Jump to content

Resīvers priekš RRR S-90B


zaharans
 Share

Recommended Posts

Nezinu, vai priekš S90 pietiks (man jau šķiet, ka pietikt vajadzētu), bet man šodien par samērīgu naudu materializējās no pagultes viens ļoti labskanīgs Luxman L-1 :)

post-81709-0-17138700-1442917943_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tam Kenwoodam phono ir? Citādi ar savu Technics SU-7300K jūtu, ka ir par švaku, t.i., kloķi līdz galam aizgriežot, kropļojumi ir, bet pārslodzes lampiņas nemirgo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Technics SU-7300K

No Kaspara pirkšu Kenwood, tātad šis iet uz pārdošanu. Pirms gadiem trijiem pirkts no biedra Tornis, ja nemaldos, par latiem 50. Cena tagad... hmm, kā godīgam eiro ieviesējam, 70€?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
S90 slikti skan klusu, un bass ir lēns. Citādi - atbilstoši savai cenai. Dažs lapps lētā gala kapitālistu izstrādājums ir atbaidošāks par asenēm.

 

:superstition: Ja jau, tad jau es ar patroļošu...S-90 es ņemtu ne 35AS-1, bet gan 35AS-90 ( 212 ) ar simetriskiem fāzu inventoriem, ar atlasītiem dinamiķiem priekš eksporta un priekšējo vairogu no tīra saplākšņa - 32mm.biezumā..

 

 

S90 slikti skan klusu, un bass ir lēns.

 Tā arī ir, bass lēns un klusāki klausoties - pastūzim prasās '' loudness'' ieslēgt.

  A ko var gribētim no tik biezas gumijas kas ir sasaistē ar membrānu >> tā tam arī jābūt 89Db - 1V/1m.

  Ņemam tos pašus Amfiton 35AC-90 ( 018 ) analogs asenēm, a skan ta tīkamāk - jo biezās gumijas šaibes nav, ir poliruetāna iekare ( vienīgais trūkums...nav ilgdzīvotāja. )

 Pie restaurācijas asenēm iz jāpārtaisa spolītes, tinumi jātin no abām pusēm, vismaz pirmajām asenēm tas netika novērots.

  prasās ar pīkstuli nomainīt, pret ko labāku.

  :grin: Visumā = cena/kvalitāte >> apmierina.

Pat ja kāds troļļo, pielikšu savus 2 centus. 

- Ak jā, man joprojām koridorā tie Korvet 75AC-001 vietu aizņem :D

 

https://www.avito.ru/rossiya?q=%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80+150%D0%90%D0%A1-009

 

:this: Tiem monstriem: Корвет, Кливер - 75АС-001, 150АС-009 vērtība tikai aug >> ieraudziju cenas iekš Avito...drusku apmulsu.

pēc nelielas renovācijas ( atvienot aizsardzības bloku ) skan vareni - nekādus subjus nevajag.

Man ar 3 - komplekti kollekcijā stāv...vietu gan aizņēm.

Reizēm labi noder...apklusināt pārgalvīgu tuc-tuc klausītāju ( kad pārlieta sajēga )

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Nopirku 80-to beigās Кливер, neatceros numuru, bet pēc bildes līdzīgas. Pēc izmēriem, škiet, bija pat lielākas par tālaika S-90. Neskanēja ar manu salasīto pastūzi no 80-to RRR mezgliem - gals, tembrubloks, un trafs, protams. Selektors mans, mehāniskais. Basi skanēja visā mājā, tikai ne tajā telpā, kur uzstādītas, stūros nebija iebāztas. Arī vidi un augšas nebija, kā man patīk. Pārdevu, vietā toreiz nopirku tagad mazpazīstamās S-50 un ar to manu pastūzi skanēja jau daudz labāk. Iespējams, ka šīs Кливер ar toreiz plašajā tēvzemē ražotu citas klases pastūzi skanētu daudz labāk.

post-64762-0-01772100-1444757332_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopirku 80-to beigās Кливер, neatceros numuru, bet pēc bildes līdzīgas. Pēc izmēriem, škiet, bija pat lielākas par tālaika S-90. Neskanēja ar manu salasīto pastūzi no 80-to RRR mezgliem - gals, tembrubloks, un trafs, protams. Selektors mans, mehāniskais. Basi skanēja visā mājā, tikai ne tajā telpā, kur uzstādītas, stūros nebija iebāztas. Arī vidi un augšas nebija, kā man patīk.

 

Кливер 75АС-001,  Кливер 150АС-009 ražoja Ukrainā Красный Луч rūpnīca. ( Tiem domāti stiprekļi - Амфитон УМ-003С )

Корвет 75АС-001, Корвет 150АС-009 ražoja Ļeņigradas  rūpnīca Морприбор ( Tiem domāti stiprekļi - Корвет УП+УМ 028,038 ) pie mums to stiprekļu ir ļoti maz, uz piekstiem var pārskaitīt.

 

https://www.avito.ru/rostov-na-donu/audio_i_video/akusticheskaya_sistema_kliver_150as-009_635641519

 

Baroju akustikas no Denon POA-T10 vai Валанкон УП + УМ-005 ( lampiniekam ap 100 W - 8 omi )

pietiek gan augšu, gan apakšu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...