Jump to content

Driveru salikšana pēc pārinstalēšanas


Raivish
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka pirmoreizi pārinstalēju portatīvo, un nezināju ka jāpierkasta draiveri. Vai ir iespējams uzzināt kādi draiveri ir bijuši iepriekš lai pareizus saliktu atpakaļ?

Dators: Toshiba Satellite C55-A-19K

Link to comment
Share on other sites

Raivish

Biju tu pabijis, bet tur visu savadot man jāvelk pilnīgi visi driveri? Kā arī tur netika iekļauts grafiskās kartes drivers

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži draiveri (ar tiem tevi jau biedrs ieleja nodrošināja), bet ļoti noderīga lieta visiem, kas regulāri nodarbojas ar datoru pārinstalēšanu.

https://ninite.com/

Link to comment
Share on other sites

Raivish

OS ir win 7 64, un kur konkrēti ja kautkas nav, device men. būtu jāparādas tām jautājuma zīmēm?

Link to comment
Share on other sites

Ja rodas tādi jautājumi tad tu ielīdi tur kur nevajag. Nezinu vai tautības vai kāda cita iemesla dēļ...

Pareizi ir samaksāt tos 10€ par reinstalu kādam kas to prot darīt.

Ne jau ar spīdīgu ripuli un draiveriem viss sākas vai beidzas.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord
(labots)

   Autors normāli pajautāja ko nezina. Tika iedota infa no kurienes dabūt un kur lasīt ko nezina.Kur problēma?
Pa 10eiro tikai kāds alkaš pa plasmasenēm uzliks un visticamāk ar savām sapirktām/trojaniem pilnām papildus progām.Normālī neviens zem 30klāt neķersies,ja aiznesīs uz kādu datorsalonu. Tad kapēc neiemācīties,ja ir interese.

 

Pareizi ir samaksāt tos 10€ par reinstalu kādam kas to prot darīt.

  Nu cepuri nost ,ka Tu esi piedzimis ģēnijs visās jomās. Kam,nekad nekas nevienam nav jautā un nav vajadzīgs mācīties ko jaunu,jo visu zin kopš dzimšanas.

 

Ja rodas tādi jautājumi tad tu ielīdi tur kur nevajag.
Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Pareizi ir samaksāt tos 10€ par reinstalu kādam kas to prot darīt.
lol, tik knapi tagad ir, agrāk tak 15 ls +/- gāja par XP :D
Link to comment
Share on other sites

lol, tik knapi tagad ir, agrāk tak 15 ls +/- gāja par XP

 

betons savu kuceXP lika par piecjuku

Tukšpļūši izzīž cenas no dika, es skatos pēc reālā darāmā.

Šeit skaidri redzams ka kadram datu saglabāšanu nevajag. Firefoxi es viņam nelikšu, jo pats tāpat uzpļūtīs Chrome. LibreOffice nelikšu jo viš tāpat gribēs zagt M$. Arī VLC nav jāliek, jo uzliks kaukād superpupermegaduperkodecpackz un kaukād anālpleijer. Spybot var likt paralēli ar patchbatch.

Nu tad cena ir 10€ max.

Bet parazīti jau par next next spaidīšanu vien paprasīs 30€. Tāpēc šī valsts ir kur ir...

Link to comment
Share on other sites

Raivish
(labots)

Tukšpļūši izzīž cenas no dika, es skatos pēc reālā darāmā.

Šeit skaidri redzams ka kadram datu saglabāšanu nevajag. Firefoxi es viņam nelikšu, jo pats tāpat uzpļūtīs Chrome. LibreOffice nelikšu jo viš tāpat gribēs zagt M$. Arī VLC nav jāliek, jo uzliks kaukād superpupermegaduperkodecpackz un kaukād anālpleijer. Spybot var likt paralēli ar patchbatch.

Nu tad cena ir 10€ max.

Bet parazīti jau par next next spaidīšanu vien paprasīs 30€. Tāpēc šī valsts ir kur ir...

 

Nesapratu kādēļ gribi pierādīt ka tikai tu māki kautko pareizi sainstalēt? Palasot tavas atbildes visur saki ka visi daiņi un neviens neko nemāk. Es pajautāju kā draiverus salikt, jo pirmo reizi portatīvo pārinstalēju un nezināju, iepriekš biju pietiekami daudz jaucis un labojis kastes lai secinātu ka pie tevis pat beigtu kompi nedotu jaukt...

Labots - Raivish
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es pajautāju kā draiverus salikt, jo pirmo reizi portatīvo pārinstalēju un nezināju, iepriekš biju pietiekami daudz jaucis un labojis kastes

Kā tu viņas laboji? Ja tu nejedz draiverus salikt tad ko tu vari vispār sprēgāt?

Tad jau tu mašīnas ar proti labot, ne? Iespēri pa riteni, iztīriji pelnutrauku, nomazgāji - salabots! 30€!

 

 

 

lai secinātu ka pie tevis pat beigtu kompi nedotu jaukt...

Secināt var tikai ar smadzenēm.

Loģiski ka tu nepieļautu lai manās rokās nonāk kompis ko tu esi definējis par beigtu. Kompja īpašnieks tev par diagnozi izbāztu kakainu dildu caur ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...