Jump to content

Windows 8.1 with Bing atslēga


Volters
 Share

Recommended Posts

lexxx, man liekas, ka īsti nesaprati domu. Neviens negrasās to atslēgu lietot ar citu datoru. Runa ir par windows Bing versijas aizstāšanu ar Core versiju clean install gadījumā, jo Bing versija nav nekur novelkama. Tas ir tikai laika jautājums, kad, piemēram, tādam ASUS X553 nobeigsies Segate disks. Garantijas laikā varbūt arī salabos, bet pēc garantijas? Tāpat būs jādomā, ko tur stutēt virsū.

Tāpēc arī jautājums - vai fiziski atslēga derēs, vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir bullshits. Ir populārs, uzņēmumiem, jo serviss ir klasi augstāks kā lattelecom.

BITEi zvans uz MS helpdesk'u izmaksā 7 centi/min ,jo  CSC telecom nav viens no "populārākajiem tīkliem". Kā ar TELE2?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Volters.

Servicenetā os instalācija ar visu bingu = 30.50 eur.

Link to comment
Share on other sites

 Tieši tā. Nav ko pirms laika kreņķēties. Nojuks kas garantijas laikā, nesīs uz garantiju. Nojuks kas pēc garantijas laika, griezīsies ražotāja autorizētā servisā, kur būs visas Bing instalācijas pieejamas. Ja mans laptops ar Bing nojuks pēc garantijas perioda beigām, tad pirms nešanas uz servisu pamēģināšu to W8.1 instalāciju ar Bing atslēgu palaist, a moš aiziet. Apsolu, uzrakstīt par to tēmā. :) Tomēr, labāk neapsolīšu, jo garantijas laiks vēl nebūs beidzies, kad pienāks W10, uz kuru varēs bez maksas pāriet. Ja neizlasīšu kaut kur, ka manam modelim W10 īsti neder, noteikti kraušu laptopam W10 virsū un aizmirsīšu to with Bing uz visiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

BITEi zvans uz MS helpdesk'u izmaksā 7 centi/min ,jo CSC telecom nav viens no "populārākajiem tīkliem". Kā ar TELE2?

Ej pie sava operatora un kasies. CSC ir "populārais tīkls", ja skatās pēc tā izplatības. Lapsenei un govij būtu pareizāk teikt nevis "populaŗajiem tīkliem", bet "tīkliem, kurus atpazīst tante Bauskā".

Manam operatoram ar CSC nav problēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Versatile, "populārajiem tīkliem". Pievērst uzmanību pēdiņām jau pašā pirmajā manā postā.

Es, tāpat kā Viesturs, uzsvēru to ,ka šitiem bezlimita'n'šit tarifu plāniem zvans uz MS var sanākt visai sālīts. Bet Tu man lasi sprediķi ar statistiku par izplatītākajiem tīkliem.

 

Ej pie sava operatora un kasies.

Es neiešu kasīties. Nav manā garā. Mana maize nav atkarīga no zvanīšanas uz šo/šādiem numuru!?

Bet Tu gan, šķiet ,šodien tāds uzvilkts.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Volters

Atbildu pats uz savu uzdoto jautājumu.

Bing versijai paredzētā atslēga fiziski neder Core instalācijai.

"This key won't work with this edition of Windows, so try a different key."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atbildu pats uz savu uzdoto jautājumu. Bing versijai paredzētā atslēga fiziski neder Core instalācijai. "This key won't work with this edition of Windows, so try a different key."

 

Jautājums - OEM WIN 8.1 var uzinstalēt un izmantot to "Bingversijas" iešūto atslēgu? Ja nē, kāds risinājums?

Pašam vēl nav sanācis taisīt ar KEYiem eksperimentus.

Link to comment
Share on other sites

2 iespējamie risinājumi:

1. izdari tā, lai dabūtu win8 bing versiju datorā.

2. Pērc citu licenzi. Izdevīgākais būs Get Genuine Kit.

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Jautājums - OEM WIN 8.1 var uzinstalēt un izmantot to "Bingversijas" iešūto atslēgu? Ja nē, kāds risinājums?

 

Tak saku, ka nevar.

Esmu jau izspēlējies.

Nepieciešama CoreConnected versija. Risinājums šeit.

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Stikera nav vispār.

 

EDIT

Ups. Nepalūrēju zem bačas :(

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Volters

Kas par modeli?

Uz uzlīmes tak nav teikts, vai tas ir Core, Pro vai w.Bing.

A uz iepakojuma kastes nav redzams?

Nevar būt, ka pēc garantijas mainījusies versija. Atslēga taču iešūta BIOSā.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Bing mēdz būt tikai home, un tiem imho uzlīmes bing vai nebing neatšķirās. Ja vien garantijā nav mainīts cietnis kaut kā neticās, ka kāds tur būs tā čakarējies, lai liktu no ārējā nepareizo versiju, ja factory restore ir ātrāk un vienkāršāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tad šim brīnumdatoram ir uz uzlīmes?

 Neatradu nekādu uzlīmi. Nav uzlīmes.

 Un ko visi tā piepisas tam with Bing. Biju pagajušo nedēļ veikalā, kamēr sieva pa savām apģērbu, apavu nodaļām šopingoja, es garlaikodamies pastaigāju pa elektronikas preču veikalu. Stāvēja tur rinda laptopu, kurš no lētā gala, tam, kā likums, with Bing. Darbībā tas with Bing ne ar ko neatšķiras no parastā W8.1 bez Pro. Tač priecāties vajag, ka lētā gala datoriem tāds with Bing tiek. Tač tāpēc tie zem 300 € laptopi tik lēti, ka tiem tā bezmaksas with Bing OS. Ko ta, laimīgi būtu, ja lētākie laptopi nebūtu zem 300 €, bet tikai sākot no 400 €? Nu un, ka nesanāk samuhļīt zem with Bing atslēgas parasto W8. Liela muiža. Kas nobruks, nes uz garantiju. A kad beigsies garantija, tad jau, gan jau uz W10 būs apgreidots, bez maksas taču, kā nekā.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Lai Dievs Tev dod pastrādāt vairāk kaut ko par dokumentiem uz laptopa par 250, tad sapratīsi, kas lācim vēderā. Vai vēl jo labāk - uztaisīt šamajam clean install un sagaidīt, kamēr apdeitosies :D Pajauc, paskaties, kas, piemēram, tādam A$us x55... iekšā. Planšete, netbuks... Telefons? Sauc kā gribi. Tikai ne laptops darbam. Tie 250 ir vēl stipri sālīti par to, ko pircējs dabū. Pasākums entuziastiem :D Iepriekš jau minēts, ka tā pati Core versija jau vien ir, tikai ar Bila steroīdiem. Problēma nav operētājsistēmā, bet ļaužu prātos, kas par 250 gaida no laptopa biznesa vai vismaz vidējās klases performanci. Un nopērk jau tie, kam tā jau naudas nav. Nopērk lielveikalā un tad nāk un gāž ārā servisā savas pretenzijas. Visi gudri kad jāpērk, bet kad jāstrādā, tad puņķi un asaras. Kaut viens būtu atnācis pakonsultēties, apjautāties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Protams, protams. Tāds laptops par 250 ir izsmiekls, ja runājam par nopietnu strādāšanu pie datora. Bet ja nevajag neko, vēlreiz - internets, viegli dokumenti. Tad priekš kam izdot simtus papildus par pieklājīgu datoru. Konkrēti mana vajadzība. Sieva gribēja sev laptopu. Internetam, epastam, kādu dokumentu atvērt, ta kādi viņai dokumenti, pavadzīmes, rēķini uz vienas lapas un tādā garā. Spēles nespēlē, grafiku nerediģē. Pasakiet man, bija vajadzība pēc dārga datora. Turklāt, nākamajam līmenim ir krietns cenas lēciens, vai tas dēļ tā, ka lētajiem laptopiem OS par velti, vai cits iemesls, kāda starpība. Fakts, ka var nopirkt laptopu par 250, mani priecē. Un nav nemaz tik briesmīgs mēsls tas lētais with Bing dators manā gadījumā, ne ASUS, bet HP ir. Jebkurā gadījumā, labāk nekā planšete, vai smartfons ar lielu diognāli. Un zinu, kā ir darboties uz pieklājīga datora, tāpat zinu, kā ir darboties uz aizvēsturiska laptopa ar XP, ir tāds, ko sargāju, jo uz tā viena vajadzīga veca programma, kas uz 7 vai 8.1 neiet, bet vajadzīga, aktuālai programmas versijai kaut kā nesanāk saņemties, jo maksā daudz, bet vajag tikai pa reizei, reti, un, galvenais, ir tač. Tas 250nieks ar Bing, diezgan pieklājīgi izskatās kaut vai ja salīdzina ar manu gandrīz 4 gadus veco darba datoru, kurš toreiz, kad komplektēja, bija no labā gala, jā, jā, ja nekrauj smagus uzdevumus virsū.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es iesaku ieviest jaunu licenzēšanas veidu! Tjipo HASP dongle, bet iebūvēts iekš anālā dildo! Un licenze skaitās aktīva tikai kamēr to dildo ļurkā vienā vietā! Ok, var iekrāt aktīvi ļurkājot kādas 10min uz priekšu! Tu aktīvi saļurkā vienā vietā, un 10min lieto bezmaksas Vinndaff!

Tas varētu pat būt GPL...

 

Es jau iedomājos logo un dizainu...

Uz DVD-DILD00 kastītes/iepakojuma varētu būt uzzīmēts Mr.Garrison no Southpark, prezentējot šo inovatīvo licenzēšanas veidu.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...