Jump to content

Auto parkošanās sensors


Zoom
 Share

Recommended Posts

Uzdošu vēl vienu jautājumu par auto tematiku.

 

Ir tādā lieta, ka vajag parkošanās sensoru priekš SAAB 9-5. Gribas jaunu, lai nebūtu risks iegrābties pērkot lietotu. Izņemot oficiālo dīleri kaut kur var dabūt? Piemēram no kāda veikala, kurš ir speciālizējies uz šīm mantām. 

 

http://www.ebay.com/itm/PDC-Parksensor-fur-Saab-9-5-Ref-Nr-4711842-Ultraschallwandler-unlackiert-NEU-/321642776442?pt=DE_Autoteile&hash=item4ae367477a#ht_2648wt_1153

 

 

P.S SAAB kluba forumā pēc ielogošanās ir 500, tāpēc jautāju te.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kolēģim ir kitajozniks, kas attēlo distanci vairākos līmeņos. Kalpo labi, varbūt kaut ko tādu ir vērts apskatīt?

Nvm, pārpratu tēmas jautājumu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

Jauni maksā besīgi daudz, man arī viens sensors gļuko. Vajag saņemties un aizskriet līdz kādam šrotam.

 

Ņem takš lietotu, vai, drošības pēc, uzreiz divus un miers. Kā arī vēlams ņemt no tā paša gada auto, tur bija kaut kādi 3veidu sensori.

 

Un kas ir 500 uzreiz pēc ielogošanās?

 

A vispār uzzvani uz Arteh, šeit tu atbildi diez vai saņemsi.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

martinno

Moš prasi Artehā - vismaz zinās ko var labi un uzticami ielikt?

Vai tomēr domā pats ar to nodarboties?


EDIT: jau pasteidzās :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kas ir 500 uzreiz pēc ielogošanās

Tiek piedāvāti uzreiz 500 sensori un autors nespēj izvēlēties :D

Ja nopietni - labākais parkinga sensors ir piekabes āķis

Ja vēl nopietnāk - visu mūžu esmu nobraukājis bez sensoriem un tā arī neesmu izjutis vajadzību. Rezumē - iemācis izjust auto gabarītus, tad nekādus sensorus nevajadzēs. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Rezumē - iemācis izjust auto gabarītus, tad nekādus sensorus nevajadzēs.

Pļac... Nu cik var - ja der man, tad nevienam neko vairāk nevajag?

Man arī autiņam nav sensoru, parkojos ok, bet auto dabarītu jušana nenovērsīs kādu zālē nepamanītu akmeni, kaķi, stabu vai autiņu ar mega izmēru āķi. Varbūt ka autiņš ir koplietošanā vairākiem, kas katrs ikdienā brauc ar dažādiem auto - es ikdienā braucu ar hečbeku un ar sedanu man tā "uz sitiena" būtu strjomna parkoties. Varbūt, ka cilvēks grib autiņu pārdot un vajag lai viss strādā vai arī vienkārši patīk, ka elektronika šancē, kā tam būtu jāšancē. Varbūt ka tu parkojies privātmājas pagalmā, kur jācenšas tikai sētā netrāpīt, bet citam ir ar visādiem dzelžiem aizkrauta industriāla teritorija. Vai vispār cits iemesls. KĀDA FAKING STARPĪBA?! Cilvēks par sensoru konkrētu pajautāja, nevis filosōfisku jautājumu "vai ir vērts likt ķīnieti". Tak te puse fōruma brauc ar 94.gada audi 80 dīzeli un ja kāds ko jaunāku pērk, tad laiks noriet. Nu cik var?!

Autoram - cik par saabiem dzirdēts, te jau minētais serviss tiek slavēts, gan jau prātīgāk doties pie tiem. Vai arī no ebay ņemt divus, bet 30 eur izmest "katram gadījumam" man nešķiet prātīgi, sevišķi, ja kā te raksta, tur dažādi sensori iespējami.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nav ko bāzt batonus ausīs, iekāp grandšerokija, kur viss ir kā tankā apkārt (ne)redzams un ieparokjies mazā vietiņā bez sensoriem :)

Par tēmu.

Sameklē pēc kataloga detaļas nr. un meklē internetos. Man ar bumerim viens nobira (dabīgi, ja nobirst viens, tad dēļ slēguma nestrādā neviens), jauns maksāja 75 ls, pēc detaļas pasūtīju no amazones analogu pa hvz, šķiet 40$, tad vēl eiro nebija bezmaksas maximas kupona vērtībā un izdevīgums bija acīmredzams. Palasi gan atsauksmes, ja tādas ir pieejamas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ebayā, iekš UK, ir kantoris, kas tirgo SAAB OEM detaļas par labām naudām. Nesen vajadzēja gaisa masas mērītāju - Rīgā bodē (ar ļoti labām atlaidēm) prasīja 148€... No ēbaya uzsūtīju pa 76€ ar visu šipingu :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ebay linkā ir konkrēti mans. 4711842. Man kreisais malējais gļuko. Tad strādā, tad nē. 80% gadījumu man sensorus nevajag, bet ir tādas situācijas, kad noder. Sāk krist uz nerviem, kad visus laiku pīkst, kad brauc atpakaļ. Labi, ka var izmantot "piekabes funkciju" - izlēgt uz to brīdi. 500 bija domāts:

 

 

 

The website cannot display the page  HTTP 500
 
  Most likely causes:
  • The website is under maintenance.
  • The website has a programming error.
  What you can try:     Refresh the page.     Go back to the previous page.     More information

This error (HTTP 500 Internal Server Error) means that the website you are visiting had a server problem which prevented the webpage from displaying.

For more information about HTTP errors, see Help.

 

 

~~~~~~~~~

No kura pārdevēja?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SAAB-9-5-95-PDC-PARKING-DISTANCE-REVERSE-SENSOR-FRONT-REAR-LIFETIME-GUARANTEE/161289592409?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D29666%26meid%3D46d04f1883e745ceb4e46434699850b5%26pid%3D100033%26rk%3D2%26rkt%3D4%26sd%3D321642776442#ht_1037wt_1190  Vienalga 30EUR

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Ja vēl nopietnāk - visu mūžu esmu nobraukājis bez sensoriem un tā arī neesmu izjutis vajadzību. Rezumē - iemācis izjust auto gabarītus, tad nekādus sensorus nevajadzēs.
Akujet noderīgs padoms! Var iztikt bez daudz kā - bez porkošanās sensoriem, bet kondiškas, elektriski vadāmiem logiem, spoguļiem, auto var palaist ar kurbuli (nahuj starteri) utt.

 

p.s. Parkošanās sensori ļoti noderīga štelle.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Jap, un tikai pediņi brauc ar drošības spilveniem, kaut kāda jaunmodīga huiņa! 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Jap, un tikai pediņi brauc ar drošības spilveniem, kaut kāda jaunmodīga huiņa!

Un sprādzējas tikai mīkstie!


Autor, ja negribi meklēt lietotu, zvani uz Arteh, viņi zviedru opeļos labi rubī :)

Link to comment
Share on other sites

A kā tu atklāji, ka gļuko tieši kreisais maalējais? Man arī parkošanās sistēma gļuko. Tad ir, tad nav. Un nekādi nevaru saprast kurš sensors gļuko. Ir aidoma ka kaut kur nav kontakta, bet kā lai atklāj?

Link to comment
Share on other sites

androidz

TECH-2

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Njā. Man tādā palēta auto elektriķu servisā izraustija un izbakstija visu un tā arī lāga nepateica kurš vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

bet kā lai atklāj?
 

Pagriez aizdedzi, ieliec pakaļējā robā un ej pie sensoriem, no neliela attāluma var dzirdēt kā tie klusām tikšķ, kurš netikšķ, tas izbeidzies. Ja runa ir pa pakaļējiem, man priekšējo nav, bet pieņemu, ka tā pati diagnostika :)

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Var vienkārši pirkstu uzlikt. Tad dzirdēsi gan jutīsi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

labākais parkinga sensors ir piekabes āķis

 

 

Tak te puse fōruma brauc ar 94.gada audi 80 dīzeli un ja kāds ko jaunāku pērk, tad laiks noriet. Nu cik var?!

 

 

Nav ko bāzt batonus ausīs, iekāp grandšerokija, kur viss ir kā tankā apkārt (ne)redzams un ieparokjies mazā vietiņā bez sensoriem

 

 

Akujet noderīgs padoms! Var iztikt bez daudz kā - bez porkošanās sensoriem, bet kondiškas, elektriski vadāmiem logiem, spoguļiem, auto var palaist ar kurbuli (nahuj starteri) utt.

 

 

Jap, un tikai pediņi brauc ar drošības spilveniem, kaut kāda jaunmodīga huiņa! 

 

 

Un sprādzējas tikai mīkstie!

kāds bij jautājums?,...... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

vispār topika nosaukums ir nepareizs. pirmais vārds neatbilst pēc tam apspriestajam subjektam :D

Link to comment
Share on other sites

Bezteema jau zibeniigi aizgaaja. Pokemoniem, uri nejeedz braukt, vajag sensorus un ne tikai. vairak kaa divdesmit gadus brucot, neesmu redzeejis iemeslu, kaapeec vinji vajadziigi. Ja nemaaki brauk, tad ai neseedies pie suures. Ja nejeedz elemenaatu gjeometriju, pashi vainiigi, lai brauc ar autobusu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Paldies, ka dalījies ar savu viedumu, ļoti noderīgi, domāju, ka topika autors to piespraudīs kā labāko atbildi :good:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Principā kamdeļ vispar kkādas ērtības...apmēram tā pēc grishas un ivo sanāk

Link to comment
Share on other sites

Ja Bomaars, saka! Katrā grupā būs tas mazai dīvainis, iesaka to, ko pats nekad dzīvē nav redzējis, bet ir kruts!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pats jau baigi kruts no savas meistarības, šeit nekas netika ieteikts bet te rakstītāji bezmazvai neko citu nedara kā brauc zirga ratos(kam tad mašina) utt... 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja daudz stāstiīsi, ātri savākšu tavus tekstus un uztaisīšu galeriju, Tu gribi to kaunu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pokemoniem, uri nejeedz braukt

Nogriez klusaak savu radio kad brauc "ego trip"os. Nejau tikai pok3s lieto parkinga sensorus. Ak tad 20 gadus brauc? Es zinu daudzus kas daudz ilgaak brauc un tomeer lieto parkinga sensorus JA taadi naak liidzi automashiinai un nekaada vaina. Te daudziem atkal sakaapis galvaa - laikam pashus beerniibaa izsmeeja kameer pashi neko neprata un tagad atriebjas jo redz tagad prot ar aciim ciet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...