīs tie, kam ir bērni) - nu nav tā!. Navigācija analogi - TomToms.

 

Katram savs - Rietumeiropai tu viss ir izlaizīts, bet mums vajag HERE vai REGIO, kas TomTomam nav Protams Rīgai jau pietiek, bet tāpat nav meklēšanas pa mikrorajonu sarežģitajām adresēm: piem. Pāles 14- K12. Ja jaunākajam ir, tad parādi kā?

 

Plus vēl: visas onlain fīčas, ja arī nokačāsi - darbosies nu ļoti ierobežotu kilometrāžu.

 

Un vēl citāts krievu valodā. Attieksme no TomToma:

А вот ещё нюанс для лизензионных пользователей старого продукта. 

При покупке декларировалось пожизненное обновление карт. А сейчас пишут: " Если вы хотите продолжить использование навигационного приложения для Android, имейте в виду, что приложение поддерживается до 1 октября 2015 ... Вы будете получать обновления карт до 1 октября 2015".

Laba attieksme - vai ne?

 

Labi. Rīt, parīt te ielikšu instalu ar atsaucēm uz jaunākajām kartēm - paši pamēģināsiet

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Volters

Nebūtu slikti Baltijas valstis nodalīt no pārējā visa, jo ļoti daudziem cilvēkiem nekas vairāk nav vajadzīgs. ZInu, jo šad tad kāds atnāk pie manis pēc padoma un vēlmi navigēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebūtu slikti Baltijas valstis nodalīt no pārējā visa

 

Diemžēl TomTomam visas kartes ir sadalītas pa reģioniem. Minimums ir Russia + Baltics + Finland.

Labot, konvertēt nav iespējams - )

Link to comment
Share on other sites

Вы будете получать обновления карт до 1 октября 2015". Laba attieksme - vai ne?

 

Ja lasi tēmu 4pda,tad arī ir tāds teksts,ka tiem,kas nopirkuši iepriekšējo programmu,tiek piedāvāta TomTom Go uz 3 gadiem par 0,50€...

post-77149-0-47400700-1427724236_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Es, ja nesaprastu no navi programmām (protams, ja pats NEgribu čakarēt BOBI), ņemtu vislētāko čainas navi un liktos mierā. Galvenais, ka tas

verķis ir jau atkosts, un uz viņa var uzlikt bez peoblēmām (ss i flag vam v ruki + 10 Eiro zobos) vai nu netā pameklēt jaunākās kartes, kas iznāk 3X  gadā.

 

P.S. kas te tiko notikās ar mūsu forumu?

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Janislo:

 

Ja Tu esi katres rediģētājs, ko iepriekš nepamanīju, tad dalies un / vai savādāk noformē tēmu.

 

Drunk Lizard (visu cieņu Tev) Slēdz šo topiku!

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Janislo

Tev Japāna offlainā ir?

 

Daļēji ir. Un blakus Taivāna 100% ar satiksmes sastrēgumiem.

 

 

Ceļš A1-Ādaži.Balss saka :"Ass pagrieziens pa kreisi"...nav laba doma. Šī vieta https://www.google.l...gcx-EEPuR8A!2e0

 

Salabots, stāsies spēkā ar nākamo atjauninājumu. Kļūdas mēdz būt ne tikai TomTom   :yes4:

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Ja lasi tēmu 4pda,tad arī ir tāds teksts,ka tiem,kas nopirkuši iepriekšējo programmu,tiek piedāvāta TomTom Go uz 3 gadiem par 0,50€

 

Palasi tur tālāk par to, kā ar dakšām ūdenī raksta solījumus.


 

 

Ja Tu esi katres rediģētājs
 

Arī varu testēt - dod ziņu!

Link to comment
Share on other sites

Janislo

 

 

Ja Tu esi katres rediģētājs, ko iepriekš nepamanīju, tad dalies un / vai savādāk noformē tēmu.   Drunk Lizard (visu cieņu Tev) Slēdz šo topiku!

Kā jau iepriekš minēju vēlos apspriest aplikāciju un diskutēt. Rediģētājs esmu, bet ne šeit.

 

 

 

Diemžēl TomTomam visas kartes ir sadalītas pa reģioniem. Minimums ir Russia + Baltics + Finland. Labot, konvertēt nav iespējams - )

Jā, tev taisnība. Tādi tie reģioni ir  :)

Link to comment
Share on other sites

Ķirzaka

 

Nu nevajag to visu tik sakāpināti uztvert - varbūt autors padalīsies:)

 

Tie 75 km ir testa režīma Itālijā, ja nekļūdos:)

 

DumDums ir labs blondīnēm - tas ir mans viedoklis.

 

Pēc analoģijas : Tom Tom = Pampers, ja nezini citus autiņbiksīšu nosaukumus.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Janislo

 

 

taatad SUUDS!   maartinj, nakoj hren atraki sjo meeslu? dum-dumbs ir domaats galeejiem rietumeiropas lietotaajiem ar IQ ZEM 70!   dun-dumbas atjaunosjana ir totaals murgs!!~! ~ak jaa, kas attiecas uz redigjeesjanu - kaada sunja peec virsraksts nav labots!?

 

Neredzu nevienu argumentu lai sauktu par "taatad SUUDS"! Kaut pāris lietas nosauc kas tev liek domāt šādi.

Kas attiecas uz reģidēšanu rakstat privāti, bet šinī tēmā to nesaistam.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz reģidēšanu rakstat privāti

 

Emu ļoti ieintresēts.

 

Mums te tā Latvijā, salīdzinot ar kaimiņīem, jau ne kas nenotiek.

 

Bet, mīkstinot ķirzakas sacīto:

 

nav jau tik traki par 6 GB atmiņu kartēm

Bet lielākie mēsli Pamperam (TomTomam)

ir Tele Atlas kartes bez variantiem.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

NOSJAUJIES! 75KM BEZMAKSAS MARSJRUTEESJANAS...  gjiibstu!

 

Nevajag uz to saspringt...katram savs vai arī katrs produkts ir domāts konkrētam pircējam.Es nopirku uz gadu par 16€.Vienkārši-intereses pēc...Vai pirkšu vēl?Nezinu-pagaidām neredzu nekādu iemeslu lai to darītu.Valstī,kur Waze ir otrajā vietā Eiropā pēc lietotāju skaita,ar tādu produktu ir minimālas cerības...domāju,ka arī TomTom globālā līmenī tāda Latvija ir galīgi pofig...Ja par citām citām valstīm,tad tur cita runa... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

redzi, tu esi sjo sapratis, bet ceelais topicafftars nespeej...
 

 

Bet varbūt dosim viņam pāris dienas pamēģināt,?

Link to comment
Share on other sites

 

 

paaris gadu nepietiks...
 

Ak žēlīgā ķirzaka pagaidi mazliet par šo jēlo Latvijas GPS ak jēl tēmu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Daļēji ir. Un blakus Taivāna 100% ar satiksmes sastrēgumiem.
Pastāsti, cik daļēji ir daļēji? Desmit ielas uz visu Tokiju?

Ja 2000km ir blakus, tad visa eiropa tepat blakus vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tev taisnība. Tādi tie reģioni ir

 

 Tiešs jautājums:

 

Dalīsies vai krāsi punktus sev.

 

Te laikam ķirzaka ko pateiks, ja neatbildēsi.

 

Mans gan interesē, bet te laikam labāk personīgi:)

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Man TomTom šogad sabojāja omu Polijā... :( Ļoti vīlos...

Principā man ir TomTom VIA Europa 125 un tieši šogad nopirku karšu atjaunojumus uz gadu par 50 eur... Tad nu sanāca ka TomTom jaunajā kartē nav ceļi, kas ir Nokia HERE aplikācijā man uz planšetes... Kā arī Toms izbesīja ar to apgriešanos un jauna maršruta nepārrēķināšanu Austrijā...

 

Šaubos vai vēl kādreiz atjaunošu TomTom kartes un tērēšu tam naudu...

Link to comment
Share on other sites

Šaubos vai vēl kādreiz atjaunošu TomTom

 

Bet no otras puses skatoties - 

labi  ka mums ir testeris - biedrs, kas salabos visu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...