Jump to content

NAD C370 vs. Marantz PM-78 ?


KM88
 Share

Recommended Posts

Nevaru izškirties starp NAD C370 -specifikācija: Data Sheet - C 370 Stereo Integrated Amplifier.pdf

 

vai Marantz PM-78, specifikācija: http://audio-database.com/MARANTZ/amp/pm-78-e.html

 

Darbināmas: RRR S-400M grīdas akustika

Specifikācija: http://www.radiotehnika.lv/products/lv/66/286/sort/1/filter/0_0_0_0/S-400M.html

 

Ko ieteiksiet?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par akustikas nomaiņu, bet uz šo brīdi situācija ir tāda, un svārstos starp šiem diviem pastiprinātājiem.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

Pirmais ar ko Tevi ir jāapsveic, ir tas, ka esi uztaisījis sakarīgi noformētu tēmu, te jaunajiem lietotājiem, tas ir retums :0

 

padārgus pastiprinātājus esi noskatījis tām skandām, ceru, ka ar domu, ka tās s-400 būs uz brīdi, kamēr pārries lēnā basa kārdinājums!

 

Nad izskatās spējīgāks uz 4om, ja jau ir mērījuši arī pie 2om + ir clip limiter, kas var izglāb kādā reizē!

 

Marantz liekas tīrāks, mazāk aizkrauts, varbūt tāpēc, ka pašam ir Marantz :D

 

Es gan ieteiktu pamēģināt abus, un, tad izdarīt pirkumu, jo cena tur sveras virs 300eur smagi/gab noteikti!

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Es tiešām neesmu pārliecināts, ka pie jebkādas situācijas primāri būtu jāpērk pastūži, jo konkrētais modelis ir satriecošs mē** malka pat priekš rrr standartiem, tad jau labāk s90. Kas šobrīd pie viņām tiek darbināts?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

Nnoname Tev tā šķiet, bet patiesībā tās s-400 skan tiešī tā kā vēlas 90% klausītāju, tad ko darīt, klausīties to, kas nepatīk vai tomēr to ko vēlies dzirdēt ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
nnoname

ne visi ikdienā klausās klasisko mūziku....., 

priekš tuk - tuk muzona rrr s 400 ir pašā laikā

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

patiesībā tās s-400 skan tiešī tā kā vēlas 90% klausītāju

 

ne visai sapratu, ko ar to domāji, bet tad jau velkot analoģijas jebkuras datortuNbas skan tieši tā, kā vēlas 90% klausītāju

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tieši tā, liels, izplūdis bass, kas rada basa apjomīguma sajūtu + fullrange, midbasu nevajag!

 

Jāpieņem, ka ne visi vēlas dzirdēt to pašu no dziesmas, ko Tu, es vai kāds cits. Ne visiem garšo kaviārs vai izcils vīns! Citi varbūt nepamēģina un ir laimīgi ar dubulto čiiiižburgeru!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ja liels izplūdis bass būtu vienīgā problēma... Un maldies gan par kaviāru, gan vīnu, mēdzu lietot arī burgerus, bet ne tās maķīša vai tml. kartona parodijas!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

bet liekas, ka kkas pietrūkst..

 

Normāla akustika, jo esošais pastūzis ir pietiekami adekvāts un tie noskatītie citi modeļi neko neuzlabos.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

Tagad gan piekrītu nnoname, pats to Denon lietoju ar x-line fs-10.1, problēma ir akustikā, ne pastiprinātāja. Ok Paņemot ko niknāku kaut kāds uzlabojums būtu, bet LIELĀ problēma ir S-400!

 

Tu to Denon ss.lv nenopirki no manis ? :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ok, tad, ko Jūs ieteiktu likt esošās akustikas vietā - pie augstāk norādītajiem pastiprinātājiem?

 

Kaspars12  - tā vēsture ir interesanta: Nopirku to Denon pastūzi kādus 4 gadus atpakaļ, tad tas darbināja S-90F (restaurētas), gadu atpakaļ nozaga.

Nopirku S-400M un tādu pašu Denon, bet, no elektronikas, tranzistoriem utt, neko nesaprotu, un liekas, ka kaut kas īsti ar to stiprekli nav kārtībā, nevienmērīgi paaugstinās skaļums, pārslēdzas ļoti novēlot starp aux, cd utt...

 

Prasības uz kvalitāti un reālistiskāku, dzīvāku skanējumu pieaug, tik tas budžets uzreiz tam nespēj tikt līdzi.  :biggrin:

Labots - KM88
Link to comment
Share on other sites

Es ņemtu NAD vēl jo vairāk tāpēc, ka tam sskā šobrīd ir ļoti labs piedāvājums: https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/fdccd.html

Kā noprotu, šis nāk kopā ar sīdiķi un vēl kaut kādām tumbiņām. Vienu brīdi pats domāju- a moš paņemt paspēlēties.

Bet nu vispār pa lielam tas ir atkarīgs no tā, ko Tu gribi dzirdēt. Man nav sanācis klausīties konkrētu Marantcu, bet, cik ir sanācis klausīties- visi tie skan silti un saldi. Nads, savukārt, būs vēsāks, sausāks, domājams arī dinamiskāks..

Link to comment
Share on other sites

Tornis

No šiem abiem es ņemtu NAD. Pie RRR malkas kastes performēs labāk. Pie kādiem MA vai Focal , iespējams, labāks būtu Marantz. Es gan esmu zināms Marantz fans, bet šoreiz - NAD.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ok, tad, ko Jūs ieteiktu likt esošās akustikas vietā - pie augstāk norādītajiem pastiprinātājiem?

 

 

Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un klikšķi uz radiotehnikām var mēģināt kādus magnātus nemainot pastiprinātāju (esmu zināms magnātu heiteris).

Link to comment
Share on other sites

kurmis

Ieskatījos tajā RRR linkā, nez kas tā par akustiku Gold FS500.1 1000eur vērtībā? Cena par 1 gab.!!!

 

Neesmu tāds RRR akustikas nīdējs kā vairākums šejienes korifeju, un pats pie sava "otrā" seta lietoju S-90D, bet 1000EUR/gab par RRR?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu taču aizbrauc un paklausies. Gianti bija ok ar dažiem trūkumiem, šie liekas mazliet aizdomīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...