Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu


ggg97
 Share

Recommended Posts

 

 

LMT priekšapmaksas kartei ir vēl īpašs piedāvājums: ja konts tiek papildināts ar 3 eināriem vai vairāk, tad līdz nākamās dienas vakaram tiek piešķirtas bezmaksas sarunas vai īsziņas, vai internets, kas nu tajā dienā pienākas.
Skaisti melīga reklāma, Šodien intereses pēc pieslēdzu lai izmēģinātu LMT pārklājumu vietā kur iespējams nāksies bieži uzturēties, tai skaitā aktīvi lietot mobilo internetu. Pēc Otrā GB norubīja .Jā bļa man šodien vajag no laukiem augšuplādēt liela apjoma video 6.5GB svarā.

 

Kāds ar mani sazinājās, kā tas solīts godīgās lietošanas noteikumos? Skuju. Huļi tad solīt "Neierobežots internets Latvijā, bez apjoma ierobežojuma'? Kapeikpisēju kantorim palika žēl daži GB Dieva un cilvēku aizmirstā nostūrī? PTAC pēc LMT raud par melīgu reklāmu.

 

Vispār kāds mob.operators piedāvā reālu bezlimita internetu, bez ātruma un datu apjoma ierobežojumiem? Nav jau tā ka katru dienu Tb tiks apgrozīti, bet var būt dienas kad vajag +/-20-50GB pārstumt. Pat cena nav svarīga, bet lai dienās kad tas ir vajadzīgs nebūtu visādi debīli ierobežojumi. 

Link to comment
Share on other sites

hehe, kā viens te sacepies :) Reāli ikdienā regulāri šārēju parastā pieslēguma LMT netu - pašlaik arī to daru. Jāuzinstalē ~10 kompji, attiecīgi win updātes laižu caur telefonu lai man netraucētu lūrēt pa parasto neta pieslēgumu youtube. Mēnesī notērēju 200, ir gadījies pat 400GB... un neko, viss bumbās. Tā ka nez kas Tev tur par īpašo gadījumu, mok tas saistīts ar priekšapmaksas karti...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā ka nez kas Tev tur par īpašo gadījumu, mok tas saistīts ar priekšapmaksas karti
Varbūt. Tā ir ka tic reklāmas rullīšiem. Pamēģināju un aplauzos.
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Šo piekopj, tagad, visi Lv operatori.

Nestāsti!

 

Tele2 nav kaut kādas diena/nedēļas/mēneša pakas ārvalstīs. Tur ir standarta tarifs + piemaksa par viesabonēšanu. LMT tarifi vispār ir auzas, Bite mēģina apiet regulu ar uzspiestām dienas pakām.

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

 

 

nav iebildumu pret T2..zvani un sms varētu būt ierobežotā apjomā,bet prasītos kāds GB interneta..nemaksājot diži vairāk kā tos 4-5 eiro!
Nav vairs tādu tarifu. Visiem bezlimiti populārajos tīklos. T2 vairs sen neiziet uz lētāko, bet gan uz izdevīgāko.
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nestāsti!

 

Tele2 nav kaut kādas diena/nedēļas/mēneša pakas ārvalstīs. Tur ir standarta tarifs + piemaksa par viesabonēšanu. LMT tarifi vispār ir auzas, Bite mēģina apiet regulu ar uzspiestām dienas pakām.

Tad Tavs T2 bija viens pirmajiem, kas vispār masu mēdijos šo sāka cilvēkiem sejā bāzt!
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
(labots)
Tad Tavs T2 bija viens pirmajiem, kas vispār masu mēdijos šo sāka cilvēkiem sejā bāzt!

Tele2 iet uz regulu - viesabonēšanā tu maksā kā mājās+viesabonēšanas maksu par katru minūti/sms/MB, kas nav lielāka kā regulā noteiktā.

 

Bite tevi piespiež izmantot kādu no pakām, LMT vispār dod vaļā ar to, ka atsevišķiem tarifiem, ja vien pats nesamaini viesabonēšana kā tāda vispār nav.

 

 

 

@Rubenis, https://www.tele2.lv/arpus-latvijas/unkas tad ir šis? :D

Ja VĒLIES, tad pasūti, nevis TELE2 TEV AUTOMĀTISKI PIESLĒGS šo paku, ja sāksi izmantot viesabonēšanā internetu!

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis, nevajag jau kliegt.. Tu pozicionēji, ka vispār tāda pakalpojuma nav, lai gan T2 bija pirmais, kas to vispār ieviesa.

 

ar LMT viss ir ļoti elementāri. ir Brīvība Latvijā, kura dalās 3īs tarifos.. viens ir neko nemainot paliek tikai lietošanai Latvijā, un vēl dalās ar tarifikāciju pa minūtēm vai dienas maksa esot viesabonēšanā. Lieliem ceļototājiem/zvanītājiem ir atsevišķs tarifs Brīvība Eiropā.. Mans mini un mūsējie gan paliek bez viesabonēšanas.

 

ak jā.. ja kas LMT Kartei ir viesabonēšana...

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tu pozicionēji, ka vispār tāda pakalpojuma nav, lai gan T2 bija pirmais, kas to vispār ieviesa.

Nav piespiedu kārtā. Starptautiskās pakas internetam Tele2 jau ir gadiem, bet nekad tās nav uzspiestas.

 

LMT man nepatīk, ka tā klusi, bet tev nezinot vari palikt bez viesabonēšanas. Citādāk tarifi ir kaut cik ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lieliem ceļototājiem/zvanītājiem ir atsevišķs tarifs Brīvība Eiropā..

 Skaļš, maldinošs nosaukums, labi Minska vai Sarajeva, bet tur nav Šveices. Eiropa ir lielāka kā ES un EEZ.

Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis, kāpēc klusi un nemanot? manuprāt gan mājaslapā ir tarifu info, gan rēķinos..

 

@@hehe, Šveice ir Šveice.. tur nedarbojas ES regulas. Kādi tie tarifi ir, tādi ir.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

@Rubenis, kāpēc klusi un nemanot? manuprāt gan mājaslapā ir tarifu info, gan rēķinos..

Uz mani ir vecāsmātes LMT pieslēgums un man rēķinā nebija nekāda piebilde... Ok, būs jāpazvana...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šveice ir Šveice.. tur nedarbojas ES regulas. Kādi tie tarifi ir, tādi ir.
 

Es, Tu zini, 80% nezina. Nosaukums IR maldinošs! Un tas ir pārkāpums.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

@Rubenis, marta rēķinā ir info..

Man nav :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Skaļš, maldinošs nosaukums, labi Minska vai Sarajeva, bet tur nav Šveices. Eiropa ir lielāka kā ES un EEZ.

LMT savos reklāmrullīšos par sīkumiem neiespringst, vajadzētu humora pēc un profilakses nolūkos PTAC uzsūtīt. Maldinoša reklāma ir maldinoša

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis
(labots)
LMT man nepatīk, ka tā klusi, bet tev nezinot vari palikt bez viesabonēšanas.

Es pareizi sapratu, ka Brīvības lietotāji, kuri 1.maijā atradās ārpus Latvijas, palika bez sakariem ar visu savu super operatoru?

Labots - Svētais Ezītis
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds nepārslēdza uz Brīvība+, tad jā, bet par to jau brīdināja divus mēnešus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VebKamera

Gribētu šim visam zināt globālus iemeslus. Viesabonēšanas tarifi Eiropā? Jeb vienkārši sagribējās lielāku peļņu?
 
 
BTW, no source - source: http://tvertne.org/blogi/?itemid=3865

 

Lai būtu pilns komplekts, var uzskatīt, ka cenas slēptā veidā pacēla arī LMT, "nogriežot" viesabonēšanu lielajam vairumam, t.i. - gribi lietot trubu ārzemēs, pārslēdz citu tarifu, kas protams, maksā dārgāk par esošo.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nez vai Konkurences padomei par šo nekas nav sakāms?

Man no malas tas jau sāk izskatīties kā cenu sarunāšana.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man no malas tas jau sāk izskatīties kā cenu sarunāšana.

 

Noteikti, šī jau nav pirmā cenu celšana neilgā laika posmā, tik atšķirība, ka šoreiz attiecas uz visiem, ne tikai jaunajiem klientiem. Tad tele2 cēla cenas un bite dievojās, ka necels cenas, bet nepagāja ne pāris mēneši nolikvidēja bite 1, bite 2 un uztaisīja visādus mazos mākoņus..., kas ar maksāja par savu 1€ vairāk...

Link to comment
Share on other sites

nolikvidēja bite 1, bite 2

Esošie pieslēgumi jau vēl strādā.

 

Man puikas uz ZZ TRIO pieslēgti. Tele2 pēdējā rēķinā jau pabrīdināja par izmaiņām no 15. jūlija. Tā kā, nemaz tik slēpti nedara.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris gadiem presē jaunākie operatori rakstīja, ka mūžam cenas nesamazināsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

apvienosana

Mjā, saprotu, ka 1x paaugstina, bet ne jau 2x. Konkurence dara savu

Link to comment
Share on other sites

@@Zuxters,rēķinā varbūt, bet ne priekšapmaksas klientus.. pat paziņojuma nekur nav un vakar tik parādījās jaunās cenas tarifu lapā.. eh.. visi blēži :D 

Link to comment
Share on other sites

Priekšapmaksa ir priekšapmaksa. Pērc 14. jūlijā par esošo cenu un lieto 30 dienas pakalpojumu lai cik tas nemaksātu. Maxima arī vēl publiski nav ziņojusi cukura cenas uz 15. jūliju. Blēži!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

+1,7 euro zivei.. bet atšķirībā no BITEs izskatās, ka neaiztiks vecos klientus ar aktuāliem termiņa piedāvājumiem.

 

un vēl viens atklāts bonuss ZZ pēcapmaksai.. ZZ VISI zvani arī uz citiem tīkliem iekļauti, nevis tikai uz lielākajiem tīkliem

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kas liek domāt, ka neaiztiks? Tur ir tarifu izmaiņu kalkulators. Tajā skaidri pasaka uz kādu pēc 1.jūnija mainīsies esošais.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kuriem bomba vai zemletes risinājumi, klienta profilā ir ierakstīts, līdz kuram datumam tas tarifs derīgs. Un man vismaz pagaidām tas nav 1 jūnijs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , ggg97 teica:

Un man vismaz pagaidām tas nav 1 jūnijs.

Man arī. Tajā kalkulatorā btw, mana plāna vispār nav...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka zivtiņai, vismaz plānam ZZ VISI ir viens mīnuss.. pēc 01.09.2017. nebūs lietojams ārpus Latvijas.

Link to comment
Share on other sites

Jā, reāli izskatās pēc vienošanās starp operātoriem, jāraksta petīcija Konkurences padomei, lai pēta vai nav aizliegtas vienošanās par tarifu celšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nedēļas laikā 3 operātori paceļ cenas un gan jau arī Amigo tūlīt būs klāt. Peļņa visiem debesīs, citus tirgū iekšā nelaiž kategoriski... ja tas nav kartelis tad, khmmm, par ko tad tikko paņēma skaņu aparātu tirgotājus ciet?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...