Jump to content

Kādā formātā nāk fotoradaru bildes?


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Iespējams, kāds varētu būt norāvies ar pārvietojamo fotoradaru uz mana valsts reģistrācijas numura kādu štrāfu (mutiska info - ar ap 110 pabraucis garām ceļmalas trejkāja kastei). Kādā formātā un cik ilgā laikā šitais prieks atceļo līdz pasta kastei vai e-pastam? E-CSDD lapā tas parādās? Saprotu, ka vēlākais par to uzzināšu pie tehniskās skates, bet tas īsti nederēs šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

E-CSDD parādās!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Atnaks aploksne ar melnbaltu auto foto un summu pa pastu kadas nedeljas vai 2 laikaa

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

CSDD tev pat krāsainu iedot! :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Atradu, ka arī https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP38 ir Administratīvo sodu pārbaude un nomaksa.


OK, tad viss izskatās pozitīvi, jo kopš iespējamā pārkāpuma pagājusi nedēļa, bet ne čiku ne grabu.


CSDD un Latvija.lv nekas neparādās. Sakot "nekas", domāju - nekas jauns :D

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Tas process var iet līdz mēnesim, nepriecājies!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par ~110 diez vai sūtīs ;) Agrāk sh*tronica laikos būtu 100% fotobilde, bet tagad ...

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Var paveikties un neatnākt. Man paveicās :) nekas neatnāca.Praktiski kad Vangaži beidzās (zīme metri 25) aiz pieturas tāds ceļiņš un bija nolikts.Butaforija tā nebija,blakus mašīnā sēdēja.No Rīgas puses braucot ieskrējos jau pāri 90. Cik vispār tur bij atļautais 70 ?

Link to comment
Share on other sites

Es vispār neko nepārkāpju, jo jaudīgāka mašīna, jo lēnāk braucu, bet vecākus bija jāved, pēc 20 minūtēm no Ķeguma, es biju Mārupē, maucu no sirds, dabūju fotoradaru, starp Ķekavas un Rīgas Hes riņķi 110, kļūda 106, samaksa 5 Ls! Bet biju Ķegumā pēc 28 minūtēm, ar ko nelielos!

Un ikdienā braucu ar 320zs, lēnāk par visiem Golfiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...