Jump to content

Pērku DDR2 un CPU


Cecilija
 Share

Recommended Posts

Tātad čomam gribās uzlabot kasti. Vajag 2x2Gb DDR2 800 MHZ RAM-us, cena max 30 EUR par abiem. Un Q8200 un uz augšu CPU. Vēlams "S" ar 65W. Cena 30-50 EUR, atkarībā no modeļa. Protams, jo lētāk, jo labāk. Vēl derētu kāds normāls cooleris procim (vēlams Cu radiātors) priekš midi tower korpusa. Māte GA-G31M-S2L. Piedāvājumus lūdzu ar PM personīgi.

Ar cieņu-Jurčiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

taisi 775 uz 771 modu un dabuusi ebayaa e5450 xeonu par 3x labaku zīparu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tiem Ramiem taa max 30 euro ir zemaakaa cena, par cik taadus var dabuut. Tas taa informaacijai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu. Viens SS-ka Ramus tirgo par 27 EUR. Man jau šķiet, ka šeit ceņņikam vajadzētu būt zemākam? :) Te jau visi bļauj, ka šitas par dārgu, un tas par dārgu... Tiesa, ss-kai lāga ticības nafff.. :)

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

ssaa tie vai nu high density vai arii erroraini vai arii var paveikties, ka cirvis cenu nezin.

Link to comment
Share on other sites

Par modiem, Nu negribas man čakarēties ar to, tāpat parskaistām acīm čomam izpalīdzu... :)


Nu nav jau tik traki ar to ss-ku. Ir gadījies iepirkt gan normālus pročus, gan ramus. Bet ne vienmēr...

Link to comment
Share on other sites

Ja nebūs citi piedāvājumi, rakstīšu. Es jau nesteidzos... :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vienubriid DDR2 ramam, tepat forumaa bija max cena 15 einaari, pat par 10nieku vareeja dabuut. Latos piemeeram, gaaja Kingstons Hyperx 800nieks, par 20. Kaut kaadaa briidii cena uzleca kosmosaa. Tagad taa cik skaties, visi grib zhirna, par 2GB moduli prasa 20 euro. Protams kur tu dibenaa liksies, kad vajag tad ir jaapeerk. Protams, ja sskaa prece ir ar cenu x, tad forumaa pieklajiigi ir x-30%.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vajag ņemt ē-brejā, ja ir laiks pagaidīt. Tur cenas demokrātiskas uz ddr2.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man laikam noveicās, dabuju ejošus 2x 2GB DDR2 800mhz tikai pa 20eur. Un vēl pietam iekš ss.lv. Bija tā, ka čalis vispār tirgoja c2d sistēmu pa 70eur :D bet es viņam uzrakstiju, ka ņemu tikai ram un viss un par 20, šis pat neiebilda. tas gan liepājā. laikam džekam naudu vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Lielie iepriekšējās paaudzes ram moduļi vienmēr ceļas cenā kādu gadiņu pēc tam, kad vairs netiek likti jaunām sistēmām. Un turas labu laiku, kamēr ir pieprasījums no upgradēm. Bet tas attiecas tikai uz lielajiem izmēriem. sīkos var uzreiz bērt miskastē.

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam jau šejienieši visi ir paspējuši apgraidoties. Bet cerība jau mirst pēdējā... :)

Link to comment
Share on other sites

Cecilij - man ir pieejami 2GB rami ddr2 800mhz , 4 gab, testeeti vislaik manaa kompii, e8400 procis, kas lai ari divkodolu ir maazliet labaaks par q8400, kas man arii ir pieejams, kaa arii zaalaman cu kuuleris, ja ir interese un vel nav nekas nopirkts, pm

Labots - platais
Link to comment
Share on other sites

Tie lētie ebay DDR2 ir fakainie low density, kurus ne vienmēr pat AMD plates ņem pretī, nerunājot par ātrumu.  

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt 2x1Gb DDR2 RAM (667 un 800 mhz variantus)!

 

Cena: 15€ (par 2x1Gb)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Vajag 2x2Gb DDR2 800 MHZ RAM-us

 

 

 

Varu piedāvāt 2x1Gb DDR2 RAM (667 un 800 mhz variantus)!

 

Pirms kaut ko piedāvāt, varbūt vajadzētu palasīt pirmo postu un saprast autora vajadzības!  

Link to comment
Share on other sites

Labi...netrakosim, visus var izbesīt... Thanks Red par normālu komentāru (izrādās, ka ir te arī normāli čomi :))!  

35€ par 2x2Gb kitu! 

 

PM nosūtīts!

Labots - referer
Link to comment
Share on other sites

Mutīti pievaldam ;)

 

Viesturs pieklājīgi aizrādīja, a tu nez kāpēc aizsvilies.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

CPU - Q9550 - best for LGA775
best for 775 ir 9650
Link to comment
Share on other sites

best for 775 ir 9650

 

Q9650 ir jaudīgāks jā, bet ja skatās uz p/p tad es laikam palikšu pie sava Q9550 best ^^ :D

Labots - Ertex
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

es pie sava e5450 = q9650 :fuck: še tev p/p

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

Ok, čaļi piedodiet, biju nogājis pagrīdē. Tagad atkal esmu uz strīpas. Mēģināšu visiem pēc strīpas atbildēt. Traucēja Valentīndienas dzira. :)


Ertex, chek PM... :)


 

 

RAM - CSXO 2x2GB DDR2 KIT RAM - Apacer AM1 800Mhz DDR2 2x2GB CPU - Q9550 - best for LGA775

Ertex, cig gribi par RAMiem un Proci?


RAMs iepirkts no biedra vLR. :)  Vēl aktuāls ir procis.

Labots - Cecilija
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...