Jump to content

Fitnesa aproce - ko variet ieteikt?


Richjuks
 Share

Recommended Posts

Bruketajs

Nu, šāds jautājums radās pēc tam, kad vairāki sāka ieteikt Garmin, bet nav pārliecības, ka visi šeit ir profesionāli sportisti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kapec neviens nav atkodis un noklonejis to softu un uztaisijis letu ierici ?

tak visu kope viens no otra ,

ja jau svarigaka dala ir programmatura ,

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jo tās ir nišas preces, kas maz kam ir nepieciešamas un nav jēga klonēt to, ko var pārdot simtos - ķīniešiem aprēķini iet miljonos. Tāpēc mazie bandi tiek tirgoti 100 un 1 modifikācijā un dizainā.

Link to comment
Share on other sites

tas Garmin ir ražots Japānas vai Šveices superražotnē? Nē - tur pat ķīnā.

Toč tu esi glups bērns. Viss kas rožats ķīnā ir vienādi labs (slikts)?

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jā, nolasījusies te viedo guru biedrība, ka vai traks var palikt - dod tik iespēju par kaut ko pi8ekasīties un tad tik sāksies mēģinājumi uzbraukt ar klišejiskajiem "indigo" "glups bērns" un kā vēl tur bija tās plašās izdomu iespējas. 

Visi (tai skaitā es) zin, ka ķīnā ražo gan labas, gan sliktas mantas, taču doma bija, ka ne vienmēr tās dārgākās pēkšņi būs spīdošas kvalitātes un attiecīgi liela cipara vērtas. 

Man personīgi pie kājas, kādu viedpulksteni katrs šeit nēsā un kādām aktivitātēm to izmanto. Ja es painteresējos, kālab konkrētais maksā ap 600Eur un tas daudziem izsauca histērijas lēkmi, nav mana vaina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

dod tik iespēju par kaut ko pi8ekasīties un tad tik sāksies mēģinājumi uzbraukt ar klišejiskajiem "indigo" "glups bērns" un kā vēl tur bija tās plašās izdomu iespējas. 
bet ko padarīsi, ja tu dod tādu iespēju, ilgi nemeklējot, tepat topikā stāstīji ka mi band 2 klipsis mēdz izskrist ārā no jostiņas. Pilnīgi neko nezinot par to štruntu.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pag, sanāk ka MiBand 2 klipsis nemēdz izkrist no ārā no jostiņas? Konstrukcija ir 100% tāda patik kā Band 1. Arī tas siksnas gredzens nedzīvo ilgi. 

Protams, taisnības labad atkal jāpiebilst, ka cilvēki ir dažādi un katrs uzvedas savādāk - kāds sēž ofisā un mājās guļ pie tv, bet kāds ik pa reizei kaut ko smagāku paceļ un tas tad laikam to mibandu no rokas norauj. Tā paša iemesla dēļ, ja nemaldos, rakstīju tālāk, ka ir smukas siksniņas Mibandam, no ādas un metāla... kas jāatskrūvē, lai lādētu. Ja tas viss ir piekasīšanās un dažādu gudru teicienu izdomāšanas vērts, tad nu piedodies biedri, bitīt matos!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Saņēmu savu Mi Band 2 . 18. dienās no RU-ES Online Store , pa 26 E. Viss stradā, arī pulsu mēra diezgan precīzi.

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

man gan nav liela pieredze ar to, bet pāris gadus atpakaļ pēc baseina dušās izrubijos, ātrajiem bija mazs EKG līdz, kuru pieslēdza un paskatijās sirdi. ar stetoskopu neko nedarija.

 

katrā ziņā tas nav svarīgi, optiskie sensori, kas reaģē uz ains plūsmu ir diez gan precīzi fitnesa ierīcēs, bet ne visi. man scosche rhythm+ pulsametrs liekams uz apakšdelma, kļūda 1-2bpm, lielāka jau padara ierīci par bezjēdzīgu, jo piemēram anaerobais/aerobais slieksnis man ir 10 sitienu robežās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

arī pulsu mēra diezgan precīzi.
Kā tad. Teiksim tā, rāda. Kaut ko. Bet toties laiku rāda, soļus skaita, ir ērts. Ja nav visu laiku sasaitē ar telefonu, bača tur kādu mēnesi.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Užass tauta!

Pat iekārtas, kas monitorē cilvēka pulsu slimnīcās liekas uz pirksta un mēra tiešī tādā pašā stilā kā aproces - sauc tās par pulsa oksimetriem. Ir tikai nianse - pacients guļ samērā mierīgi. Nu un katrai aprocei ir savs kļūdas aprēķina algoritms - manējais lētucis kad ir precīzi nosakāms pulss, rāda priekšā =. Ir salīdzināts ar oksimetru - starpība ir, bet ne tik liela, lai varētu satraukties - "peld" līdz ~4-5bpm. 

Link to comment
Share on other sites

Saņēmu savējo ķīnieti ID107 Smart Watch no GearBest.com. Uz dīlu paņēmu pa 15,99$. Viss strādā OK. Pulsu mēra, soļus skaita un miega stundas arī skaita. Sprādze un dizains ir OK. Vaļā netaisās.

Par precizitāti gan neko spriest nevaru. Neesmu salīdzinājis ar medicīnas aparātiem. Kaut gan ir jāsaprot, ka šis ir čaina verķis un tie 5 siteni manā gadījumā neko neizsaka. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

pat ja redz pulsu, to izmanto "monitorēšanai" - vai attiecīgais objekts nav izslēdzies
 

Ne gluži - no oksimetra tiek ņemts gan pulsa gan SpO2 rādījums un uz abiem ir alarmi - vienkāršāko izmanto sedācijas laikā pie sarežģītākām zobārstniecības manipulācijām. Man kā reiz pieder kabinets, kurā ir oksimetrs, kurš reizi gadā jāved verificēt, vai jāizmet miskastē, jo lētāk nopirkt jaunu, nevis atbalstīt LVĢMC krēslā pukotājus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Uz mibantes2 rāda ienākošā zvana numuru vai vārdu

Tu domā xiaomi mi band 2 ? 

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Ir pieejams Garmin forerunner 220 - jau kādu 1/2 gadu netiek izmantots...

 

sc-03-lg.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
androidz

Pateicoties MiBand 2 siksniņas risinājumam, verķis tika veiksmīgi padir$ts. Jāņem atkal, kaut kā pieradu pie laika un soļu daudzuma uz rokas. Pārējās funkcijas nebija pieprasītas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, Kaspars12 said:

vai to pašu china ID107

Man ir. Strādā ok, bet ir nianses:

1. Modinātājs ar vibrēšanu nevadās pēc miega fāzēm.

2. Korpuss ir no plastmasas (akrila) un izteikti noskrāpējas.

3. Naktī zaļā pulsometra gaisma var iespīdēt acīs un traucēt miegu.

4. Agrāk bija miljons nianšu ar softu, bet nu jau ir ok. 

5. Aplikācija ir daiļāka kā Mi, bet funkcionālis +- tāds pats.

 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis
2 hours ago, Kaspars12 said:

Kā ir ar xiaomi mi band 2 vai to pašu china ID107 ?

Ir Mi Band 2 jau gandrīz gadu. Priekš activity tracker ir ok, bet kā fitnesa baigi labs nebūs.

1. Modinātājs tiešām modina, tas priecē

2. Miega fāzes mēra ok, bet cik katram tas ir noderīgi

3. Jālādē tiešām reizi mēnesī ar visiem notifications utt

4. Nedod dies noresetosi telefonu neatslēdzot MiBand. 3 dienas čakarējos ar appiem, lai piesaistītu pa jaunu.

5. Attālumu, kalorijas un soļus skaita ļoti precīzi (testēju uz vienas rokas ar Samsung Gear S3 Frontier), sirdsritma mērītājs uz 10 reizēm 2 reizes parādīja 1bpm atšķirību no S6 un Gear S3 Frontier, 8 reizes pilnīgi vienādi rezultāti.

Link to comment
Share on other sites

androidz
31 minutes ago, Rubenis said:

sirdsritma mērītājs uz 10 reizēm 2 reizes parādīja 1bpm atšķirību no S6 un Gear S3 Frontier, 8 reizes pilnīgi vienādi rezultāti.

Varbūt softu ir piečiņījuši, bet man rādīja pinīgi āčgārni un vispār ne katru reizi nostrādāja.

 

MiBand 2 uztveru kā pulksteni un soļu skaitītāju. Ja ir ieslēgts BT, tad noder notifikācijām, un pēc update sāka rādīt arī ienākošā zvana kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

androidz
2 hours ago, Kaspars12 said:

Meklēju budžeta variantu, kas mēra pulsu

Ņem vērā ka tie lētuči nemēra pulsu online, bet tikai pēc pieprasījuma, līdz ar to ļoti apšaubāma funkcija. Precizitātei neticu vispār. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
3 hours ago, Kaspars12 said:

Ir kāda, kas rāda pulsu uz aproces, aptuvenu vismaz ?

Tas pats ID107 un pat diezgan ciešami. Ar pogu var izvēlēties režīmu - pulss, soļi, laiks, modinātājs... 

Sensors pulsam, manuprāt visiem ir +- tāds pats. Tas, cik labi tas sensors pieguļ rokai jau ir nianse. Es, piemēram, nevaru ikdienā staigāt ar blīvi pievilktu telefona siksnu... bet mani īpaši neuztrauc pulsa precizitāte. 

 

Link to comment
Share on other sites

Man tā mi band nosprāga, nelādē vairs, no mērcēšanas laikam, hvz..

Link to comment
Share on other sites

Rihardss
On 1/21/2017 at 8:56 PM, Regisss said:

Ir pieejams Garmin forerunner 220 - jau kādu 1/2 gadu netiek izmantots...

Un cik par to vēlies? Ar vai bez krūšu siksnas?

 

On 3/28/2017 at 5:55 PM, kicker said:

Man tā mi band nosprāga, nelādē vairs, no mērcēšanas laikam, hvz..

Un cik ļoti tā tika mērcēta? Tiek reklamēta, kā IP67, tātad roku mazgāšanu un dušu vajadzētu turēt.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
On 1/21/2017 at 10:56 AM, ArnisV said:

Ja kādam interesē mifit lv testa režīmā. 

Ir daļēja lv valoda

Runā lv robots

Uz mibantes2 rāda ienākošā zvana numuru vai vārdu

Var pievienot vairāk pa 5 lietotņu paziņojumus.

https://files.fm/u/ve86bj2e

Varētu palūgt atjaunot lejupielādi. 

Link to comment
Share on other sites

Tēmas iespaidā paķēru vienu Mi band 2 meitai uz vārda dienu. Pēc tam uzrakstīšu atsauksmi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

es seu paņēmu tagad Amazfit

Pulkstenis glīts. Visa skriešanas iešanas gulēšanas infa bez tel. 

Patīk ka var lasīt ziņojumus neizvelkot tel.  Kā arī skrienot no viņa klausīties muziku . 

Ja i interese githubā ir amazfit latviskojums. Ja kāds vēlas piebiedroties... Gaidīšu ar palīdzibu tulkot bildītes un textu.

Kādi 85% jau paveikts.

Vēl. Ja kāds nopērk pulksteni nesteidzās to pa gaisu atjaunot.tas bloķēs bootloderi. Ir cits variants kā visu piedarbināt. 

Un labāk ņemt ķīniešu versiju. Tā arī i lētāka.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2017.03.29. , 18:11, Rihardss teica:

 

Un cik ļoti tā tika mērcēta? Tiek reklamēta, kā IP67, tātad roku mazgāšanu un dušu vajadzētu turēt.

Tik cik dušā un viss. Nezinu, varbut nav pie vainas ūdens

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Nu jau divas nedēļas lietoju Garmin Fēnix 5... interesanta spēļmantiņa ar pulsa nolasīšanu no rokas... Treniņos gan iesaku lietot pulsa siksniņu, jo nolasīšana no rokas pie fiziskām slodzēm nav īsti OK.

Īstenībā pulkstenis ir riktīgi labs treniņu partneris ar visiem ieteikumiem par slodzēm (airobās, anairobās), atjaunošanās laiku, stresa līmeni utt. kopumā pulkstenim vajag 2 - 4 nedēļas lai reāli saprastu konkrētā cilvēka paradumus, treniņus, miera laika pulsus utt. 

Pašlaik šķiet baigi labā spēļmantiņa! :)

Link to comment
Share on other sites

garmin tikai serviss iekš LV sux...man bračkam vienam garmin GPS fitnesa pulkstenim  no tā,ka ilgi stāvēja plauktā nelietots - baterija nobeidzās. Pateica sorry nevar nomainīt..nu tā forši - 350+ eur miskastē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...