Jump to content

Skype bremze


anthropophagus
 Share

Recommended Posts

snukurins, ko tu satraucies. MS maksājumiem savu kredītkarti neesmu reģistrējis, bet Paypalā reģistrējis kredītkarti esmu gan. Domāju, ka pie MS kaut kas līdzīgs. Paypal arī tā bailīgi, tavi kredītkartes dati tur ir, ko var zināt... tik pie Paypala jau esam pieraduši, ka vairs nedomājam par to. A tu varonīgi izmēģināji MS maksāšanu. Tač lieto, vēlāk forumā varēsi padalīties ar pieredzi, citus iedrošināt.

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi, ko tu tur pasūtīji. Varbūt nejauši nospiedi nevis mēnesim, bet gadam. Tad tik runā pa skaipu tā riktīgi daudz, lai nauda zudumā neiet. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bet Paypalā reģistrējis kredītkarti esmu gan

Smejies vai nē, manu Paypal kontu uzlauza, bet es jau arī desmit gadus neko nebiju mainījis! Sestdien nodzēru, svētdien no rīta piesēžos pie kompja, un man nāk paypal maili samaksāts tik un tik, un vēl un vēl, paņemu telefonu, pieprasījums uz banku 0.42 eur, man olas sirmas palika,  poha liela, bet aliņam trūkst! Iegāju PayPal, a tur neapmaksāto pieprasījumu jūra! Tos cancel, šiem lūgumu, risināt problēmu, 10 stundās visu atgrieza, nauda pēc 30 stundām bija uz konta!

 

EDIT: Veči mainiet paroles, un liekat garās, kaut vai bērnu vārdi kopā, lai atcerotos !

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

EDIT: Veči mainiet paroles, un liekat garās, kaut vai bērnu vārdi kopā, lai atcerotos !

Vai 2-faktoru autentikāciju, tā ir daudz labāka par garām parolēm. 

Link to comment
Share on other sites

Vai Microsoft ir vainīgs pie tā, ka klients neizlasa līguma nosacījumus un visus tā punktus?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pārinstalēju kompi,saliku visas nepieciešamās progas,bet ar dažām ir problēma.Nekādi nevaru uzlikt Skype.Izmēģināju visādas versijas,bet nekā.Instalējot kādu no pēdējām versijām,pirmais liek izvēlēties valodu,kuras vispār nepiedāvā(lodziņš tukšs)un tad vēl jānorāda vieta,kur instalēsies šis Skype.Ar to arī lieta apstājas un iziet no iesāktā varu tikai ar Ctrl+Alt+Delete.Vecāku versiju varu uzlikt,bet tā nesavienojas ar savu mājas lapu.Lietoju Win XP.

Link to comment
Share on other sites

Es gan gribētu teikt - ja šādi gļuki ir tikko instalētai OS, tad jāisntalē vēlreiz, tikai šoreiz tas jādara pareizi. Vai arī jālūdz palīdzība kādam citam, kurš zin ko un kā jādara, kā arī kura OS nebūs ar pārsteigumiem, nebūs speciāli optimizēta tā, lai daudzas lietas gļukotu.

Link to comment
Share on other sites

WinXP.... ? Vēl nesen bija lietojama 6.21 versija (no Skype paša instalācija, bez labojumiem). Nākošās versijas vairs īsti nedraudzējas ar XP.

Link to comment
Share on other sites

Turpiniet tik lietot XP... :) Ir Ok būt konservatīvam, tomēr programmatūra(t.sk. OS) attīstās...

 

Es pats serveros sēžu uz pāris gadus veca BSD(viss darbojas OK, tas ir LAN, nevis WAN), tomēr tie ir serveri...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Instalējot kādu no pēdējām versijām,pirmais liek izvēlēties valodu,kuras vispār nepiedāvā(lodziņš tukšs)un tad vēl jānorāda vieta,kur instalēsies šis Skype.

Kāds procesors? Lieku likmes uz to, ka tas neatbalsta SSE2 un Skype tagad tā ir prasība, ko viņi "aizmirsuši" norādīt...

 

Ja nemaldos, tad bez SSE2 darbojas 7.5 versija. Ja uzinstalē biznesa buildu, tad tas arī neupdeitoties. Internetā jāsameklē fails "SkypeSetup_7.5.0.102.msi".

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Procesors ir AMD Athion XP 2500+ 1.82GHz ,Operatīvā 512MB.,Sistēma XP Profesional v.2002,3servisa paka.Pirms gada liku visu tā pat un gāja,tagad tik visādi jauninājumi jauc prātu.Win 7,8 utt.man nesaprotams ,pa grūtu.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

To var uzprasīt Google vai Wikipedia, bet to pat nav obligāti jāzina. Tev jau pateica, ko darīt, un iebaroja ar karotīti, kur dabūt. Ilgi vēl turpināsi nevis risināt problēmu un ziņot par progresu, bet vervelēt?

 

 

 

Ja nemaldos, tad bez SSE2 darbojas 7.5 versija. Ja uzinstalē biznesa buildu, tad tas arī neupdeitoties. Internetā jāsameklē fails "SkypeSetup_7.5.0.102.msi".

 

 

Skype vecās biznesa versijas var paņemt šeit: http://mirror.szepe.net/software/
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

curvehands.dll? :) Var būt prasīt lai šo pasākumu izdara cilvēks kurš no kompjiem kaut ko saprot? :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

... autorizējies ar skype vārdu vai... ā, pareizi. Es neko nezinu. Nevermind...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
VebKamera

Kāc nezin kura nu ir skype vecākā versija, kas vēl strādā? Vai kā pie**st maikrosoftu un piekurbulēt kaut kādu 6.2? Vosj ir kādi linki, pamācības?

 

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

 Vakar beidzot pēc ilgiem pūliņiem izdevās palaist Skype (7.34.0.102) uz virtuālā XP SP3, jo uz normāla WIN to mēslu negribu instalēt.

Tikai Skaipā jāatslēdz automātisko apdeitu un WIN servisos jāizslēdz Skype updater.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu atgādiniet man, kāds ir iemesls lietot tos vēstures krāmus? Kaut kas nestrādā? Nevar pačatot ar draugiem, video konfas nedarbojas? Personīgi es lietoju Skype Preview for Windows 10. Viss štokos, tai skaitā ir arī tumšā tēma :) 

Ja gadījumā kāds cepjas par to, ka reklāmas rādās, nav kompaktums - tad tomēr ieteiktu skatīties nevis vecāku skype versiju, bet gan ieslēgt smadzenes un nedaudz pagūgļēt.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Iemesls ir veci cilvēki, kuriem iemācīt no jauna visu interfeisu un "fīčas" ir pāris dienu darbs. Es varu uzlikt visjaunāko versiju, ja Tu ņemies nākamās 5 dienas sēdēt jamiem blakus un ierādīt pogas un funkcijas.

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesen atteicos no tā resursrijīgā, gļukojošā sūda datorā un tā vietā izmanotju webisko versiju. Ielogojies, pasaki lai atceras loginu, paņem pin tab un Skype Tev būs katru reizi, kad būs atvērts pārlūks. Šādi esi ietaupījis resursu, nav jāuztraucas par apdeitiem un esi sasniedzams.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, snukurins said:

Microsofts šamo sačakarēja

... vai drīkst uzzināt kā sačakarēja?

Zini, ikedienā skype lietoju, gan video, gan autio, gan čatu... viss it kā OK... tikai dzirdu daudzas teorijas, ka daudz kas tur ir ne tā un šitā... KAS?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā atslēdzu to brīnumu, gan darba gan mājas kastei. Zaudējis aktualitāti, un mazāk izlecoši un dzīvi traucējoši paziņojumi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris mēneši pārinstalēju mammas laptopu. Nav nekāds dižas, bet viss bij ok, pliks w7, ofiss, pāris programmas un ok. Uzliku Skype un iestājās viss ir forši. Lādējas ilgi un reāli bremzē. Beigās palasījos krievu forumus un uzliku kaut kādu vecāku Skype versiju - ir bik labāk, bet nu vispār - no skaistas igauņu idejas par ērtu sarunu rīku, kas aizņem pāris MB, ir izaudzis par Frankenšteinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Starp citu - uzliekot Office desmito vai 13-to, pēc kāda laika mazmīkstais uzbāžas ofisa updeitos ar skype, kādas 20 reizies jau uz šo brīdi. Spēj tik ķeksēt nost !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...