Jump to content

DM 800SE SIM 2.10 NOMAIŅA UZ SIM A8P


toredo
 Share

Recommended Posts

Ir kāds mainijis savā dm clonā sim karti ? ja jā varbūt varat padalīties savā pierezē?

Gribētu nomainīt sim 2.10 uz a8p , vai sim karte ir viegli izņemama vai arī tas ir nevēlams utt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

man mazliet nav skaidrs ja uz dm8000se stàv 2.10 img un ielieku sim a8p , iekšà slègt dm800se nedrīkst vai drīkst? ja nedrīkst ko jādara....man nāk prātā tikai : 

1) `jānospiež - flash_up poga un priekšējā paneļa poga un ieslēdz poga aizmugurē....tad caur usb un tīklu caur progu dm_flashup vai sunray flashup jāielādē sim_a8p_800SE_SSL.nfi un tad IPK failu. Lieta tāda ka man ir divi dm 800se viens ko pirku ķīnā ar sim 2.10 un otru te no rokām ar jau uzliktu img....bet man tas ko no ķīnas pats pirku patīk labāk viņām ir iekšējais WiFi..., bet otram nav tikai caurums...bez tam tajā ko pirku pats no ķīnas ir cietais disks ,bet man nez kāpēc ( iespējams mana nekompetence šajā jautājumā) negrib rakstīt cietajā diskā , disku it kā atrod ,bet kad gribu rakstīt, parādas uzraksts ka cietā diska nav. Mana versija ir tāda ka clone image ir nepilnīga...iespējams ņomainot sim atradīs gan cieto disku , gan sāks ierakstīt.

Labots - toredo
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

peec sim2.1 nomainjas uz a8p jaasaak ar origjinaalaa ss84 iekraushanu

http://dreamboxupdate.com/download/7020/secondstage-dm800se-84.nfi

 

tad images

http://feed.newnigma2.to/unstable/4.0/images/newnigma2-unstable-lean-dm800se-25_03_2015.nfi

 

lai lietotu wifi jaapieinstalee driveri, sekojoshaas komandas telnet konsolee

opkg update
opkg install kernel-module-r8712u kernel-module-rtl8192cu
 

 

Link to comment
Share on other sites

spameris

Varētu kāds pskaidrot, kam tie sim vajadzīgi vispār, skatījos kautkad dealextreme sat boxu klonus, tur ar kautkādas sim versijas tiek piedāvātas. Pašam ar nekas prātā nenāk kādēļ gan sat resīveram tāds būtu vajadzīgs. Googli lietot slinkums :D

Link to comment
Share on other sites

Tā tiek noskaidrots, kas ir orģināls produkts un kas nē. Jo beigas komponentes ražo vienas un tās pašas rūpnīcas. ir būtibā 3 lielie 

Sim 2.01, sim 2.10 sim 2.20

Ferrari Sim

a8p 

KAtram savi image un ko nu kurš var, apdeitoties vai kā. BEt visi rāda vienu un to pašu bildi un kanālus.

 

Ps. man ir arii dm800se ar 2.10 sim un visu uz cieta diska raksta :) timeshift ar iet. newenigma image.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

`Paldies par info MartiniB , es gan dodu priekšroku OPEN_PLi. 

Tie ir vajazīgi lai pietuvotos orģinālajam dreambox...tā teikt sim a8p ir orģinālā drīma atmiņas  karte kurā atrodas softs vai kautkā tā. Ķīnieši ir izdomājuši savu 2.00 , 2.01 , 2.10 un nu jau 2.20. Ar sim a8p ir pavisam vienkārši der orģinālais softs...kas protams būs un ir labāks par kloneto un dod iespēju nenoķert bombu ka nobirst visa kaste....tā runā ka tāda ir...:) Kautgan pietiek arī softa cloniem.


Skatos te dikti jauka komunikācija....kādus emulatorus lietojam? es Mgcamd un Wicard 

Link to comment
Share on other sites

A man vecais oriģinālais DM800 vispār bez sima  :smoke:

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Ivo

visiem ir, bet tev nafff, zheel vai ne :)

http://wiki.blue-panel.com/index.php/Differences_from_DM800_HD_PVR_to_Cloneboxes#Dreambox_Security_SIM_Card

 

@Gix

divi gadi bij jaagaida OE2.0 baazeetus prieksh sim2.**

un tagadeejie arii ir ar patchotu enigmu2,

atrodas tak entuzasisti, kas palaizh updati un peecaak briinaas, ka vairs kaste nemozhas

 

@Toredo

ir shaadas taadas lietas ko tur noshpikoju, bet kopumaa tik daudz atschiriibu no orig es nepaarvaaru,

kopsh ~2012.04~ taas ir divas neatkariigas/paraleelas pasaules

 

Link to comment
Share on other sites

man arì gadijàs zaļu ekrānu dabūt...pat neatceros kā...bet pacēlu kasti...nekāds spečuks neesu bet šoto saprotu.,  diezgan grūti nācās sākumā ...jo bija  humax tipa kastes un viss , citiem pa to laiku bij globo , ortoni , optucumi ,kur varēja šāri pieskrūvēt bet tad man uzradās dm800se un bij sajūta tāda ka nekas ko agrāk zināju par sat tv nav vajadzīgs...


Negribas jaunu tèmu rakstìt , varbùt kàds  zin kà drìmà dabùt sportacetra tv? var arī  streamu.,,,ja kāds zin.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

meegjini peec shaada parauga ieviest kaadaa no esoshajaam buketeem

(faili /etc/enigma2/userbouquet.****.tv)

#SERVICE 1:0:1:0:0:0:AAA10000:0:0:0:http%3a//87.239.31.209%3a6117/?login=inetcom&pass=hello:BRIDGE TV
#DESCRIPTION BRIDGE TV

tie neta resursi naak un iet, diezgan fixi apnika sekot, mineetais kanaals no eetera dabuujams

 

pirms korigjee failus jaapaluudz enigmai izsleegties, telnetaa komanda

init 4

kad buketes faili pielaboti un saglabaati modinam ar komandu

init 3

 

ja izpildiit `init 4` ir aizmirsies tad brutaali

killall -9 enigma2

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies MartiniB , nu riktìgs elleszellis...būs jāpamēģina......

A vispār šāre uz virszemes un interaktīvo TV ir kāds nezin?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...