Jump to content

Mikrouzņēmuma statusa zaudēšana


KalnzLV
 Share

Recommended Posts

Sorry Oftopic

 

"Laba ziņa Krievijas pensiju saņēmējiem

Šāda kārtība stājās spēkā 19.novembrī.

 

Saskaņā ar 2007.gada 18.decembrī noslēgto Latvijas un Krievijas līgumu par sadarbību sociālās drošības jomā VSAA izmaksā Latvijas rezidentiem Krievijas Federācijas valsts pensijas.

 

Latvijas un Krievijas valdību līgumā par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem noteikts, ka Krievijas pensija apliekama ar nodokli tikai Krievijā."

 

Mūsējie penši nodokli maksā no pensijas virs 140, laikam. Kādu nodokli maksā Latvijas krievu penši Krievijai?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    30

  • Zux

    21

  • Ronalds

    28

  • vvv

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

kaut neviens par angļu valodu nesmējās, bet teica, ka tas par to zobu tīrīšanu un bikšu gludināšanu bija pārāk aroganti pateikts
 Tā slavenā uzruna video formātā ir kaut kur (izņemot LTV maksas pakalpojumu) sastopama?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav gluži tā, ka arī tautu nebūtu par ko lamāt.

 

A par ko Tautu lamāt? Ja viens, vai desmit vai tūkstots no tautas ir "stulbi", jā, tad tā ir viņu problēma. Ja vairāk no tautas ir "stulbi", tad tam jau ir kādi objektīvi iemesli, kuri jāmeklē un jārisina un bez paviršas tiršanas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mūsdienu politkorektās metodes jau vairs neļauj šo problēmu risināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

mūsdienu politkorektās metodes jau vairs neļauj šo problēmu risināt.

 

Par šito varētu sīkāk. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

interesants pavērsieni MUNu likteņos, TV3 ziņas, no 19. minūtes: - FM grozījumi par liegumu sniegt pakalpojumus juridiskām personām netiks pieņemti, - 2016. gadā netiek ieviests nozaru saraksts, - MUN + SN tiek ieviests no 2017. gada

 

Nu tad ko lieki kacināt tautu????  

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Valsts deva tādu iespēju, bet cilvēki tā vietā sāka optimizēt nodokļus.

 

Kas nav aizliegts, tas ir atļauts. Visiem izņemot ierēdņus. Ierēdnim, savukārt, kara sava rīcība jāpamato ar normatīvo aktu. Kāpēc? Tādēļ, ka valstij ir daudz lielākas iespējas ietekmēt likumdošanu, kā jebkurai privātai vai juridiskai personai. Es nesaku, ka biznesā jābūt amorālam, bet biznesā maksāt vairāk nodokļu kā minimālais iespējamais ir (kā ta maigāk lai pasaka) stulbums.

 

Un pat ļooooti bagāti uzņēmumi tā nedara.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

versatile

Protams! Bet, piemēram, RĪgas osta nodevu, kura būtu jāpārskaita domei, nosauc citādāk - un nekas nav jāmaksā. Tāpat paņemt savus darbiniekus pēkšņi kā outsourcerus - nav smuki.

 

Es uzskatu, ka ir jāizmanto pieejamās iespējas - bet ir robežas. Tas vien, ka kaimiņš aizmirsis aizslēgt auto, nenozīmē, ka viņš grib, lai man ir jauns auto maģis.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
paņemt savus darbiniekus pēkšņi kā outsourcerus - nav smuki.

 

Piekrītu par visiem 100. Bet nav smuki arī normatīvā salaist brāķi (MUN noteikumi) un tagad censties pa sētas durvīm, žmiedzot uzņēmēju (kurš iznācis no pelēkās zonas!!) čakarēt, lai pats aizvācas no MUN režīma. Tā sakot, atzīt, ka esam dumji nevaram, pateikt, ka klapējam ciet bodīti nevaram (jo tas būtu atzīt, ka esam dumji), bet nu mēģināsim uztaisīt visādus sū ceļā, varbūt nosprāgs dabīgā nāvē.

 

Normāli būtu: atzīstam, ka pašbrīd valsts vēlas pārtraukt MUN politiku, ir laiks, vismaz 3-5 gadi, kad MUN vairs nebūs. Ar to rēķinās visi spēles dalībnieki. Nevis pingpongs: klapējam ciet pēc 2 gadiem, ai nē - pēc pusgada, ai nē - vvz kad.

 

__________

 

Par to FM paziņojumu. Man vienmēr bijis interesanti - a ko man darīt, ja man noslēgts pakalpojumu līgums (piem.) līdz nākamā gada septembrim, bet valsts gada vidū beidz MUN režīmu, un jaunajā variantā es vairs nevaru piegādāt pakalpojumu (piem. paliek par dārgu). Man ko, likvidēt uzņēmumu? Tiesāties ar valsti drīkstēs?

Labots - VebKamera
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiesāties ar valsti drīkstēs?

Drīkst, bet uzvarēt izredžu praktiski nav! Ir mēģināts......  

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ir tāda lieta kā tiesiskā paļāvība, gan jau Satversmes tiesā var kko panākt.

Link to comment
Share on other sites

Nu man advokātu nebija - pats sevi aizstāvēju kā mācēju. 

Man advokāts pateica - 500Ls kaut kam un tad būs izredzes uzvarēt. Es tam nepiekritu. 


 

 

Ir tāda lieta kā tiesiskā paļāvība

Tas nestrādā tiesājoties pret valsti!

Tiesājoties pret valsti parādās tāds termins kā "teleoloģiskā interpretācija" kurš ļauj pat ignorēt likums un MK noteikums ja tie konkrētajā gadījumā nav izdevīgi valstij! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Deepsider

Sveiki! Kurš ir lietas kursā, ja esi MUN un pārsniedz 720 EUR limitu tad par pārsniegto summu ņem 20%? Ja parsniegums ir jau no pirmā gada mēneša, tad kurā brīdi tiek zaudēts MUN status? Vai status tiek zaudēt tikai ar nākamo gadu?  Respektīvi vai var novālēt visu gadu ar 20%?

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos VIDā savu darba grāmatiņu, 3 darba vietas, Stāv paziņojums, ka viens ir MUN. Bet kurš ir mun? Es ta zinu. Bet kur tas parādās? Visiem priekšā tikai SIA.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...