Jump to content

Ērtākais veids kā dabūt filmu iekš iOS.


Kitai
 Share

Recommended Posts

uh oh.

 

novelc VLC uz iPada.

iekš VLC vai nu caur UPNP skaties, vai nu arī caur viņa wireless serveri augšuplādē ko vajag un skaties turpat VLC bez nekādām konvertēšanām.

http://imgur.com/axbGaHP

Link to comment
Share on other sites

Jūs kaut kā visu baigi sarežģījat :) .Uz liek uz ios 8player caur viņa vari pieslēgties jebkuram piemapotam diskam,kā arī ar viņu var saglabāt/lejuplādēt jebkuru filmu(kas piemēram mājas tīklā pieejama) un saglabāt.Uz ipad pilnā versija nebija dārga.


https://itunes.apple.com/us/app/8player-lite/id383221354?mt=8


 

 

jailbreak un xbmc
Nesaprotu cilvēkus kas pērk ābolu tādā gadījumā.Nu nevari atļauties ir tak citas ierīces pieejamas.
Link to comment
Share on other sites

VLC bija smuka versija, kas mācēja ne tikai strīmot, bet arī elementāri iekačāt filmas iPadā.

Pēc updeita uz 8 vai 8.1.x pazuda ar galiem :p

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kas jums tur par VLC ir bijis/ir, bet man no 7.1.x līdz 8.1.3 nekas nav mainījies viņā.

Link to comment
Share on other sites

Visērtākais veids ir nopirkt normālu telefonu ar Android, kur viss iet bez nekādām konvertēšanām un iTunes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visērtākais veids ir nopirkt normālu telefonu ar Android, kur viss iet bez nekādām konvertēšanām un iTunes.

Nē, uz iOS visērtākais veids ir iegādāties vai iznomāt mākslas darbu caur iTunes. Un ja iTunes to nevar atrast, tad acīmredzot mākslas darbs nav tava laika vērts. 

Link to comment
Share on other sites

Gāzesplītij iegādājos FISKARS pannu-nav īpaši lēta, bet tās cenas vērta.

Vispār viņas ir dažādām virsmām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gāzesplītij iegādājos FISKARS pannu-nav īpaši lēta
Ko? Liekas ne tur trāpīji! :) 

 

Man vajag, iekačāt pašā devaisā.
Laikam nelasi vispār,te vismaz trīs dažādi varianti tika piedāvāti.
Link to comment
Share on other sites

Offtopics: Interesanti Androids un Windoze arī līdz tādam marazmam kādreiz nodzīvosies...

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs tur caur iTunes dabujat?

 

iTunes neko neliek pirkt, drag'drop to filmu un viss b¨s bumbās

 

Nu?

glk9zp94f8a6k36uieyh_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

No kura tieši iPAD VLC vai PC? Un kāds tieši VLC uz PC ir vajadzīgs? Parastais vai kaut kāds strīmeris?

Link to comment
Share on other sites

uz PC neko nevajag, tikai uz iPad VLC vajag. tur uzspied uz vlc ikonas, atbrauks sidebar, ieslēdz wifi serveri, parādīs adresi caur kuru no PC atver webisko uploadu un drag&drop tur visu ko vēlies. varēsi gan tikai caur VLC to visu skatīties, citos video atskaņotājos nerādīs.

Link to comment
Share on other sites

screen322x572.jpegVLC vairs negribēja iet pēc apdeita uz 8.1.3
Bet kas Tev nepatika tajā ko lietoju es.Saprot 99% visu ko baro iekšā,elementārā konfigurēšana un minimāls dizains.

Link to comment
Share on other sites

biju paprovējis lite versiju. UPnP ērtāks kā VLC, bet pats playera UI likās katastrofāls. + pēc viņam neatpazīstama formāta mēģināšanas atvērt, pats piedāvājās iekš VLC atvērt.

Link to comment
Share on other sites

  Lite versija ja nemaldos tiešām dažus formātus nelasīja,kā arī no mapes tikai 5 pirmie video bija atskaņojami.Nez gaumes jautājums,taču tieši saglabāšanai uz ipad patīk dēļ savu vienkāršumu.Mūzikas atskaņošana daudz ērtāka par VLC. Pirms tam kādu gadu lietoju VLC samērā bieži kārās,iespējams netā versija bija.

Link to comment
Share on other sites

gaumes jautājums. man  VLC ērts liekas dēļ vairāku gestures (?) esamības. ātra skaļuma/spilgtuma pieregulēšana būs topa augšgalā.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

AlCohol es kaut ko nesaprotu - tev tā ir bezmaksas vai maksas VLC versija? Man sidebarā nekādu iespēju ieslēgt wifi serveri nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Offtopics: Interesanti Androids un Windoze arī līdz tādam marazmam kādreiz nodzīvosies...

Ņemot vērā, ka androīds ir zem gūgles, nav vairs ilgi jāgaida. Jau šobrīd gūgles veikalā var filmas pirkt, mūziku klausīties un tamlīdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

mhhhh. izskatas, ka tagad par maksu iet tas, kuru es izmantoju (2.99E). bet nu purchase listā atrodu viņu pēc nosaukuma "VLC for iOS".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...