Jump to content

Dators pēc citu komponenšu pievienošanas pēc laika pakaras.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kādam varbūt ir idejas nopirku wifi karti un 2x1gb ddr2 667mhz ramus...Tātad salieku iekša un slēdzu datoru, un pakaras pēc nenoteikta laika 5 vai 10 vai 20 minūtes...iekšā platē jau ir 2x csx 800mhz rami...Plate gigabyte ga-m52l-s3... tātad mēģināju entās reizes...viss mistiski...izņemu jaunpieliktos ramus un slēdzu tikai ar jaun pielikto wifi karti...pēc pāris min tas pats...izņemu to laukā atstājot visu vecajā komplektācijā vienreiz arī pakārās, ielieku atkal tikai piepirktos ramus klāt un arī pēc nenoteikta laika pakaras...vēlāk slēdzu atkal visu bez jaunajam detaļām vecaja komplektācija iet viss tip top vairāk kā 2h ...pielieku tad tikai wifi karti atkal pakaras...pārgājis esmu visus vadus utt vairakas reizes nu viss ir ideāli, bet skaidrības nav kāpēc karas vienalga pievienojot klāt ram vai wifi karti vai abus kopā...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vienkārši viss apstājas, peli nevar pakustināt fonā bij uzlikti kā cpu noslogojums lekā tas apstājas...skatos klaviatūrai caps lock iesledzot lampiņa neiedegas...WIN 8.1 Pro 64bit

Link to comment
Share on other sites

Vai pakaras, ja ir ielikti jaunie RAM, bet WiFi karte ne?

Vai pakaras, ja WiFi kartei nav uzinstalēti draiveri?

Vai WiFi karte ir mēģināta gan ar līdzi nākošajiem, gan pašiem jaunākajiem draiveriem?

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Aizdomīgi, ka pēc kaut kāda nenoteikta (5 - 20 min) laika pakaras. Ja problēma hardwarē, kas tiek pievienota, tad problēma takšu uzmetās faktiski momentāli. Negribās gan ticēt, ka jaunie dzelži vainīgi.

Kaut kas softisks. Lai gan par ramu - nu dīvaini, ka pat tie nerubī. Kāda mb? Greizi rami nopirkti varbūt?

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja problēma hardwarē, kas tiek pievienota, tad problēma takšu uzmetās faktiski momentāli. Negribās gan ticēt, ka jaunie dzelži vainīgi.

 

Jā protams, turklāt parasti automātiski izlec liels sarkans paziņojums par to, kura tieši hw ir vainīga.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ram jāpievieno tādu kādu pieprasa mb - vai ir 100% pārliecība ka ir ok? (man lasot ierakstu pārliecības nav); pēc ram pievienošanas vienmēr ir jāieskatās bios un drošības labad arī vienmēr ir jāveic dažas darbības - vai tas ir veikts? (manuprāt ne); tālāk ir rezultāts jānotestē, normāli būtu diennakti pilnā apjomā - vai tas ir veikts un kāds rezultāts? (manuprāt nav); un tikai pēc ram korektas pievienošanas un palaišanas var tālāk karināt klāt citas kartes (šķiet, ka tā nav darīts).... nu vismaz es daru t'kā rakstu....

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

nnoname - ko tā aizsvīlies uzreiz?  Ja jau zini risinājumu, tad neslēp sveci zem pūra un palīdzi cilvēkam, nevis tirs man virsū par minējumiem.

Sarkans, vai kā citādi krāšņs paziņojums gan nav, bet hujovina hw POSTu neiziet. Tā kā jams par nekādām citām dīvainībām ("tev tie ir sarkanie paziņojumi" pat protams saproti, ka ironizē) nesūdzas, tad ar hw viss varētu būt kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
hujovina hw POSTu

kā tad neiziet. Kļūdains rams iziet, lielākā daļa cietņu ar BB iziet (atkarīgs no smart iestatijumiem biosaa un pasa biosa). Pussprāgusi videokarte iziet. utt utjp...

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

NN pēc kā izspriedi, ka aizsvilos? Nevajag rakstīt glupības, tad arī nebūs iemesla ironizēšanai. Arnis jau ieteica, neredzu jēgu atkārtoties.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu labi, un kā ar to, ka pakaras pēc nenoteikta laika, ar diezgan plašu intervālu?

Es, personīgi, neesmu redzējis nevienu hw, kas čakarētos kad ienāk prātā. Ja čakarējas, tad čakarējas un viss. Un, ja iet, tad iet.

 

Nu labi, ko es te citu problēmas risināšu, pašam pietiek savas. Lai autors pats prasa un stāsta, jautā un risina.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Ir bijusji gadiijumi. Vienam uz maates bija pusspraadzis cjipsets liidz ar ko peeksni atteicaas straadaat visi sata porti peec nenoteikta laika. Veel vienaa gadiijumaa uz maates bija sapuutusjies elektroliiti. Varu uzskaitiit veel un veel.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es, personīgi, neesmu redzējis nevienu hw, kas čakarētos kad ienāk prātā.

 

Tad esi redzējis ļoti maz hw, tas gan neattaisno glupību rakstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Redzi, ka aizsvīlies gan un vēl uzēdies uz mani. Tu varbūt labāk autoram to visu stāsti, prasi. Glupības raksta visi, atkarīgs, kā tās uztver.

 

erikonkulis vismaz sakarīgi komunicē.

 

Bet nu h.. s..., nav mana problēma. Adios amigas!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

No vecajām komponentēm kas atradās iekšā video, ram, cietnis utt nevar viņam nekas būt jo bez jaunpievienotajām detaļām itkā iet, kā minēju biju pielicis abus(wifi karti un ram) pakārās pēctam abus izņēmu un ieliku tikai (wifi) karti, arī pakarās, tad to izņēmu pieliku  ram arī pakārās, bet atkartojot šīs kombinācijas vairs ar ram pielikto nekārās...(iespejams ka izdomāju no amd lapas kkadus chipset draiverus uzzinastalēt un tāpēc) varbūt tāpēc nekārās vairs ar ram. Win 8.1 Pro ar draiveriem ir kā ir bet pakarties ieliekot wifi karti iekša iesledzot tāpat nevajadzētu...Draiveri instalēti skatoties kādus iesaka driver tooļi
 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

ir instalēti visādi ko iesacija driver tooļi instalet...

 

Piemēram? Nebrīnītos ja šis ir iemesls. To memtestu palaidi vismaz 5 cilpas?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ar memtestu neesmu vel ņēmies jo vakar biju jau noguris, šodien pamēģināšu, iespējams ka vis ap draiveriem grozās bet lai visus draiverus toč toč dabūtu jaatgriežas būtu uz xp :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es teicu lai visus dabūtu, win7 ir tikai audio draiveris? win xp gan ir visi ;) win 8 vai 8.1 gan nav vispar :(

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Iekārtas menedžerī atpazīst(draiveru nav no ražotāju puses), bet iemeslam kāpēc pakaras ir jābūt...principā vakarā parbaudīšu memtest...bet tur visticamāk nav problēma, jo pekšņi vecajiem ramiem nekas nevar notikt P.S. tagad dators jau 2h gandrīz ar jaunajiem ramiem ar griežas

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Draiveri instalēti skatoties kādus iesaka driver tooļi

....... tā tikai, ziņkārības pēc, starp citu, kādi ir šo driver tooļu nosaukumi ?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Rami tika iztestēti ar memtest86 un visiem četriem ram viss kārtībā bet ar ramiem arī viss tgd iet štokos, šodien pamēģināju ielikt wifi karti, pec 15min pakārās, kartei nav win8 vai 8.1 atbalsta, un tad ražotajs ieteicis ka bez draiveriem jalieto ja uzmetas errors palaižot tp-link programu kas arī tā bija, bet bez draiveriem tas pats kā minēju pec 15min pakaras...Risninājumi? Pāriet uz WIN7?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tp-link ir kartes ražotājs, pamēģini izmantot čipa ražotāja draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Kā zināt čipa ražotaju?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

un kas ir hwid? hardware id....? Wifi karte ir TP-link TL-WN751N, tā arī konkrēli nesapratu pec kā meklēt čipa ražotaju

Link to comment
Share on other sites

Man darbā arī kompis pie tīkla tiek caur iespraustu wifi puļķi. TP-links. Pāris reizes nedēļā viņš nokaras, tad kompis var aiziet pat līdz zilajiem logiem. Telpas īrētas, vads no mana kompja būtu jāvelk ap durvju aili.

 

p.s. man mājās tp-link routeris, tas gan līdz šim iet kā traktors.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Hardware id: PCI\VEN_168C&DEV_002D&SUBSYS_0301168C&REV_01

Kur man meklēt dariverus?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Nu raiviic googlē ierakstīt ir viens parbaudīt kas tur tiek izmests cits, tur sakumā peidāvā tos pašus tp-link draiverus un talak kkadus vel xp vecos utt 

Vienā saitē tur rakstīts win 8 uzspied kačat mapitei nosaukums win 7

EDIT: uzzinstalēju arī čipa ražotāja 8.1 64bit braiverus bez izmaiņām arī pakaras...laikam atrāk būs pariet uz win7 vai uz otru istabu parvilkt vadu un sava datorā lietot to karti
 

PCI platei ir veseli 4x bet karas visos 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Charlie

 

 

uzzinstalēju arī čipa ražotāja 8.1 64bit braiverus bez izmaiņām arī pakaras

Vai karte tika pamēģināta otrā datorā?

Vai Win8.1 draiveri bija 10.0.0.302 vai jaunāki?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā karte tika pamēģināta manā pc kurā win7 viss darbojas teicami... jaunakie draiveri ko es atradu bija 10.0.0.298

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tev tas windulis vispār svaigs? pirms tam nebija cita Wi-Fi kartiņa, ja bija, tad iespējams draiveru konflikts, reizēm winda ir pastulbs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...