Jump to content

klaviatura, pele uz PS4


tufijs
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Vai kaads nevareetu padaliities ar informaaciju, kaa uz PS4 var lietot klavieri un peli, jo shooterus speeleet ar gamepadu ir diezgan gruuti. Esmu dzirdejis, ka ir visaadi adapteri (Xim4 u.c.). Vai kaadam ir pieredze ar taadiem, ja ir, tad kaada?

Link to comment
Share on other sites

Wrong!!!

lai speletu speles...

Tev Vajag XIM4 ( Dargs,bet labs) http://xim4.com/

 

vai

 

Cronusmax (Lets) no 60,-  http://controllermax.com/

(vajag Datoru Emulacijai)

 

vai

 

Tuact Venom X (perc tikai gen 2) http://www.tuact.com/products/venom-x

Cena no 100,-

 

Citadi klaviere der tikai ka Media-Center vajadzibam.... web, chats, filmu noma utt.

Spelet speles ar stock klavieri un peli nevaresi. Xotj tev LOGITECHS pele pa 400€...

Link to comment
Share on other sites

izklausas gan, ka autoram nepieciešams dators spēlēm, ne konsole.

Link to comment
Share on other sites

Dažas šaušanas žanra spēles uz xbox vai ps ir vienkārši nespēlējamas, jābūt ir advancētiem pirkstiņiem, lai spētu ar analogiem kādam trāpīt galvā iekš mw3 :D. Personīgi šūterus spēlēju tikai uz PC ... 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildeem!

Man ir gan konsole, gan normaals PC. vienkārši, lai tiktu liidzi datoru attiistiibai, katru pusgadu jamaina videokarte utt. tas ir paaraak, manupraat, nelietderiigs ieguldiijums, njemot veeraa to, ka nespeeleeju katru dienu. Ar konsoleemir vienkarshak, reizi 5 gados noperc un zini, ka 5 gadus tev viss ies,nebremzees utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dažas šaušanas žanra spēles uz xbox vai ps ir vienkārši nespēlējamas, jābūt ir advancētiem pirkstiņiem, lai spētu ar analogiem kādam trāpīt galvā iekš mw3

tak visiem konsoļu šūteriem ir tas stulbais aim-assist.

Link to comment
Share on other sites

pusgadu jamaina videokarte

 

Šis gan ir mīts, normāla video karte (cenā ~200-300e) tagad novelk brīvi 2-3 gadus un iespējams ka pat vairāk..

 

 

CPU un pārejais būs brīvi 4-5 gadi..man pašam vel ir 2500k CPU un nesūdzos ;)

 

Skatoties ka consoles cīnās ar 30fps un FHD (sevišķi XONE)...tad baigie apgreidi vēl ilgi nebūs vajadzīgi, ja nopērk mūsdienās aktuālo videokarti cenā ap 200-300e

 

Bet nu parastajam userim, kas uz tehniku ir stipri uz Jūs, konsoles būs vienkāršak, tas gan paliek fakts vēl joprojām..bet tad jarēkinās ka būs arī casual game experience ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Es piekritu GaryII, bet vispaar konsole man ir un 90% laika, ko veltu speeleem ir hokejs, kura uz PC sen jau vairs nav :(, taapeec arii paargaaju uz konsoli. Ja hokejs buutu uz PC mieriigi dziivotu ar PC. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...