Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu

ggg97

Recommended Posts

snukurins

Līgums jau ir sen,pirms gada paņēmu Lumia uz diviem gadiem.Kā tas ietekmē zvanu tarifus neesmu pētījis.Zinu tikai ka telefons uz diviem gadiem izmaksā tikpat cik tad ja maksātu uzreiz visu.

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• CAP

35

• Rubenis

23

• ggg97

22

• Racer

22

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tirgus vecenes no Mēness nokritušas. Sen bija zināms par ES regulu ST 10409 2015, un visi priecājās, kad pakāpeniski tika samazināti viesabonēšanas tarifi, 2017.gada jūnija vidus ir regulas ievie

Šitais tak ir saistīts ar ES regulu par viesabonēšanas tarifu atcelšanu, nevis "kāds te te kaut ko sarunājis" ...

500 2 Gb neierobežots Tele2  8,49 EUR  11,99 EUR  21,99 EUR Bite  8,50 EUR  11,50 EUR

Posted Images

Atceros, reiz t2 ņemot telefonu noslēdzu līgumu uz 24 mēn. pa 6 ls. Pēc kāda laika tarifs izčibēja, bet es tik maksā 6ls. Kad 24 mēneši pagāja, zvanu šiem lai piedāvā ko citu. Piedāvāja zz viss pēcapmaksā 300/100/100 pa 2,87 ls, pēc kāda laika arī šis nopampa, palika tikai priekšapmaksā ar citu nosaukumu Kombo par 3,99 € (nauda bija nomainīta). Mani neviens neaiztiek, tik cena € 4,09. Pēc kāda laika t2 cēla ciparu, mani atkal neaiztiek. Tikai 2015. gada rudenī lika paziņoja, ka tarifu vairs neuzturēs un lika izvēlēties citu tarifu, vai arī automātiski pārslēgs uz tarifs 3. Tā kā ei nu sazin, kā bus tiem kam ir nestandarta tarifi.