Jump to content

Komandējums brīvdienā - kas pēc likuma pienākas darba ņēmējam


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri,

centīšos izteikties īsi un kodolīgi.

 

Kas man kā pilna laika darba ņēmējam būtu jāsaņem no mana darba devēja, ja man ārzemju komandējums iekrīt sestdienā vai svētdienā?

 

Pagaidām esmu saskāries ar šādiem variantiem - par katru brīvo dienu, kas tik izmantota ārzemju komandējumā:

- komandējuma dienas nauda

- komandējuma dienas nauda dubultā

- komandējuma dienas nauda + 1 diena atvaļinājuma kontā

 

Laikam esmu pārāk nevērīgs (vai tups :wacko2:), lai atrastu patiesību MK noteikumos.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Sveiks,

 

pēc paša prakses: pirmais variants.

 

Ir atsevišķas kompānijas, kur esmu trešo redzējis.

 

Ar otro pagaidām neesmu saskāries, man gan šķiet, ka tas ir vairāk attiecināms uz darba samaksu dubultā (kā virsstundas), šaubos, vai tas attiecās uz dienas naudu. 

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Vajadzētu būt tā: par katru dienu, ko atrodies komandējumā - komandējuma dienas nauda (neatkarīgi no tā vai brīvdiena, vai darba diena).

Tālāk - ja esi komandējumā brīvdienā (piemēram, no piektdienas līdz pirmdienai ieskaitot), tad par šīm divām brīvdienām pienākas alga (mēneša alga dalīta ar darba dienu skaitu konkrētajā mēnesī un reizināta ar šīm divām dienām).
Lai gan - ir varianti. Jālasa darba līgums. Var būt jāapmaksā kā virsstundas (dubultā apmērā). Var būt - kā darbu brīvdienās (arī dubultā apmērā). Bet katrā ziņā - jāapmaksā!

Jāskatās līgumā, kāds darba laiks Tev skaitās - normālais, summētais, maiņu u.t.t.

Vēl gadās tā, ka komandējumā "nostrādātās" dienas kompensē - iedod brīvdienas (ne atvaļinājumu). Tad neko nemaksā (lai gan it kā vajadzētu par to, ka strādāji brīvdienā).

Link to comment
Share on other sites

pēc jaunā darba likuma - ja jāstrādā weekendā - vadībai jāraksta rīkojums + jāmaksā vairāk + dienas nauda pats par sevi  , cik pročus neatceros + pienākas brīvdienas. nu kā ir dabā - tas atkarīgs kā pats to nostādi. līgums te nav pie vainas, likumā viss ir pateikts. Ja tevi mēģina apčakarēt - maini darbu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Apčakarēt neviens nevēlas, vien man nav skaidrs kā tur ir.
Strādāt svētdien nevajadzēja, bet lielākā dienas daļa bija izčakarēta laika pavadīšanai ceļā (lidmašīna, vilciens).

Saņēmu tikai dienas naudu par svētdienu, alga vēl priekšā - varbūt tur būs pieskaitīta klāt tā diena.

 

It kā jau vienai reizei sīkums vien ir, bet tā kā ceļot nāksies visai bieži, vēlējos noskaidrot kā tad tur īsti vajadzētu būt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Komandējums ir komandējums nevis darbs brīvdienās vai kādas virsstundas. Tātad par komandējuma dienām pienākas dienas nauda - arī par tām dienām kas iekrīt brīvdienās!

Smalkāk pa apjomiem un papildus kompensācijām vari iepazīties šeit:

http://likumi.lv/doc.php?id=220013

(6.nodaļa)

P.S. Pašam darbs arī saistīts komandējumu braucieniem (Valsts iestāde), tākā zinu ko saku :)

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Vēlētos jau nepiekrist, jo brīvdiena ir brīvdiena, nevis komandējums ;)
Tās būtu jāpavada pēc saviem ieskatiem - ar ģimenes locekļiem, piepīpētā bārā vai sazin kur citur.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

 

 

(Valsts iestāde), tākā zinu ko saku

Tā gluži nebūs! Tas, ka valsts/pašvaldības iestāde, nenozīmē, ka viss notiek pareizi, pēc likuma. Tieši šādās iestādēs bieži gadās, ka grāmatvedis ir "savējais", neko nejēdz un tiek strādāts kā ienāk prātā...

 

Jā, brīvdiena ir brīvdiena. Bet vai brīvdiena ir tieši sestdienā/svētdienā? :)

 

Komandējuma nauda pienākas par visām dienām, kurās biji (skaitījies) komandējumā.

Par brīvdienu, ko darba dēļ nevarēji sēdēt mājās/dzert alu/spēlēties ar bērniem/etc. - kā to kompensē - ir varianti.

Izlasi darba līgumu (ceru, ka Tev tāds ir). Tur jābūt definētam darba laikam - vai ir "5 darba dienu nedēļa", vai "pusslodze", vai "summētais darba laiks", vai kas cits. Var būt tas ir rakstīts rīkojumā par pieņemšanu darbā. Kaut kur jābūt. Tad arī redzēsim, kā ir paredzēts apmaksāt Tavu darbu.

Piemēram - ja Tev paredzēts strādāt sestdienās/svētdienās, bet brīvas ir pirmdiena/otrdiena - tad par komandējumu sestdien/svētdien maksās parastu algu (+komandējuma naudu).

Ja esi komandējumā savā brīvdienā - to var kompensēt ar citu apmaksātu brīvdienu (piemēram, nenāc uz darbu piektdien, bet par to maksā), Vai var apmaksāt dubultā (kā virsstundas), tad cita brīvdiena nepienākas.

Katrā ziņā - komandējums brīvdienā darba devējam naudas ziņā nav izdevīgs... tāpēc var censties nesamaksāt visu, kas pienākas. Vai arī - vienkārši nezina, ka pienākas... :)

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Neļurināju gan:

Par izglītības nepieciešamību kā tādu - manā uzņēmumā (kurā es strādāju), kas nodarbina padsmit programmētājus, nav itin neviens programmētājs bez augstākās izglītības. Pieredze ir pieredze, bet, ja neesi spējīgs pabeigt augstskolu, tad tomēr kaut kas nav kārtībā ar tevi.

Pieņemu, ka biji domājis šo manu postu. Toreiz ātri vien izlaboju (papildināju ar pasvītroto tekstu iekavās), lai nerastos misēkļu - izskatās gan, ka neveiksmīgi.

 

Ja esi komandējumā savā brīvdienā - to var kompensēt ar citu apmaksātu brīvdienu (piemēram, nenāc uz darbu piektdien, bet par to maksā), Vai var apmaksāt dubultā (kā virsstundas), tad cita brīvdiena nepienākas.

Strādāju visas darba dienas nedēļā no 9-17iem, sestdiena un svētdiena man ir brīvas.

 

Vai arī - vienkārši nezina, ka pienākas... :)

Lieku uz šo, jo uzņēmums ir gana liels un stabils, lai nebūtu vēlme apčakarēt savus darbieniekus. Tāpēc arī biju domājis, ka varētu atrast likumu un doties ciemos pie grāmatvedēm ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

OK, lasi Darba likuma 130.panta 2. punktu. Tālāk - Tev droši vien ir "normālais darba laiks" (tā vajadzētu būt rakstītam līgumā vai rīkojumā). Tad tālāk lasi 131.panta 1. punktu.

Tālāk - 133. panta 1.-3. punkti.

Tālāk - 136. panta 1.-5. punkti.

Tālāk - 143. panta 1.-3. punkts - īpaši 3. punkts! (vēl arī 144.pants).

 

Pieņemot, ka Tev ir normālais darba laiks ar 5 dienu (40 stundu) darba nedēļu, un, piemēram, komandējumā biji no 06. līdz 09. martam, tad ir divi varianti, kā darba devējs var "iziet no situācijas":

1) apmaksāt 07. un 08. martu kā darba dienas (tātad samaksāt martā par 24 darba dienām - attiecīgi alga, piemēram, 1000EUR / 22 x 24 = 1090.90) un piešķirot divas apmaksātas brīvas darba dienas, piemēram, 11. un 12. martā. Tātad - Tu būsi saņēmis lielāku algu (1000->1090 EUR), bet nostrādājis tās pašas 22 dienas,

2) apmaksāt 07. un 08. martu kā virsstundas un nepiešķirt papildu brīvdienas. Tev tas nozīmē, ka strādāsi mēnesī 24 dienas, bet alga būs 1000 + (1000 / 22 x 2 x 2) = 1181.81 (tas viens x2 ir par divām dienām un otrs x2 ir par virsstundām).

Kaut kā tā... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Strādāt svētdien nevajadzēja, bet lielākā dienas daļa bija izčakarēta laika pavadīšanai ceļā (lidmašīna, vilciens).

A tu labāk gribēji sēdēt mājās pie TV vai WoW?

Es būtu priecīgs ja tā varētu uz kantora rēķina ceļot. Pagaidām esmu redzējis tikai Dāniju, Vāciju, Poliju.

Ko tev tur dubultā vajag? Ku i tā ūberdārgā valsts ku teu vaig komandējum naud tik daudz? Varbūt paprovē neēst restorānos?!

 

 

Apčakarēt neviens nevēlas, vien man nav skaidrs kā tur ir.

Nu bet to ir jālasa un jāmācās tai lietvedei/grāmatvedei/sazinkam ko tu no sava reālā darba baro! Tapēc jau ir tas "meiteņu stāvs" domāts. Nevis lai ziemsvētku virtenes pirktu un "rūpētos par sabiedrisko tēlu"

Link to comment
Share on other sites

itanium

Paldies par tavu bezjēdzīgo komentāru ;)

Problēma ir atņemtajā brīvdienā, kas tika izmantota darba vajadzībām. Ko es tajā brīvdienā būtu darījis, ja nebūtu braucis, nav ne tava, ne mana darba devēja darīšana.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nebrauc tai komandējumā!!! Klauns joptv.

Taka tāda celka, pati nezin ko grib.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ko pie velna tu domāji, ka nezinu ko gribu?

Nafig tev jālien visās tēmās bezjēgā - ja par konkrēto tēmu neko nerubī, tak vari kādreiz arī paklusēt...

 

Tēmas jautājums pavisam vienkāršs un, manuprāt, nepārprotams: kas darba ņēmējam ar saucamo normālo darba laiku pēc likuma pienākas par komandējumu, kas iekrīt brīvdienā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...