Jump to content

Mainu Stacionāro pret labu Spoguleni


Imbaworld
 Share

Recommended Posts

Sveiciens..

 

Sākšu ar to, ka pats no fotogrāfēšanas neko daudz nesaprotu, respektīvi nesaprotu vispār. Vienīgais, kur esmu izmantojis kameru ir savā telefonā  :pooh_honey:

Sakarā ar to, ka man vairāk nav nepieciešamība pēc savā darba zirga, es vēlētos sagādāt draudzenei nelielu pārsteigumu. Viņa jau vairāk kā gadu nodarbojās ar fotogrāfēšanu, varētu drīz būt divi gadi, bet pēdējo laiku visu laiku dzirdu, kā viņa gaužās uz savu Nikon D3300 (cik saprotu, ar defaulto objektīvu), ka esot vajadzīgs cits. Praktiski viņa vairāk koncentrējās uz cilvēku bildēšanu, gan telpās, gan ārā.  Ja ir nepieciešama vel kāda informācija, droši jautājam. 

 

Piedāvāju:

 

Asrock Z97 Anniversary 
GTX 770  (garantija līdz septembrim ~, jāskatās dokumentos)
Cooler Master GeminII 
Cooler Master K 380
Crucial Ballistix 8GB DDR3 
Fortron FSP RAIDER 650
Intel® Core™ i5-4690K 3.5GHz 6MB LGA1150
Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM

x4 120mm xilent venti + 60gb ssd, ko vēlētos paturēt sev. 

 

VISAM IR GARANTIJA. Komplekts lietots pāris mēnešus!!!

 

Viss ir LIELISKĀ stāvoklī. Nav klokots!!!  Ir interese, PM!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Par ko konkrēti ir gaudas?

Ilgāk par gadu nodarboties ar foto - tas ir tāds pieredzes iegūšanas laiks, kurā Nikon D3300 ir pašā laikā.

Ja nezina konkrētas vēlmes, tad dārgas kameras iegāde var izrādīties pamatīga vilšanās - dārgā gala kameras ir profesionāļiem, kuri konkrēti zina, ko sagaida no tehnikas, un kā izmantot tehnikas potenciālu pilnā apmērā.

Varbūt sākumā veikt dažus eksperimentus ar objektīviem, filtriem u..t.t.?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kāds neskaidrs darījums. Tomēr vajadzētu precizēt, pret ko varētu būt maiņa. Pilnīgi un noteikti Canon 5D Mark III neviens pret šādu kompi nemainīs.   

 

 

esot vajadzīgs cits
 
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka kādam būs interese tādam maiņas darījumam. Vislabāk notirgo kompi un tad par iegūtajiem līdzekļiem kopā ar draudzeni izdomājiet, ko iegādāties. Es droši vien sāktu ar kāda gaiša pamatzūma iegādi esošajam Nikonam.

Plus, ja bildē cilvēkus tad Samyang 85mm/1.4 būs kā kulaks uz acs. Par savu cenu nepārspējams stikls. Fokuss gan manuālais.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

ja jau gaužās par D3300, tad, īsi sakot, acīmredzot īsti nav sapratnes par to, ko un kā darīt, un ko var dabūt ārā no konkrētā aparāta noteiktos apstākļos. vai arī aparāts ir kļuvis par īsu (par ko stipri šaubos, lasot topic stārtera rakstīto). es principā ar savu D3200 esmu visnotaļ (joprojām) apmierināts, un varu dabūt ārā itin pieklājīgu rezultātu gan ar KITenieku, gan ar oldskūl stikliem. Īsi sakot - ja problēma ir tajā, ka nav izpratnes, kas un kā darbojas, tad apgreids uz 'pro' galu, piemēram, neko neatrisinās. absolūti neko. solot tikai vien lielāku dissapointed horse sajūtu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Plus, ja bildē cilvēkus tad Samyang 85mm/1.4 būs kā kulaks uz acs. Par savu cenu nepārspējams stikls. Fokuss gan manuālais.
 

 

Uz kropa 85mm buus par daudz !

Link to comment
Share on other sites

ezis666

...Un pret to datoru labs un gaišs objektīvs nesanāks drīzāk...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nikkor AF-s 35/1.8

kaut kādu 10-20mm sigmu

vai kaut ko no garā gala, nezinu, kas tur tagad pieejams nikonam

Pofig stils, visi pavērs iespējas, ko ar esošo stiklu izdarīt nevar - nevis aizstās, bet papildinās.

Link to comment
Share on other sites

vai tiesam vaina fotoaparata ir? ar savu d3200 ar kita lensu sanak vienkārši super bildes arii tikai uz auto rezhimu,tur iisti vairak nekur nav kur augt no turienes bilzu kvalitates zinjaa isti lidz 2k eiro budzetaa..

Mosk noperc vinai iphone6 ar ko bildet selfijus un uzlaist visadus smukos instagrama filtrus?

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz kropa 85mm buus par daudz !

Telpās jā, ārā gan pašā laikā 


 

 

Nikkor AF-s 35/1.8 kaut kādu 10-20mm sigmu

Portretiem? 

Link to comment
Share on other sites

Un ar ko pēc tam apstrādās kad pārdos šos jaudīgo PC Lightroom etc. Samyang idelas objektīvs portretiem. Pats ilgi bildēju ar Canon 350d un Kit stiklu. Kā paņēmu fiksēto 35mm 1.8f kā jauna kamera tik ķīniešu zibeni vajdzeja piepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...