Jump to content

Optika


Episode29
 Share

Recommended Posts

Ok , sveiki guru :) prasu jūsu padomu. Man ir vajadzīgs optikas testeris ar kuru es varētu piemēram saprast dzīslu pārus abos galos un atzīmēt tos piemēram, saprotu ka tāds aparāts pastāv , tik nezinu kā tādu sauc...un kur tādu var iegādāties/iznomāt.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

Uz Argusu vari uzvanīt, tur fluki pārstāv, lemona arī varbūt ir, bet pirkt būs sālīti, labāk tomēr noīrēt, tādu iespēju arī piedāvā.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mikhail

tavam nolūkam lieliski der vizuālais bojājumu meklētājs (visual fault finder) jeb parastais redzamais lāzers. ar tā palīdzību var viņā galā atrast vajadzīgo dzīslu.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav kaukāds trolls? Vai kādam ir minējums kā šāds variants varēja rasties?

 

Optikai parasti ir dažādu krāsu apvalki dzīslām. Ja viņš neko nejēdz no optikas, tad ko viņš iesāks ar to testeri? Metināmais viņam ta nav!

Link to comment
Share on other sites

Episode29

Un ja es neko nejēdzu , tātad nav atļauts jautāt ?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

McB apsities ap sienu vienreiz un paprovē to izdarīt piecas reizes pēc kārtas. Iespējams autors negrib jaukt kaseti ārā, lai apskatītos kādā krāsā dzīslas, jo aiz metinājuma trubiņām tālāk iet tikai marķēšana un piktēļi parsvarā ir vienas krāsas. Autora gadījumā - parastākais lāzerīts, izskatās kā pildspalva- piespraud vienā galā un tad skaties otrā- kur stars parādās. Tiesa, nav lēts, takā meklē, kurš varētu aizlienēt. Testeris tev būtu vajadzīgs, ja dzīslas bojātas vai atstarojas signāls, vai rodas zudumi un tad būtu tikai divas iespējas- vai nu (ja piem dzīslas pārāk azliektas kasetē- `pataisnot`, vai meklēt jau metināmo un čp gadījumā vēl muftu (ja piem. sačakarēts kabelis pa ceļam))

Labots - HTC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Episode29

HTC paldies , cik es saprotu tad man ir galos SC connectori(Balti) , optika ir SM , tagad domāju cik liela nozīme ir tiem "nm"

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lai atrastu "galus" tev vajag kaut ko tādu  - pirmais kliks ebayā

 

 

Ja optika ir SM - būs 9nm, bet meklējot galus nav būtiski kāda MM/SM.

Būtiskāk, kāds ir konektors (SC/LC), bet parasti tajos "fault locatoros" ir nepieciešamās pārejas.

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Pēc pieredzes varu teikt, ka pie spiestas vajadzības var izlīdzēties arī ar "lāzerīti", ko uz tāfeles spīdināt. Bišku gan ir jāpačakarējas, lai ietrāpītu šķiedrā, bet garam pačkordam otru galu atrast var. Protams, ka tas neder liela apjoma gadījumos, ja vienīgi gadās kāds ļoti pacietīgs cilvēks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...