Jump to content

Olympus E3/E-420 savienojamība ar aobjektīviem


Edgarse
 Share

Recommended Posts

Skaidrs,ka nekas nav skaidrs:). Čakarēšanās baisa.:)

 

Tad iesakiet man normālā cenu diapazonā pilna kadra spoguleni (Canon,Nikon),gan jau ka ss.lv izlobīšu ja pateiksiet virzienu kurā lūkoties.

Link to comment
Share on other sites

Kam pilno kadru? Nu, var jau, ja gribas.

Canon 6D, 5D mark II/III, EOS 1DX (šim gan drīz jābūt jaunam modelim, nav vērts)

Nikon D610 laikam bija lētais gals FF Nikoniem...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Tad jau labāk makro bildēt ar vienkārši otrādi apgrieztu stiklu

 

Ar piebildi, ka stiklam vajag manuāli ne-elektroniski maināmu atvērumu Elektroniskās atvēruma lapiņas pēc noklusējuma ir ciet, kas nozīmē, ka ir jāstrādā ar kaut kādu F22 vai ko tādu atkarībā no objektīva spējām.

Link to comment
Share on other sites

To var apiet, vismaz uz canoniem ar dof-preview pogu. Uzgriež vajadzīgo fragmu, tur to pogu (iespējams, der arī slēdža poga līdz pusei) un ņem stiklu nost.

Link to comment
Share on other sites

Labāk lai topikstarteris atklāj, kādiem īsti mērķiem ir vajadzīgs mainīt body. Aparāts, tāpat kā stikli tak ir tikai instruments, lai iegūtu kautkādu rezultātu. Ja vajag tikai istabu nobildēt no iekšpuses, un tikai vienu reizi, tad varbūt izdevīgāk vienkārši noīrēt vajadzīgo tehniku un viss.

Var jau nopirkt pilno kadru, bet vai tiks izmantotas tā iespējas? Autor, drīzāk padalies ar to, kur taisies izmantot, no tā vairāk atkarīga aparatūras izvēle. Citādi būs mājās pilnā kadra bodijs, a tālāk ta ko?

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā ka vajag pirmo reizi!

Jā fotogrāfējot ārā jūties kā kings ar topašu 35-100mm,bet ir brīži kad jākož pirkstos kad nav kur atkāpties:):):).

Klusa doma un sāpe uz sirds jau ir labu brīdi...Nu vajag, lai ir kaut vai priekš plauktā turēšanas!

Link to comment
Share on other sites

Noteikti apsver domu par objektīva olympus 12-60 f2.8-4 iegādi, fantastisks objektīvs, ļoti ātrs autofokus un ļoti ass objektīvs. Var uzņemt tik pat labi platleņķa attēlus, kā portretus. Vēl ir tāda īpašība, ka  garajā galā pie 60mm labi fokusējas uz makro. Makro režīmiem gan vajadzētu iegādāties 50 f2.0 olympus makro objektīvu.

Labots - nop
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
(labots)

Bija man kādreiz Olympus 7-14mm f/4, pārdevu par 500 latiem. Bāc, tas bija labais objektīvs. Man bija kits 7-14mm / 12-60mm / 50-200mm / 50mm / EC-20 un kvalitātes ziņā viņš nespēlē nekādu otro lomu, pārdevu tikai tāpēc, ka gribējās pāriet uz mazāku tehniku.

 

Man ir arī bijis 9-18mm, pilnīgi noteikti labs objektīvs, nav nekādas vainas. Nav tajā pašā līmenī, kā 7-14mm, bet ir labs, cik esmu skatījies atsauksmes, tad labāks par Sigma 10-20mm. Noteikti skaties ebayā lietotu, superīgiem Olympus DSLR objektīviem tagad ir smiekla cenas.

 

Ja gribās jaunu kameru - ņem Olympus E-M1, tavs 35-100mm f/2 uz viņa strādās labi, un varēsi noprikt jaunus mazos m4/3 sistēmas objektīvus.

Labots - Edman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...