Jump to content

Pērku 3x micro sd 1gb


PC_RAT
 Share

Recommended Posts

Nebūtu vienkāršāk nopirkt vienu 4 GB karti? Tagad šīs kartes maksā kapeikas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

 

Nebūtu vienkāršāk nopirkt vienu 4 GB karti? Tagad šīs kartes maksā kapeikas.
 

Man vajag htc touch pro pāršūšanai uz android, mēģināju ar 16 gb karti, izdalot partīciju 1 gb fat32, nesanāca.


Toestj vajag 1 gb karti.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

 Vispār ar maza izmēra kartēm ir kā ir tagad. Veikalos vairs nav nopērkamas, ja kaut kur ir, tad šausmīgi dārgi, dārgāk nekā lielas ietilpības kartes. Paskaties Googlē, cik maksā SD kartes (tieši SD, tās kas lielākas par 2 GB jau ir SDHC, vai vēl lielākās SDXC). Pašam nupatās bija vajadzība pēc SD 1 GB kartes, viena veca ierīce negremo neko lielāku. Gribēju nopirkt, meklēju, nav. Iekš amazon.com par baisu naudu, tādā ebay tikai lietotas vēl ir tā ap 10 $, jaunas maksā desmitos $. Ja dabūsi par 1 € gabalā, tad tev būs stipri paveicies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār ar maza izmēra kartēm ir kā ir tagad. Veikalos vairs nav nopērkamas, ja kaut kur ir, tad šausmīgi dārgi, dārgāk nekā lielas ietilpības kartes. Paskaties Googlē, cik maksā SD kartes (tieši SD, tās kas lielākas par 2 GB jau ir SDHC, vai vēl lielākās SDXC). Pašam nupatās bija vajadzība pēc SD 1 GB kartes, viena veca ierīce negremo neko lielāku. Gribēju nopirkt, meklēju, nav. Iekš amazon.com par baisu naudu, tādā ebay tikai lietotas vēl ir tā ap 10 $, jaunas maksā desmitos $. Ja dabūsi par 1 € gabalā, tad tev būs stipri paveicies.

Centīšos, ebay pamanīju rakstu ka 1000 gab izsolē jau iet pa 998GBP, taču tik daudz man nevajag. 


Es jau ar amazonē un ebay skatijos, tāpēc jautāju šeit, ja nu kādam aizķērušās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

512MB neder? Man ir viena Nokia micro SD karte, tikai 512niece. Bija kaut kur arii gigabaits, bet nudien nevaru atrast kur buushu iebaazis.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

 

Ir 2GB, ja der... 2€
 

Cik zinu man vajag bez SDHC, un tādas ir tikai līdz 1 GB.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

Nē, SD ir līdz 2 GB, lielāks par 2 GB jau ir SDHC. Bet var sanākt visādi ar tām vecajām iekārtām. Mans gadījums, ierīce atbalsta SD kartes, SDHC nē. Līdz 1 GB atbalsta pilnībā, lielākas par 1 GB SD kartes (līdz 2 GB) atpazīst, kad ieliec iekšā, bet nevar noformatēt, turklāt nojūk izmantotās un brīvās atmiņas rādītāji, tātad vajag karti līdz 1 GB, nekas, ka 2 GB arī ir tā pati SD karte. Zinu, pavisam vecos fotoaparātos bija pat tā, ka kartes derēja tikai līdz 512 MB, lielākas nederēja.

Link to comment
Share on other sites

man ir 2GB microSD karte  apcer par  2 vai 3 EUR  varu pārdot.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...