Jump to content

Free antivīrusi un to izvēle.


Design
 Share

Recommended Posts

Pašam nevajadzētu, bet nu simboliski ir uzlikts Baidu...

Klientiem Baidu... Agrāk liku Avast - arī ir o. k.

 

Neiesaku AVG - sūds, kurš vislaik jebī smadzeni.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Avast. Lietoju jau daudz gadus, gan free, gan maksas versiju. Apmierina pilnībā. Bet neviens antivīruss neatbrīvo no nepieciešamības domāt ar galvu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ImissimI

Šito kāds esat provējuši? Kādas atsauksmes?

http://360safe.com/

 

Kājas aug no ĶTR

Viens no klientu skaita ziņā lielākajiem antivīrusu softiem. (kāds brīnums)

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Esmu uzlicis viena palielā uzņēmuma visas palikušās XP mašīnas uz 360 safe(total security nevis internet security).

Ir vēl dažiem klientiem.

 

Pa lielam uzvedās tīri labi, bet viņam ir salīdiznoši liels false-positive, ka'rezultātā ik pa laikam kautkas jāizvelk no karantīnas un jāieliek whitelistā.

 

Ir plugini Firefoxam un Chrome, ir plugini kuri apdeito un pačo Windows - saprotu, ka dod arī citus apdeitus(jaunu updeitu tak nav). Tobiš vai nu liek updeitus no Embeded vai ko līdzīgu.

 

Vakar uzliku tādu uz rakstāmmašīnas ar 512MB RAM. Offisu un netu lietot var.

 

Ir daži setingi, par noslodzēm. Tipa apdeitot un  skanēt secīgi vai paralēli.

 

Uz Windows 7 ar Limited user bija joks, ka pieprasa vadīt admina paroles.

 

Kaitēkļus noķer un iztīra pat tīri ok. Katrā ziņā ir atradis keylogerus par ko Kaspersky neklapēja ne ar ausi(nē kaspersky whitelistā tie nebija).

 

Kopumā iespaids laps, taču produkts vēl jāpieslīpē.

Ja runājam par bezmaksas AV priekš uzņēmuma, tad šis ir viens no nedaudzajam variantiem.

Neesmu baigi iedziļinājies, bet pieļauju, ka šis ir līdzīgs, vai tas pats kas Baidu AV. VVZ.

 

 

Kopumā teikšu tā - labāks par Microsoft Essentials jau ir. Essentials jau tāds ķeksītis ne antivīruss, bet bezmaksas uzņēmumam...

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Es ar esmu kādus 10 gab. uzlicis.

 

Jā, updeiteris ir interesanta fīča.

Plānoju, bet tā ar vēl neesmu iedziļinājies, apskatīties sīkāk par tiem updeitiem.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām esmu palicis pie Microsoft Essentials. Ja pats visādu drazu nesaseivo, tad ir OK. Sūdzību nav.

Link to comment
Share on other sites

Ko tauta saka par ''360 Total Security'' ? 

 

p.s. - laikam mazliet nokavēju..... :pooh_go:

Labots - maxisl
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Nez nez, esmu uzlicis baidu av uz diviem vārguļiem, nekas cits, izņemot av nav uzinstalējies, sekoju līdzi instalam, nespaidu next, next. Cits jautājums, cik tas ir efektīgs, kā av. Nedomāju, ka ir tik sūdīgi, kā daži mālē. Kas attiecas uz augstāk minēto video tad tam tiešs sakars ar baidu av diez vai ir. Tos sūdus var dabūt instalējot visu pēc kārtas un visur spiežot ok. līdzīgus mēslus var noraut krievu lapās, kad exe faila vietā cilvis novelk šī faila downloader-i, kuru palaižot komplektā saņem čupu ar drazu, kā mailru,vk, yandex un citiem.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā... es arī lietoju Baidu pats un kam esmu licis arī pagaidām nav problēmu.

 

Zaraza ir līku roku, nevis AV rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Avast uz 4 mājas kompjiem un viss ir bijis labi. Viens kompis tiek specifiski izmantots video ciparošanai (vecs HP laptops) un neatceros kādu iemeslu pēc, bet biju atslēdzis antivīrusu uz brīdi. Noķēru kautkādu zarazu, ka tagad atverot internetu ar dajebkuru pārlūku, pēc 1 min pārmet uz sex iepazīšanās Lat saitu. Nepalīdz ne malwarebytes, ne CCleaner, ne Avast. Pirms pāris stundām palaidu KasperskyRescue ko ieteca darbā IT spečuks un tad jau manīs kas būs. Anyway, antivīrusu labāk neatslēgt pat uz brīdi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja līkas rokas un galva nestrādā, tad jā. Man kompis darbojas 2 gadus nepārinstalēts un bez antivīrusa. Joka pēc uzliku avast un palaidu full scan, neko neatrada! Tas, ka windows nevarot lietot bez antivīrusa ir debilas pasaciņas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka pats esmu zābaks. :D Lielais kompis iet jau 5. vai 6. gadu ar Win7 bez pārinstalēšanas utt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tā vis neteiktu, ka pilnībā bez AV ir labi. Bija man gadījies, atverot pavisam parastu lapu, Latvijas uzņēmuma mājas lapu, vajadzēja man viņu kontaktus, Defenders nobrēcās, pēc tam skatījos, karantīnā kaut kas nolicies. Bija tas pasen, tā mājas lapa uz Javas bija, tagad pārtaisījuši. Un tajā brīdī man nebija līkas rokas, arī galva strādāja...

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Pēdējos gadus visos kompjos turu bezmaksas Avastu. Kaut kā iepatikās, kopš reiz manu pakaļu izglāba tā iespēja izravēt vīrusus pirms Windows startēšanās. Gadu sanāca palietot Avira maksas versiju, nepatika. Varbūt tādēļ, ka bezmaksas versija senāk parādīja sevi no caurās puses.

Link to comment
Share on other sites

Baidu kaut kā baida, jo izcelsmes valsts tāda ne visai. Pats lietoju un esmu salicis dažam labam - Bitdefender (tik vajadzēs ielogoties ar viņu kontu vai kaut vai feiku facebook). Saskaroties darbā ar mēģinājumime iesūtīt drazu, tad parasti šis ir TOP5 iekš virustotal kurš pirmais spēj to atpazīt.

Link to comment
Share on other sites

Papildus konfigurēts Avast fonā   plus   spywareblaster un spybot search & destroy vienreiz palaist bloķētu lapu ieviešanai (fonā nepaliek)    plus    CryptoPrevent visādu šifrētāju drazu palaišanas nepieļaušanai (arī vienreiz tikai jāpalaiž un fonā nesēž).

Labots - zebrlacs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms pāris stundām palaidu KasperskyRescue ko ieteca darbā IT spečuks un tad jau manīs kas būs.

 

Slinkums bij gaidīt - vairākas stundas jamais ņēmās. No rīta apskatījos - atrada 2 malwares un izdzēsa, Pārstartēju kompi, atjaunināju Avastu, izskatās, ka draza ir izmēzta. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tas brīnums startē no tādām vietām, no kurām nav paredzēts startēt un kuras pieskata free versija, tad ir jānoķer.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Avasta skenēšanu varēji pamēģināt palaist pirms Win ielādes, bet nu jau par vēlu

 

Nekad nav par vēlu :D Izdomāju arī lielajam mājas kompim joka pēc šādu skannēšanu izveikt, tik neatradu kā Avast skannēšanu palaist pirms Win ielādes, Atradu tik, ka Avasts ar piedāvā Rescue disku uz USB uztaisīt. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies, pajautāju googles tantei. Intereses pēc palaidīšu. Tik nesapratu no apraksta, ja uzliek pie Avast darbībām "Ask", tad jamais pie katra atrastā draņķa apstāsies ar jautājumu ko darīt, vai skries tālāk un par visiem pajautās (kā Kasperskis) beigās? Plānoju pasākumu pa nakti palaist, tāpēc interesē.

Link to comment
Share on other sites

Nu tur ir pozīcijas, kas jāizvēlas. Jā, tikai viens variants. A ko tu gribēji?

ja uzliek pie Avast darbībām "Ask", tad jamais pie katra atrastā draņķa apstāsies ar jautājumu ko darīt, vai skries tālāk
Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Gribēju saprast vai ja aizeju gulēt un pasākums skannējas, nebūs tā, ka jamais jautās (Ask) ko darīt ar pirmo atrasto zarazu un tālāk neskannēs, vai tomēr skries tālāk un no rīta varu atbildēt jamajam ko darīt ar visu atrasto (pēc kārtas)?

Link to comment
Share on other sites

Neskanēs , ja gribas lai skanē tālāk , jāizvēlas - pielietot visām draņķībām ( vai kā nu tur angļu mēlē ) . Cik noprotu par boot scan jautājums .

P.s Avast(brīvā versija) ir atstājis labu iespaidu.Pāris reizes gan ir palaidis garām draņķības , bet tad caur boot scan arī nokodis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nebūs tā, ka jamais jautās (Ask) ko darīt ar pirmo atrasto zarazu un tālāk neskannēs, vai tomēr skries tālāk
Pie pirmā apstāsies, tad jau var izvēlēties vajadzīgo pozīciju, kas tiks piemērota visiem. Lai skenēšana nebūtu baigi ilga, var izvēlēties tikai nepieciešamās mapes, Windows, Program files, ProgramData, Users, System Volume Information. Tas ja tu zini, kas tavā kompī darās un viss ir sakārtots pa plauktiņiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pie pirmā apstāsies, tad jau var izvēlēties vajadzīgo pozīciju, kas tiks piemērota visiem.

 

Tur jau tā lieta, ka nevajag piemērot visiem. Apnika ar Avasta boot-time scan ņemties un pārlaidu to pašu Kaspersky no flasha - kautkādas 4 malwāres atrada.. Man patīk, ka algoritms ir: no sākuma noskannēt visu un beigās pa vienam piedāvāt ko darīt, vai attiecināt uz visiem pēc pirmā, bet tik un tā skannēšanas beigās:

 

krd_7116_04_en13-125087.png 

 

Atcerējos, ka pasen biju ar Avasta Rescue skannējis, bet nepatika augstākminētā iemesla pēc. Anyway, paldies par padomiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...