Jump to content

Pārdot datoru ar nelegālu operētājsistēmu?


chrisp
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlos pārdot datoru, bet nezinu, kāda ir situācija LV - Vai var pārdot datoru ar nelegālu operētājsistēmu (pārējā programatūra legālā)? Jeb instalēt linux? Respektīvi ja likšu sludinājumu, vai neuzliks štrāfu??? Un beigās sodā būs vairāk jāsamaksā nekā iegūtu veiksmīgi pārdodot.

 

Vēlams bez stulbam atbildēm.

Paldies jau iepriekš.

Labots - chrisp
Link to comment
Share on other sites

Respektīvi ja likšu sludinājumu, vai neuzliks štrāfu???

Kas tad var uzlikt? Interneta policija  :mrgreen:  Pats lietoju legālo, iepriekš patestēju nelegālo un secināju ka nekādas atšķirības viņiem nav.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Parasti jau dara tā. Speciāli tur datoru ar legālu operētājsistēmu un ar to liek sludinājumus, lai interneta policija neštrāfē. :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Raksta latvietis no Toronto, ar spēcīgi T burtu izrunā, jo pēc diviem mēnešiem,  tā LV valoda aizmirstās! 

Link to comment
Share on other sites

pardod vienkarshi ar uzinstaletu bet neaktivizetu windowsu, 30dienas bus full versija, pec tam pircejas vares pats domat ko grib talak darit.

neliec linuxu katra zina-jo vieteejaa ome kas to pc pirks nezinas kas tas tads pa zveru ,tapat kaa parejie 90% potencialie pirceji.


 

 

tad paliec savaa uk un tirgo tur!

Kad vienreiz kads shito jefinju nobanos? 

Labots - kmna
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tak tirgo droši, tikai:

1) nevajag sludeklī OS esamību vispār pieminēt, kam interesēs, tam pa telefonu pateiksi, ka priekš datora pārbaudīšanas vinda virsū ir,

2) nekādā gadījumā neiedomājies par nelegālo OS prasīt papildus samaksu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

drunk_lizard, 14 Feb 2015 - 16:23, teica: tad paliec savaa uk un tirgo tur! Kad vienreiz kads shito jefinju nobanos? 

Never :).

Iecels tik vēl augstākā līmenī,varbūt admin :).

Tāds forums(publika,bet vispār,drīzāk gan -  "kentu" padarīšana).

Link to comment
Share on other sites

Par iestāšanos ES balsojām? Es personīgi balsoju par. Tātad gribot-negribot balsoju arī par brīvu darbaspēka pārvietošanos ES iekšienē. Tāpēc ieteiktu tiem, kuri arī balsoja par iestāšanos ES, nebūt divkošiem, un respektēt jebkuras ES valsts pilsoņa tiesības brīvi strādāt jebkurā ES valstī, neatkarīgi, no mūsu izdevīguma pozīcijām. Es gan, par nožēlu dažiem no Jums, ar senilo pasaules Eiropas uztveri, esmu šeit, un šeit arī bezdu un strādāju (par mani maksā nodokļus). Bet es nepārmetīšu nevienam, kurš gribēs laisties no šīs savādās manas dzimtenes, kur Saeimas vēlēšanās vari balsot par jebkuru latviešu pariju, un laikam arī tāpat par jebkuru krievu partiju ieskaitot, tā pat vieni un tie paši sponsori būs aiz visām šīm partijām, un regulēs satiksmi manā dzimtanē, ierobežojot manas iespējas te ietekmēt gandrīz da jeb ko. (izņemot, protams, manas privātās kaktu uzņēmējdarbības izpausmes).

Link to comment
Share on other sites

Viena lieta, migranti, ignorējot Ženēvas konvenciju, cita lieta, migranti, atbilstoši starpvalstu savienību brīvprātīgi noslēgtajiem vienošanās līgumiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

atbilstoši starpvalstu savienību brīvprātīgi noslēgtajiem vienošanās līgumiem.

Nekāda brīvprātība nepastāv, var tikai noteikt pārejas periodu, bet citādi ir spēkā brīva darba spēka kustība iekš ES  :diablo:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Balsoju pret iestaashanos ES. Man ir tiesiibas nebuut lojaalam pret migrantiem. Peace

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Labāk nedomāt kādi ceļi būtu pie mums bez ES, kādas skolas un infrastruktura būtu? Domāju tāda pat kā deviņdesmitajos, un ja kāds domā ka ES aizslēdza cukurrfabriku, tad nezvai tā cukurfabrika un citi uznēmumi mums to lērumu naudas saražotu, jo Latvija viss agri vai vēlu tapat tiek izsaimniekots

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Par nelegālu perētājsistēmu lietošanu Latvija ir noslēgusi līgumu ar Islama valsti. Lietotāji tiek izdoti Islama valstij, kur nocērt plaukstiņas un pēc tam aizsūta uz Redmondu, Microsoft kantorim! Līdzīgi, kā tām dāmītēm nocirta plaukstiņas par mobilo telefonu spaidīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Atpakaļ islāma valsts nesūta "nelaimīgos" kas lietojuši nelegālu OS, bet nogriež galvu. Nu pat pāris sievietēm rokas nocirstas par to ka pieķertas lietojot mobīlo telefonu  :wtf2: Nelegālas os lietošana ir daudz lielāks grēks!!!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

где хорошо, там и родина?...  paziistams sauklis. un jaa, esmu pret kosmopoliitismu, pret migrantiem.

Krieviski :)?

Paskatoties uz pēdējo gadu aizbraukušajiem-krievu nemaz tik daudz nav :).

Un ,izskatās ,ka valsts nemaz nav pret migrantiem ,par cik kā vienā vietā(attiecībā uz darba/reālas nopelnīšanas  dzīvei, iespējām) esam - tā paliekam :).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

chrisp tu uzdod nekorektu jautājumu vai ka? 

tu prasi lai nekomente stulbibas bet tavs jautajums jau ir debils, te ir latvija, es saubos vai vispar kads te ir redzejis legalo windows.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sveiki, vēlos pārdot datoru, bet nezinu, kāda ir situācija LV - Vai var pārdot datoru ar nelegālu operētājsistēmu (pārējā programatūra legālā)?

Atbilde vienkārša: Latvijā nedrīkst pārdot datorus ar nelegālu programmatūru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Operētājsistēma pati par sevi nav nelegāla. Manuprāt, par nelegālu jauzskata tās reģistrācija negodīgā ceļā.

Tautas meistaru "rokdarbus" gan par legāliem laikam vairs saukt nevar, tipa superpuper edition.

Link to comment
Share on other sites

 

 

te ir latvija, es saubos vai vispar kads te ir redzejis legalo windows

Varbūt neuzskati visus par sev līdzīgiem ? Man piemēram, ne tikai Win (pie tam veseli 3, bet arī Lightroom un Photoshop, kuri maksā krietni vairāk, ir legāli). Tādu kā tu dēļ jau arī esam tur kur esam.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

es saubos vai vispar kads te ir redzejis legalo windows.

 

Iespamošu arī es! Man ir daudz kastes ar legālu OS. Reizēm esmu pats no krājumiem kādam par velti atdāvinājis legālu OS, ja redzu, ka naudiņas cilvēkam nav, bet ir kaut kādi morāles principi, dēļ kuriem šis pirātisku nevar likt virsū! Nav tik traģiski. Teiksim tā, skatoties pēc būtības, priekš privātpersonām arī pirkts OEM ir legāls (BSA un EP var iet šai jautājumā) un nav jāpērk katram Retail versija.

 

Līdzīgi kā RS e-talons paliek derīgs izkāpjot no transporta un iedodot to citam pasažierim braukšanai, ta pašā tranporta līdzeklī. Kontrolei iekāpjot, validators saka OK. Par to vai tā drīkst vai nedrīkst... man pašam ir savs viedoklis. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

te ir latvija, es saubos vai vispar kads te ir redzejis legalo windows.

Un kā ar iegādātajiem portatīvajiem? Labi, ir daži, kas bez win tiek piedāvāti par 30-50 eur lētāk, bet tas jau ir cits jautājums.

Nevajag uzreiz "sākt" par Latviju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...