Jump to content

Instagram sekotāji


Destructo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

es zinu, ka veidojot šo tēmu man pār galvu gāzīsies nenormāla kritikas gūzma, bet man ir reāla problēma ar ko esmu saskāries un kurai ir nepieciešams īstermiņa risinājums:

 

Instagram servisa sekotāju pirkšana principā mūsu galā ir baigais bubulis, taču realitātē ir tā, ka tas lielākoties ir pamats jebkuram biznesam, kas tur organizē kkādu aktivitāti, ieskaitot tos pašus Mercedes - Benz vai Pepsi http://bits.blogs.nytimes.com/2013/04/25/researchers-call-out-twitter-celebrities-with-suspicious-followings/?_r=0 .

 

Jautājums:

 

meklēju servisu kas piedāvā sekotāju pakas līdz 5000 lietotāju, reāli aktīvus, ne botus un ar kaut vai minimālu garantiju, ka mans maksājums neizplēnēs gaisā. 

 

Gribētu dzirdēt ieteikumus no cilvēkiem, kas reāli ir to darījuši un ir apmierināti ar rezultātu.

 

Šobrīd "autentiskākā" platforma, kas vismaz figurē arī kaut cik cilvēcīgos apskatos ir: http://buyinstagramfollowers.biz/buy-instagram-followers/, bet cena, lai tā vienkārši ņemtu un riskētu ir visai augsta.

 

Es protams, esmu par "organisku audzēšanu", bet šobrīd ir sakritusi tāda situācija, kas pieprasa augstākminēto eksperimentu.

 

Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

met iekshaa katru dineu plikus pupus, tago un kad tam uzradisies sekotaji, tad pupus izdzes un gaaz ieshaa normalo kontentu :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es laikam kaut ko līdz galam nesaprotu - kas tie pa pērkamiem un reāliem sekotājiem :) Ja tiešām oriģinālais turētājs bāza plikus pupus, tad tekstiem par dzīves jēgu vai aizkapa dzīvi, bars ņems un notīsies. Paliek maza daļa, kas seko visam mūsdienu sviestam. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ir jāsola bezmaksas siers - savādāk neko Tu tur nedabūsi. Autsorsēt šo pasākumu nav vajadzības - pats uzņēmums to var izdarīt.

BET, tam visam ir otra puse - lielākā daļa no sekotājiem meklēs sieru, nevis interesēsies par Tavu biznesa piedāvājumu...

 

Rezumē - pirktie nekam neder...

Ja tomēr to vajag acu aizmālēšanai, tad tas der. Ja to vajag faktam - tad nekam neder...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēdējais piemērs izskatās pēc aitu cirpšanas - nekur nav ne izlozes atļaujas numura un neviena ieraksta, ka kāds kaut ko reāli būtu saņēmis. 

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Mežaveci - tas ir tas martinno siera piemērs - sabaro ar šitādām desām, pēc tam izdzēs visus postus, pārdēvē kontu un nu tev ir SIA Zeķes FB konts ar 15 000 lietotāju bāzi.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ja tas ir tirdzniecības uzņēmums, tad var nepiedāvāt bezmaksas sieru, bet gan "sieru striķītī" - ieliec reklāmu par kaut ko, kas ir afigenna populārs un ar ļoti labu cenu... BET - šādiem piedāvājumiem jābūt diezgan regulāriem, lai noturētu tos sekotājus (savā ziņā mākslīgie, bet ne tik traģiski).

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Paprasi NC, šis pirms gada kaut kādu tofiku veidoja un ar skaļu blīkšķi aizgāja prom

Link to comment
Share on other sites

versatile

Instagram laiku pa laikam dzēš bez žēlastības.

Link to comment
Share on other sites

Destructo
(labots)

Martinno - ražotājs, un man vienkārši būtu žēl ziedot 2 gadus organiskai audzēšanai Instagram profilam, tērējot tam nesamērojamus līdzekļus salīdzinājumā kaut vai ar to pašu FB, kur ir 101 variants kā par kapeiku atrast mērķa auditoriju.

 

Instagram šādā ziņā vēl ir akmens laikmetā un nākas lietas darīt čerez ž.

 

versatile - jup, http://uproxx.com/smokingsection/2014/12/mase-loses-one-milion-instagram-followers/, tāpēc negribās tīros "spama" kontus. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Nosaukumu var nomainīt. Par url nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

Kāda tev jēga, ka tavam uzņēmumam sekos Johns no ASV un Džabdžabs no Nigērijas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir arī šāds variants:
Nopērc startam kādu skaitu sekotāju, nelielu ap 1k (protams tie visi ir fake konti), tas lai vieglāk dabūt īstos sekotājus.
Un tad izmanto follow to follow metodi. Protams, tas ir laikietilpīgs process, bet sekotāji būs īsti un aktīvi. Protams to visu var automatizēt.

 

Veiksmi.

M.

 

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kāda reāli jēga no tiem sekotājiem! Kas, viņi tagad metīsies pirkt tavējo produktu? Nē taču, kādas muļķības!

 

Ir jāuztaisa normāla, pārskatāma lapa ar produkta aprakstu un cenām, google viņu noindeksēs, cilvēki varēs atrast! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Starpcitu, ja nu kādam interesē, tad atradu servisu šim ar reāliem sekotājiem.

 

5 EUR ~ 100 gabali. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

 

 

Pārmeklējot internetu, atradu arī uzņēmumus, kas piedāvā to, lai būtu vairāk, reālu, mērķauditoriju instagram sekotāji   Mūsdienās cilvēki pat ar to pelna!
  

Dievs inspicē elli, iepazīstas ar grēcinieku mocīšanas kārtību. velns Viņam rāda pirmo pagrabu. Tajā stāv vīrieši ar plikām pakaļām, velni par reizei uzšauj ar nūju.

Reti kliedzieni, Velns: "Te soda laulības pārkāpējus. Cik reizes dienā pārkāpi laulību, tik sitienu."

Tad velns ieved Dievu nākošajā pagrabā. Atkal stāv veči, bet šitiem pakaļas jau sarkanas no sitieniem, kliedzieni biežāki.

Velns: "Te soda kabatzagļus. Cik reiz iebāzi rokas svešā kabatā, tik sitienu."

Pēc tam Dievs ar Velnu ieiet trešajā pagrabā. Briesmīgi nepārtraukti kliedzieni, pakaļas uztūkušas, nūjas švīkstoņa saplūdusi vienā nepārtrauktā švīkstā.

Dievs jautā: "Kas tad te?"

Velns: "Spameri."

 
Labots - rooyar
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Uzķēros uz kārtējo miroņu kustinātāju - spameri :D

 

Lasu pirmo postu ar Destructo sāpi, jau gatavs biju gāzt lielo stāstu ar savu pieredzi šajā jautājumā, labi, ka paskatījos uz datumu!

Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko daudz pamatot. Pietiek paskatīties kas notiek apkārt. jebkurš pusszīmulis un dzēšgumija iet pa ielum, pa ceļu - truba rokā un bakstās tajā katrā brīvā mirklī. Neredz kas notiek apkārt.  Lai lieto, bet ne jau 24h diennaktī.

Protams ne jau uz visiem tas attiecināms, bet lielākā daļa gan.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...