Jump to content

Gabaldarbs: Active Directory ieviešana


Andris
 Share

Recommended Posts

 

 

P.S. neesmu nekāds biezais un mana attieksme pret visiem ir vienāda neatkarīgi vai Tu esi miljonārs, kaut kāds šefs vai veikala kasieris.
Uz šis cēlās notis, es arī beidzu sarunu!  :sorry:  
Link to comment
Share on other sites

@jema

 

Man ir svarīgi, lai cilvēki spēj atbildēt par saviem vārdiem, ja es konkrēti čalim dodu idejas kā viņš var sākt savu karjeru, bet Tu kā ar bomi pa galvu, saki, ka tās ir muļķības, tad arī spēj savus vārdus pamatot.

 

Ja esi kļūdijies, tad es gaidu, ka palabosi savus apgalvojumus, nevis tukši citēsi un komentēsi rakstot kaut kādu bullšitu .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir svarīgi, lai cilvēki spēj atbildēt par saviem vārdiem, ja es konkrēti čalim dodu idejas kā viņš var sākt savu karjeru, bet Tu kā ar bomi pa galvu, saki, ka tās ir muļķības, tad arī spēj savus vārdus pamatot.
Tad kad tu, šim konkrētajam čaliem iedosi darbu, tad es arī atvainošos ! Pagaidām no tevis nāk tāda augstprātība, ka vemt gribās!
Link to comment
Share on other sites

@jema

 

lai zvana un piesakās stažēties DPA 99.9%, ka paņems. 

 

Un man gribas vemt no pļūtītājiem, kuri dir*** cik viss  ir slikti, cik slikti ir pārējie, bet paši nedod nevienam nekādu labumu. Es vismaz piedāvāju kaut ko, Tu neesi devis šai sarunai nekādu papildus labumu, kā tikai vienu vienīgu žults pļūtīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Redzi, cik ātri beidzas argumenti un sākās mutes caureja! Ērglis! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Es jau no 2014 gada augusta meklēju darbu. No sākuma meklēju darbu, kā prakses vietu koledžas prasībām... Vakances - sākot no helpdeska līdz pat IT / tīkla administratoram.

 

Esmu bijis uz 20+ pārrunām (BTA, ERGO, Virsi-A, Point, tagad Verifone (tiku līdz pat noslēdzošajai kārtai), Latvijas finieris, RBS....). Jā, centos tikt kārtīgos uzņēmumos, iespējams, ka tādēļ neesmu dabūjis vietu. 

 

1. praksi gāju Radisson'ā

2. prakse RTU 

Koledžu tikko februārī pabeidzu. Tagad turpinu staigāt uz RTU - Praksē, tiesa gan neko īpaši šeit vairs neiemācīties. Aktīvi cenšos apgūt visu pats, neprasu, lai lej mutē.

 

Hmmm, šķiet, ka DPA biju ekskursijā 1. kursā. Cik sapratu, tad šiem programmētājus vajagot nevis adminus.

 

Šonedēļ iestājos bezdarbniekos, bet sāk šķist ka no šiem nekādas palīdzības nebūs.

Jā, esmu ar mieru stažēties pāris mēnešus bez maksas, iegūt zināšanas.

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Saku pazvani uz DPA viņiem ir pietiekami daudz nodaļas gan jau saņemsi sev darba vietu un ja būsi aktīvs tevi tur paturēs.

Neklausies tādos kā jema teiks, ka tev bezmas vai ir jāpakarās, ka dzīve ir beigusies, lai gan iespējas ir .

Link to comment
Share on other sites

 

kazarma - palīdzi puikam, ja ir iespēja! Mēs jau te varam lamāties, no tā jau pasaule nemainīsies, bet jau puika dabūtu darbu, kādam vismaz paliktu labāk! 

 

Link to comment
Share on other sites

Tas vai kāds dabon darbu vai nē nav atkarīgs no manis. Es visu ko varu piedāvāt ir iespēju, kuru esmu pārbaudījis pats personīgi, lai ņem karogu rokās un uz priekšu, lai cenšas, mēģina, strādā, cīnās.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Rezumē, kas sanāk sausajā atlikumā, .................. :download:

Link to comment
Share on other sites

A kas būtu labākais variants pieteikties - zvanīt vai sūtīt e-pastu. Līdz šim meilus esmu sūtījis.

 

 

@Kazarma

Tad sanāk ka Tu pats tur strādā?

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Es tur sākumā gāju pēc RTU kopā ar savu studiju biedru, es nostrādāju gadu viņš beidza strādāt pagājušomēnesi (kopā laikam sanāk kādi gadi 7?)  (es biju infrastruktūras nodaļā) draugs bija programmētājs. Ņem tur jauniņos katru gadu un atlasa nezāles no derīgajiem darboņiem, kas pēc tam tur paliek strādāt. Galvenais būt kā naglai pakaļā uzdot jautājumus/darīt darbu tā, lai tev nevienam nav pakaļ jāskrien.

 

Es tavā vietā ar savu CV aizietu uz centrālo biroju, pie biroja vadītājas stādītos priekšā un tad jau tālāk pēc situācijas.

Sūtot E-pastu var gadīties, ka tas nonāk ne pie tā team leadera un vienkārši tev atsaka, jo nepatika kaut kas CV.

Būsi uz vietas būsi sakarīgs, tad tevi uzreiz vērtēs savādāk, kā kādu kurš zina ko grib sasniegt.

Link to comment
Share on other sites

Palasiju te to saraksti. Nu jā, aizgāja atkal apspriešanā viskaukas, bet nezkapēc atkal šijā topikā, nevis atsevišķā.

1. IMHO cilvēks daudzmaz sakarīgi paprasija ko viņam vajag.

2. Tas ka viņam to nevajag, ir skaidrs. Tur pietiek ar Linux fileserv, un labāk to naudu iztērēt algās. M$ risinājums būs tikai nedaduz mazāk par darbu, toties cik jāsamaksā par jaudīgu kasti un licenzēm...

3. Kur jūs raujat tos krutos darbiniekus, kuri māk to visu lietot? KUR?! Man te grūtības ierādīt, ka nevajag 35Mb attachmentus sūtīt pa mailu (ts nu jau atrodas U.K.), uz blakus darbstaciju, bet gan iemest Projektu vai Dienas folderī. Man te jūzeri neprot lietot Thunderbird (vai Outlook), un flegmojas ar webmailiem. Darba ražīgums mazāks nekā pirms 15 gadiem, ar Outlook Express un win98. A jūs te kaukādas Active directory.

4. Cik tad viņam reālu piedāvājumu izteica? Kādas cenās? Vai tad tas ir noslēpums? IMHO reālam specam tur ir max 40 stundas darba. Nu tātad 800€ max. Tas ir ar visu testēšanu un pieskatīšanu pirmās dienas.

 

 

 

Balta

Tu ņirgājies? Varēji vismaz smailiju piezīmēt! A to puika padomās ka patiesi un izķērnās vel vairāk laika.

Labots - McB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Alx

LOL, un ko tur praktikanti dara? Skraida apkārt piedāvā iegādāties apdrošināšanu? Vai arī viņus laiž klāt baltas serveriem un ļauj tos administrēt?

Tad varu garantēt, ka viasat arī meklē telemārketinga "speciālsitus" kurus ar uguni nevar atrast.

 

@McB

aptuveni šāda summa arī tika piedāvāta, tikai papildus vēl bija iekšā dokumentācijas izveide, kas ir izdarīts, grupu un tiesību apraksts, GPO apraksts utt.

Labots - kazarma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baltai (tāpat kā Balvai) tāds Helpdesks ir vajadzīgs tikpat kā slidotava, virpotava un veļasmazgātuve.

Viss tur notiek anāli, gan darbība gan domāšana. Tā vien šķiet ka kaukādos direktoru amatos sēd kautkādi izļurkāti sfinkteri.

 

Sajuka ar B.T.A.! ATVAINOJOS! Man nebij taisnīb.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

@alx

 

Mana saskaršanās un pieredze ar Baltu nav tā labākā apdrošināšanas ziņā, ja tādas pati attieksme ir IT, tad nebrīnos, ka neviens uz turieni nevēlās doties strādāt. 

Link to comment
Share on other sites

Bet es protu lasīt, un redzu cik bieži aicina darb... bļ... ka tik tas nebij BTA...

Katrus 3 mēnešus atkal aicināja darbā "visus". Jāpagooglē.

 

Vai nu neprotu lietot web.archive.org vai nu nevar tur tādā veidā atrast.

 

Ļoti atvainojos, tie bija BTA. Rekur viens no linkiem http://web.archive.org/web/20100306171008/http://www.cv.lv/darbs/bta-aas

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un aizvien vairāk notiek atteikšanās no ārpakalpjumiem, kas tiek aizvietota ar iekšpakalpojumu

Jūs tur ... prātīgi. Šitā daroties ne viens vien MBA zaudēs darbu :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

@ieleja

Nu nav man dzelžu uz kuriem taisīt savas sistēmas. Kur nu vēl nedēļām tās turēt ieslēgtas.

Uz virtuālās mašīnas esmu spējīgs izveidot sistēmu ar pāris serverim pieslēgtiem PC. Bet testēt uz ilgumu nevaru...

Tevis uzskaitītais (jau zinu ko un kā) ir tas variants par kuru čīkst ka M U D A K I likuši... Vai kļūdos?

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu man šobrīd vājais punkts ir pieredzes trūkums. Jāiet jāmeklē, jādarbojas...

 

PS

3 gadus cīnījos - Tikko kļuvu par nestudentu :D t.i. pabeidzu

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Ka tik neesi tos gadus velti "cīnijies". Ko tad tu "pabeidzi"?

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/115096-parkarsana/

Teorētiķis Micro$oft "serverī", bez dzelžu saprašanas un plānošanas spējām, nav vērts ne minimālās algas.

Vajag tikt pie testu kastes un padarbināt tos M$ "serverus", bez virtuālām figņām pagaidām. Un arī tas vien neko nedos, ja nebūs sajēga kā pareizi instalēt tos pašus Windowsus un optimizēt dzelžus.

Hvz kādā dīvainā haosu kantorī jātiek, lai pietiktu tikai ar M$ server konfigurēšanu, un priekš visa pārējā būtu citi tehniķi... Kādā valsts iestādē moš?

Link to comment
Share on other sites

Viņam takš vairāki nosūtija piedāvājumus. Gribētos zināt kā tad sanāca. Izdarija?

Vai arī kārtējais "darba devējs" bij cerējis ka viņam vel piemaksās par iespēju pastrādāt? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...