Jump to content

nedarbojas Windows 7 weather gadžets


Kakstons
 Share

Recommended Posts

Jau vakar ievēroju, ka Windows 7 SP1 (licenczēts) weather gadžets sācis nedarboties, jo neuzrādīja pašreizējo temperatūru. Nodomāju, varbūt sistēmā kaut kas samisējies, jo sen neesmu veicis sistēmas pārstartēšanu (izmantoju sleep). Šodien restartējos, bet bez izmaiņām, gažets nefunkcionē. Vai tiešām Microsofts ir atrubijis weather gadžetu no tīmekļa? Vai arī man vienīgajam tā ir? Gribētu zināt vai jūsu Win 7 arī ir tāda problēma?

lx9fru4her1rmte0fj56.png

Labots - Kakstons
Link to comment
Share on other sites

jā, arī šobrīd rakstu no tā datora.

 

esmu mēģinājis caur task manager nokillot sidebar.exe, un atkal pa jaunam atvērt, bet bez rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Varbuu iemaacies anglju valodu elementaaraa liimenii, lai saprastu, kas ir rakstiits kljuudas pazinjojumaa?

 Man jau ir skaidrs kur probleema, bet tulkot netaisos.

Labots - Grisha
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mjā.. lamers.. :D kur gan angļu valodā netā Rīga ir Rīga? Kā jau rakstīja iepriekš.. meklē Riga, LVA un būs īstā.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir viens, bet otrs - ir sakarīgāki laika ziņu vidžeti par win defaulto, teiksim no addgadget.com

neraugoties uz lapas nosaukumu, gadžetos reklāmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laika ziņu gadžets ir nost.

 

Un nevis kā te daži saka "meklē Riga, nevis Rīga" vai "iemācies tulkot", bet nav iespējams pieslēgties servisam (Cannot connect to service)! To pārbauda elementāri - novāc gadžetu, mēģini pievienot vēlreiz.


https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=windows+7+weather+gadget+doesn%27t+work&tbs=qdr:d 


Sašķiro pēc pēdējām 24 stundām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms novākt gadžetu zinātāji var paskaidrot kur to var atkal dabūt, jo man liekas ka win7 gadžeti vairs nav pieejami. Tas ka tas gadžets atsakās meklēt jebkādas pilsētas ir tiesa, vismaz man tāds gļuks arī uzradies.

Link to comment
Share on other sites

Ja gadžetu vienkārši aizvāc no ekrāna - nospiežot X gadžeta stūrītī, tas nekur nepazūd, tikai aizvācas no ekrāna.

Lai gadžetu atinstalētu ir speciāli jāiet uz Gadgets, jāizvēlas konkrēts upuris un jāspiež "Uninstall".

Ja to nones, nāksies rakāties pa netu lai atrastu.

To, ka ms defaultais gadžets atsakās ko darīt, es nebrīnos - Win7 mainstream supports ir pārtraukts un MS tak gadžetus norāva podā, paziņojot ka tie neiraid droši.

Microsofts vienkārši pārstāja uzturēt servisu, kas atbild šim gadžetam.

Link to comment
Share on other sites

@@Žaks Noriss, kur autors piemin, ka neslēdzas klāt? pēc ekrānšāviņa skaidrs ir tas, ka vienkārši vadot Rīga, tas tādu vietu neatrod, kas ir likumsakarīgi, jo angļu valodā Rīga raksta kā Riga. Pats šo gadžetu lietoju, tāpēc zinu..

Link to comment
Share on other sites

Ļoti likumsakarīgi ir OS monopolam uzspiest jaunas versijas, tīrs mārketings. Darbojas vecais vinducis, nekas, drīz piespiedīsim pāriet uz jaunāku versiju. Ar garumzīmi tur nav nekāda sakara šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

@@egoisc, kāds sakars te ar jaunu OS versiju? :D

 

p.s. dīvaini, bet pamēģinot meklēt ievadot Rīga.. atrod Rīgu :D

Link to comment
Share on other sites

nekā dīvaina, ir zināms skaits lietotāju kuriem vairs nešancē tas gadžets. Nav pat intereses pētīt iemeslus, uzliku citu. Bet apgalvot ka visam ir jāšancē un vaina ir tikai garumzīmē ir aplami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@CAP

lai arī ko es tur rakstītu (riga, jelgava, ventspils, valmiera) neko neatrod. Can not connect to server- vienīgais ko šobrīd rāda. Žēl, protams, biju ārkārtīgi pieradis. :(

Link to comment
Share on other sites

izmēģini to no addgadgets.

MS laika gadžets bija tik primitīvs, ka pat Vistas laikos es uz to paskatījos un uzreiz devos meklēt ko sakrīgāku.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ik pa laikam rodas problēmas ar kādu laika ziņu pakalpojuma piedāvātāju. MS gadžetiem laikam bija yahoo. Man šērpintā arī smuki mākonīšus rāda, bet reizi pa reizei nolido tas serviss un viss apstājas...

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt ka Windows 7 točna īsti neatbalsta šo pasākumu, jo defaultais jau viņiem tagad ir MSN Laika ziņas. Tiesa, darbojas tikai uz Windows 8 un 8,1 Desktop/phone

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamēģināju uzlikt - strādā, rāda Rīgu Tā ka MS pusē vaina nebūs.

 

 

Darbā strādā, mājās vairs nestrādā. Liec Riga vai London. Nezinu, kas pa vainu, pirms pāris dienām strādāja.

 

p.s. Darpā sivēns pro, mājās sivēns domašnijs prēmētais, abi oficiozo.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Rīga vispār liekas pēc noklusējuma, par cik lokācija ir Latvija, bet tā, rakstu, kā gribu, atrod Rīgu un arī citas Rigas

post-91424-0-32127900-1423068839_thumb.jpg

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@Žaks Noriss, kur autors piemin, ka neslēdzas klāt? pēc ekrānšāviņa skaidrs ir tas, ka vienkārši vadot Rīga, tas tādu vietu neatrod, kas ir likumsakarīgi, jo angļu valodā Rīga raksta kā Riga. Pats šo gadžetu lietoju, tāpēc zinu..

 

 

Un tu pats vispār papētīji ekrānšāviņu??? Mazo, gaišzilo lodziņu, piemēram...

Link to comment
Share on other sites

@@Žaks Noriss, aha.. paņēmu lupu un pētīju.. dīvains ekrānšāviņš vispār.. bet nu.. attiecīgi, tad problēma ir kaut kur paša datora neta pieslēgumā, neba widgetā.. jo citiem takš darbojas. t.sk. man..

 

ak jā.. un datus no tā paša MSNa vien ņem..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Uzliku MSN Weather 2.0. Līdzīgs ir, bet cik viņš ir līdzīgs tam, kurš nāca ar W7 komplektā, nezinu, ļoti sen neesmu lietojis oriģinālo. Rīgu neatrod, ja raksta ar garo " ī ".

Link to comment
Share on other sites

 

 

attiecīgi, tad problēma ir kaut kur paša datora neta pieslēgumā, neba widgetā.. jo citiem takš darbojas. t.sk. man..

Vispār interesanti- agrāk uzstādīts joprojām darbojas bez problēmām, bet liekot pa jaunu citā profilā saka, ka nevar izveidot savienojumu ar pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

"Operētājsistēmā Windows 8.1 ir iebūvēts daudz lielisku programmu.''

Pilna laime klāt :).

Vai tik tāpat netika teikts par septīto  :).

Kas sunim asti cels,ja ne pats :).


 

 

Kam bij tam vēl ir, bet tā ... http://windows.micro...windows/gadgets
Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Microsofts apvainojās ka kāds raksta sliktus gadžetus un paziņoja ka gadžeti ir security breach, tāpēc Win8 un tālāk to vairs nebūs.

Bet nav jābēdā:

http://8gadgetpack.net/

Un gadžeti ir lietojami arī win8-8.1

Autors sola, ka strādāšot arī pie Win10 atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Tieši vakar uzinstalēju jaunu instalāciju un domāju, kas līki nogājis. Izrādās, nav mana vaina.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...