Jump to content

VW detaļa no šrota


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Augstspiediena trubu - šrotā!  :shok:

Vai tad veikalos nav nopērkama?

Labots - jema
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Augstspiediena trubu - šrotā! 

Vw oficiālais serviss dievojas ka viņiem tā neesot atrodama. NEKUR.

Alternatīvo neesot vispār un orģinālo - viņi neredzot tādu opciju no rūpnīcas. Ej nu sazini...

Link to comment
Share on other sites

Skatīšos tai autospares.lv

Paldies!

Man personīgi ideja, likt tādu detaļu lietotu arī ne visai iekārdina.

Ja šitā reiz plīsa aiz vecuma, kur garantijas, ka cita lietota būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet jā. Serviss apsolīja iedot infu. Citādi es te meklējos tikai pēc nosaukuma.

Pasātam gan ir 1.9TDI, bet domāju tas neko šai detaļai nemaina.

 

Apjautāšos servisā lai iedod precīzu informāciju.

 

Cena nav augsta, sanāk kādi 40-60€. Galvenais, saprast ka tā ir īstā detaļa

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Apjautāšos servisā lai iedod precīzu informāciju.

Tev jau īsti neko citu, kā nosaukumu tai detaļai nemaz i nevajag.

Normāli trgotāji pēc VIN numura arī atradīs konkrētajam braucamajam nepieciešamo. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Taisīji oficiālajā VW servisā?

 

Normālā servisā Tev meistari paši zinās, kur pasūtīt detaļas un kuras vajag likt jaunas oriģinālās/aizvietotāju, kuras var likt arī lietotas.

No personīgās pieredzes varu ieteikt "Auto Union". Pirms ar viņiem iepazinos, man noreklamēja, ka meistars pirms tam n-tos gadus strādājis Audi oficiālajā servisā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es ar par jaunu, jo pēdējā laikā tie šroti palikuši par razvodu kantoriem. nesen zvanīju - prasīju - stūre ir pārdošānā (ss.lv ielikta cena 30EUR). Jā ir; parsu : cena ; atbilde : 60EUR. Un tā nav pirmā reize - protams par to naudu ardevu uz pāršūšanu (vajadzēja ādu pārvilkt). Daži pēc pēc tam sūta sms, tipa ar 10 EUR atlaidi. Nu i nafig tādus šrotus.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Savlaik 4golpam pats tādu noņēmu un aidā uz normālu hidraulikas bodi.Nebij dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Šī ir viena no tām detaļām, kura būtu jāņem jauna, oriģinālā vai laba aftermarketa.

 

Pieredze ar citiem auto saka(tiesa gan Audi un BMW), ka arī ja uztaisīs kāds cits kantoris tieši tādu pašu, būs problēmas. Konkrēti - stūres pastūzis gaudo, šņac un smagi griežas stūre. Visi diametri, garumi, savienojumu caurlaides spējas OK. Uzliek oriģinālo - problēmas pazūd.

 

Any way, priekš šādas jaunas caurules ~40EUR nav nemaz tik liela summa. "Paštaisītā':  gan jau ar kādus 20 EUR izmaksās... jēga ietaupīt un čakarēties?

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi no sākuma visu pārējo, tāpat no vecuma tās trubas nepārsprāgst, drīzākais sūknim pārspiediena vārsts neveras

Link to comment
Share on other sites

No šrota vispār nav prāta darbs gandrīz neko ņemt - tikai parazītu barošana vien sanāk.

Cik reiz dzīvē pārliecinājos, ka jauna detaļa būtu iznākusi lētāk galu galā.

Vienam Audim savulaik pazīstamais tiešī stūres šļuteni samainīja pret pašsutītu no Hansaflexa un ja nemaldos, brauc vēl šodien.

Ņemam plīsušo un pie džekiem pēc jaunas. 

Protams, tas, ka meistars nedadomājās līdz tam visam, jau daudz ko par meistaru saka. Ceru, ka meistars ir autors pats - hobija līmenī viss ir piedodams.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Reku šāda:

http://www.ebay.de/itm/VW-Passat-3B-Variant-Servoolleitung-8D1422893AL-14259/381090568040?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140107083420%26meid%3D97949d67500b47339e8ffb91e47b6419%26pid%3D100011%26rk%3D1%26rkt%3D3%26sd%3D310766884898

Nu ne lietotu protams.

Es personīgi apstulbu no tāda ierosinājuma, jo parasti vispār cenšos ja var atļauties, lietot jaunas detaļas, īpaši jau gumijas. Nefanoju par lietotām detaļām. Tās der tikai atsevišķos gadījumos.

@@ezis666, viss pārējais, tur jau mainīts 2x. Gan sūknis, gan tā reika ar visu spiediena dalītāju. Man tas auto jau zb, ja būtu ekstra piķis, atbrīvotos un nomainītu pret citu. 

Nebeidzams riņķa dancis ap stūres iekārtu jau gada garumā. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...