Jump to content

Pirmā spoguļkamera


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

Biedri,kas ir ar šo? Eos 1100D

Internāts vienā vietā stāsta,ka tas ir Rebel T3(bezspogulis),citā vietā stāsta ka atkal spogulis.Kā tad īsti ir? Un kāds tas aparāts ir priekš iesācēja?
 

Labots - Emzijs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    12

  • Mezavecis

    10

  • LMT

    14

  • Emzijs

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biedri,kas ir ar šo? Eos 1100D

 

Internāts vienā vietā stāsta,ka tas ir Rebel T3(bezspogulis),citā vietā stāsta ka atkal spogulis.Kā tad īsti ir? Un kāds tas aparāts ir priekš iesācēja?

 

Tikko tādu paņēmu. Rebel3 ir priekš amerikāņu tirga (paņēmu tieši rebel3), tas pats vien ir, kas 1100d. Viennozīmīgi, ka labāk kā ziepene, īpaši patīk, kā sanāk tuvie kadri. Body's ērts, neko sliktu nevaru pateikt, kā jau pirmo reizi tādu turot rokās un mācoties knipsēt.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos dažādus video Youtube un reviews - izskatās labi,un atzīstams par labu esam priekš iesācējiem.Ir doma pašam tādu paņemt un sākt mācīties knipsēt.

Mans iemestais variants ir tos 180 eur vērts?Vai arī meklēt ko citu?Kā ir ar Canon 550D?Kā jau teicu,pa lielam ir doma mācīties fotogrāfēt un neko super krutu es negaidu.Galvenais,lai tas būtu noob-friendly un spētu arī kādu kustīgu objektu noķert.

Labots - Emzijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mans iemestais variants ir tos 180 eur vērts?Vai arī meklēt ko citu?

 

Tavs ieliktais variants bija dārgāks. Bet ņemot vērā veikala cenu, un ja aparāts ir labi saglabājies, tad jā, var ņemt.

Par kustīgiem objektiem, vēl neesmu izmēģinājis, bet tuvplānu ņem labi.

ivxp681jvh8scl4qtrr9.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tavs ieliktais variants bija dārgāks. Bet ņemot vērā veikala cenu, un ja aparāts ir labi saglabājies, tad jā, var ņemt. Par kustīgiem objektiem, vēl neesmu izmēģinājis, bet tuvplānu ņem labi.


Izskatās pat tīri labi priekš 1100D.

Šobrīd īsti nevaru izlemt starp diviem aparātiem - 1100D un 550D

1100D nenāk līdzi lādētājs.Pierēķinot vēl lādētāja izmaksas(50eur) sanāk apmēram tas pats kas 550D,kam jau nāk līdzi vads un lādētājs.Jūsu viedokļi?
Link to comment
Share on other sites

 

 

1100D nenāk līdzi lādētājs.Pierēķinot vēl lādētāja izmaksas(50eur) sanāk apmēram tas pats kas 550D,kam jau nāk līdzi vads un lādētājs.Jūsu viedokļi?

 

Varianti ir vienmēr.

http://www.ebay.com/itm/Wall-Travl-Home-Battery-Charger-For-LPE10-LP-E10-Canon-KISS-X50-EOS-1100D-/141507610141?hash=item20f282c61d:g:VL4AAOSwiCRUkUP9

Lētucis, bet ilgi jāgaida, ja negribas gaidīt, var te pat no Eiropas.

http://www.ebay.de/itm/Mains-Car-Charger-for-Canon-LP-E10-LPE10-EOS-1100D-1200D-DSLR-Camera-Battery-/191278494897?hash=item2c891634b1:g:aWgAAOSw~OdVXHXq

 

Pats arī paņēmu, secināju ka lādētājs amerikas štekerim un nav usb vada, bet parokoties krājumos, izrādījās ka man pašam ir gan vads, gan pāreja.

Link to comment
Share on other sites

Hm,izskatās ka tiešām labāk paņemt manis iemesto 1100D un pasūtīt lādētāju.

Šonedēļ jāaptausta 1100D un tad redzēs,kā un ko.Iespējams ka palikšu pie tā arī un iegādāšos šo Canon modeli.

EDIT: Kāds varētu apskaidrot,kādas ir lielākās atšķirības starp 550D un 1100D kamerām?

Labots - Emzijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

es jau nesaku ka nolūzt fiziski. Esmu redzējis vairākus ļoti vecus 350D, 400D, tie visi agrāk vai vēlāk sāk slimot ar erroriem.

 

Nu nezinu, nezinu - iespējams, ka lūzt, bet joprojām (gadus 10) dzīvojos ar savu 350D un gana labas bildes sanāk (ja ir laiks un luste, tad pat dažas noandelēju), Dabīgi, ka lielākie sŪ ir iekš ISO trokšņiem attiecībā pret jaunākiem modeļiem. Pārējais ir pietiekami labs. Ā un filmēt nevar. :D  Stiklos un prasmēs suns ir aprakts. Pa tām kapeikām, kurām šobrīd aparātus tirgo ir pietiekami iesācējam. IMHO. 

 

P.S. Laikam esmu galīgi kreizī, jo tikko atnāca 2 akumulatoru komplekts gripam pa 11 eirām. Lietošu, kamēr aparāts nosprāgst, jo esmu paspēlējies ar Marku un vēl dažiem jaunākiem aparātiem un īsti jēgu mainīt neredzu. Vienīgie + ātrdarbība un ISO torkšņu samazinājums, ar kuru var sadzīvot, prātīgi izvēloties uzstādījumus...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Atkarīgs, kā/ko bildēt. Šejienietis VIL līdz pat relatīvi nesenam laikam bildēja ar 300D. Man 300D pat tīri labi patika, bija interesanta bilde.

Teiksim, nesteidzīgai bildēšanai mans fuji x-e1 ir lielisks. Nopietni, labākā kamera, kas lietota - spēks ir sīkumos, teiksim, fokusa un asuma dziļuma elektroniska skala (ai, kā noder tumsā bildējot, kad AF neķer) vai garo ekspozīciju taimeris uz ekrāna. Par jpeg kvalitāti nerunāsim. Bet, kolīdz kas kustīgs jābildē - auzas. Un auzas bija pat maratonu ar 1200D bildējot - neibju iepriekš pie kameras iešāvies un jei bogu nedomāju, ka buferis var būt 4 kadrus liels. Kopskatiem pietiek, bet ne tad, ja plūsmā medī konkrētus cilvēkus, kur padsmit sekundēs svaŗigi savākt iespējamoi daudz emociju.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
versatile Racer

Nav gluži korekti salīdzināt to, kas jau gadiem ir savā īpašumā un lietas, kas jāpērk pa naudu. Var bildēt arī ar 300D, bet tērējot naudu jebkurš sāks domāt, ka var nopirkt labāku aparātu. Turklāt cenu starpība ir tik minimāla, lai nepirktu ne 300D, ne arī 350D, ja vien nav fetišs uz veciem aparātiem vai kameru sviež pakaļ pa 5 EUR.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Turklāt cenu starpība ir tik minimāla, lai nepirktu ne 300D, ne arī 350D, ja vien nav fetišs uz veciem aparātiem vai kameru sviež pakaļ pa 5 EUR.  

 

Taisnība jau ir - mazliet senili te izteicos. :) Ja pa to pašu cenu, vai mazliet dārgāk var dabūt progresīvāku verķi, tad dabīgi, ka jāņem tāds. Neesmu ieciklējies kā uz fetišu, tik gribēju teikt, ka vēl strādā, bet ja tagad būtu jāpērk lietots, tad noteikti izvēlētos jaunāku. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem,kas atbildēja uz maniem jautājumiem.

Izsverot visus plusus un mīnusus,apskatot informāciju un negaidīti palielinoties budžetam,ir nolemts par labu Nikon D3200 aparātam.Redzēs,kā ies un kas būs,bet vajadzētu būt labam priekš pirmā knipsējamā aparāta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Redzēs,kā ies un kas būs,bet vajadzētu būt labam priekš pirmā knipsējamā aparāta.

Lai veicas.

Nesen sāku spēlēties ar aizvara ātrumu, riktīgi prasās pēc statīva. Domāju, ka tev arī būs vajadzīgs, ja gribēsies uzņemt kaut vai ko šādu.

led-roadway-light-example.jpg

Link to comment
Share on other sites

Long John

LMT naivais, tas ir tikai bezgalīgo tēriņu sākums. Nu līdzīgi, kā narkomāns uzsēžas uz adatas... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

tas ir tikai bezgalīgo tēriņu sākums

Tik naivs jau neesmu, narkomāns tā pat  :sarkasms:  Iespējams, bet gan jau nebūs tik traki, netaisos ar to pelnīt pesso, ja ar to pelna, aprīkojums sastādītu 4ciparu skaitli.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nav jau jābūt fotobiznesmenim vai  narkomānam- vienkārši daudzmaz nopietni "jāsaslimst ar fotosērgu"...:)

Piemēram, sagribēsi putniņus vai lidmašīnas "pamedīt", nopirksi kādu lēto Sigma 70-300, vēlāk sapratīsi, ka šedevrus ar to nedabūt un visas domas būs tikai par kvalitatīva teleoobjektīva iegādi- un tas jau maksā daudz vairāk, nekā nopirktais sākumkomplekts.

Utt, utml... :shok:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...