Jump to content

Videonovērošana 15m attālumā


ks123
 Share

Recommended Posts

DS-2CD2032-I pēc savas būtības ir budžeta klases IP kamera. Ar fiksēto objektīvu 50mm nedabūsi. Tātad ir jāmeklē kamera ar varifokālo, kas nemaksās tik lēti (izņemot varbūt mēslus no dealextreme u.tml.)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Var jau barot no 12V adaptera arī.

Ja būtu vēl 8mm objektīvs pasūtāms (lapā nav), tipa, uzlikt maksimālo, 15m tomēr.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beidzot arī viss ir salikts un saslēgts, bilde apmierina un ir doma sūtīt vēl vienu tādu pašu :) Pagaidām ir 500gb HDD un izskatās, ka pietiks pietiekoši ilgam laikam, tā, kā paldies visiem par ieteikumiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pacelšu augšā atkal šo tematu.

bija visu laiku kamera ar recorderi, viss strādāja un notika. Pasūtīju otro kameru, visu saslēdzu tāpat, kā pirmajai kamerai, bet nu man vairs recorderis neatrod nevienu no kamerām. Varu meklēt gan auto režīmā, gan manuāli, neko tas neatrod.

Abas kameras ir šādas: http://vns.lv/index.php?productID=272

Recorderis ir mini NVR no ebaya sūtīts, klāt 500gb HDD. Ir kādam kādas idejas, kas varēja notikt, kāpēc vairs recorderis neatrod nevienu no kamerām ?

Link to comment
Share on other sites

Abas kameras ir pieslēgtas pie switcha, kas tālāk aiziet uz rūteri, tā, kā jā - viens LANs.


Slēdzot pa taisno pie rūtera, bez switcha, nekas nemainās. Pie video preview'a bilde ir, bet mini NVR neko neatrod.

Kā ir ar primary DNS un Secondary DNS ? Man viņi abi rādas vienādi, tā tam ir jābūt ? 


 

arī gateway ir tāds pats, kā abi DNS

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

varbut kads zina ,kapec nevaru attalinati pieklut savam NVR ,izmantoju LMT4g GPRS pakalpojumu.vienigais ports kas ir atverts LMT ir 80 .parejie visi ciet.

iedosu IP adresi ,http://212.93.112.49/logins admin ;parole admin, kad tos ievadu rada osibka logina, iekseja tikla viss strada.

Link to comment
Share on other sites

marizo

Iespējams, tiek izmantots vēl kāds ports, kurš nav forw. Skaties NVR tīkla konfigurācijā.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Nja webplugin.exe ir jauzinstale .

Link to comment
Share on other sites

kaspic30
(labots)

Labi ka ar P2P uzstadijumiem var tikt klat,bet ir minusi kvalitate zud ,un netiek pie NVR uzstadijumiem. :(


NVR ir Dahua 

NVR4232 32ch    

tad sanak ka TCP ports ar fowardings jataisa.

Labots - kaspic30
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaspic30

Problēma tika atrisināta, sazvanot LMT tehniķi ,kas ataisīja vēl 3. vajadzīgos portus. :)

 

Informacijai, Uzliku videonovērošanu ar BITES internetu ,tur viss bez problēmām aizgāja, jo šie nekādus portus nebloķē, un par 0,71 centu menesī klāt var dabut REĀLO IP adresi. :)) IESAKU

Link to comment
Share on other sites

Reālā IP par 0,71 Eur mēnesī skan labi :)

 

LTK ja nemaldos par to prasīja savus 3 Ls a.k.a 5 eur klāt....

Link to comment
Share on other sites

LTK ja nemaldos par to prasīja savus 3 Ls a.k.a 5 eur klāt

 

Ja ar LTK ir domāts Lattelecom, tad man (tiesa, man optika, nezinu, kā DSL) dinamiskā IP nav mainījusies kopš jaunā gada. Un tad arī tikai dēļ Latvenergo, kurš plānoto remontu dēļ špani bija atslēdzis uz pāris stundām. Tā kā neredzu jēgas maksāt 5 eur par LTC statisko, ja no āra savam FTP jāpiekļūst ir tikai man.

 

p.s.

Varbūt pat rutera DD-WRT var iebakstīt skriptu, lai sūta e-pastu, ja nomainās WAN IP, bet to es nezinu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Slinkums meklēt, bet šķiet ka no sākuma jau teicu lai samaksā kādam kas saprot ko dara.

Diezvai kārtīgam specam tas būtu vilcies pusgadu....

 

P.S. DD-WRT ir DDNS, kā arī Cronā vai local.rc var ielikt telnet/ssh konektu uz kautko kas logo. vai vel labāk - rsyslog.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...