Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu


ggg97
 Share

Recommended Posts

Es ar šodien vienu skuķi, kurš gribēja 30GB, pārvedu. Tele2 nav mums bijis, tad redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam, kad deva beigsies (Iasi - haļavnie 3GB), lietotājs būs pieradis un prasīsies vēl :D Karoč uzsēdina uz mega un gigabaitu adatas visus un tad jau vēlāk vēl paspēs noplēst 10it ādas :D

 

Man kolēģim arī Bite zvanīja, piedāvāja to viņu super mega piedāvājumu.. pašlaik arī izmanto Amigo Lielais tik ar tiem 30MB, tad nu beigās pa tiem ~4€ arī dabūja bezlimita sms/zvani + 500MB.. un palika pie Amigo.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pēc tam, kad deva beigsies (Iasi - haļavnie 3GB), lietotājs būs pieradis un prasīsies vēl

 

Nebūs vajadzības, jo mājās un skolā ir waifajs. 3GB jau ir perebor. Pie kam, ārpusskolas nodarbības, laika dročīt mobilo nav daudz.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Rudiger
(labots)

Es arī paliku pie Amigo Lielais uz gadu 3.99EUR + 500MB uz mūžu :yahoo: .Vēl piedāvāja Brīvība + Neatkarība par puscenu .Teica, ka rūterī vai modēmā īsti karti stumt nedrīkst, bet pret hotspotu neesot iebildumu godīgas lietošanas politikas ietvaros! No tā gan atteicos.Tomēr LMT zona labāka pie mums un vēl zvani uz ārzemēm 0,13 vs 0,49 EUR...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis
(labots)
Bite zvanīja, piedāvāja to viņu super mega piedāvājumu

Esmu Bites klients jau vairākus gadus un lietoju tarifu plānu Bite2. Pirms mēneša zvanīja Bites darbiniece un slavēja tarifu Piektdiena. Atbildēju, ka zinu par tā esamību un nesaprotu, kāpēc būtu jāmaksā vairāk. Sviests kaut kāds.

Kā Tele2 skatās uz VPN lietošanu? Ātrumu nesamazina, nebloķē? Ar LMT kādreiz bija slikta pieredze.

Labots - Svētais Ezītis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebūs vajadzības, jo mājās un skolā ir waifajs. 3GB jau ir perebor. Pie kam, ārpusskolas nodarbības, laika dročīt mobilo nav daudz.

 

Piekrītu. Paskatījos pēdējo mēnešu patēriņu - starp 350-500 MB, izmantojot bez stresa par pārtēriņu (pats izmantoju neierobežotu plānu). Pilnīgi pietiekami ir ar 500 MB, 3GB ir atliektiem galiem. Bērnam ar 100 bij tā kā bikiņ pa maz. Nodzīvos to gadu un tad jau redzēs.

 

 

 

Es arī paliku pie Amigo Lielais uz gadu 3.99EUR + 500MB uz mūžu .Vēl piedāvāja Brīvība + Neatkarība par puscenu .Teica, ka rūterī vai modēmā īsti karti stumt nedrīkst, bet pret hotspotu neesot iebildumu godīgas lietošanas politikas ietvaros! No tā gan atteicos.Tomēr LMT zona labāka pie mums un vēl zvani uz ārzemēm 0,13 vs 0,49 EUR...

 

Ļoti labs piedāvājums, faktiski optimāls, ja ņem vērā, ka tiek izmantota kvalitatīvākā operatora infrastruktūra. ;)

 

P.S. Neesmu iedziļinājies, bet Amigo zem LMT ir tāpat kā ZZ zem Teles, vai tur kādi papildus ierobežojumi ir (izņemot kartes likšanu rūterī)? 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tak nē, jau rakstīju iepriekš - apskaties piedāvājumu salīdzinājumu bez bonusa akcijām

Nu diezgan novecojis šis salīdzinātājs. Tele2 jaunie tarifi jau ir vairākus mēnešus, bet salīdzinātājā nav pat ielikti.

LMT un Bites tarifus nepārzinu, taka nemācēšu teikt.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

 

 

Es arī paliku pie Amigo Lielais uz gadu 3.99EUR + 500MB uz mūžu .Vēl piedāvāja Brīvība + Neatkarība par puscenu .Teica, ka rūterī vai modēmā īsti karti stumt nedrīkst, bet pret hotspotu neesot iebildumu godīgas lietošanas politikas ietvaros! No tā gan atteicos.Tomēr LMT zona labāka pie mums un vēl zvani uz ārzemēm 0,13 vs 0,49 EUR...

Uz kādu termiņu tev piedāvāja Brīvība + Neatkarība? 

Link to comment
Share on other sites

@@MasteR's, pēc manas pieredzes LMT nenosaka termiņus. Vismaz man ar iepriekšējo piedāvājumu, ne tagadējo variantu. Pat speciāli prasīju, teica, ka būs kamēr neveiksi pats kādas izmaiņas vai nepārslēgsi tarifu.

Link to comment
Share on other sites

tantes pieturā runā, ka uzzvanot Bitei un pasakot, ka taisies pie tele2, jo viņi pazvanīja un piedāvāja savuBOMBA, viņi iedos neierobežotus zvanus+sms+4GB uz gadu pa 3.88!

Link to comment
Share on other sites

Arī priekšapmaksas kartēm? Jo tas uz gadu pa 3.88, šķiet, ir ar līgumu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu es runāju par esošajiem Bites klientiem, kas šādi sev var dabūt kaut ko labāku, bet arī - tikai uz gadu:) Bite neliek parakstīt nekādu līgumu, vienkārši iedod vienu no saviem tarifiem (ja nemaldos Pērkons uz gadu par tarifu 3.88)!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Bite neliek parakstīt nekādu līgumu, vienkārši iedod vienu no saviem tarifiem

Esi drošs??? Nebiju dzirdējis, ka priekšapmaksas klientus kāds tā censtos noturēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāds ir mans subjektīvais redzējums par mob. operatoriem.

Ņemmot vērā, ka strādā pie LMT, tavu viedokli īsti nevar ņemt vērā.


 

 

Man laukos iekštelpās T2 zona ir labāka par LMT

 

Man tieši tas pats.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
P.S. Neesmu iedziļinājies, bet Amigo zem LMT ir tāpat kā ZZ zem Teles, vai tur kādi papildus ierobežojumi ir (izņemot kartes likšanu rūterī)?

Amigo nepiedāvā Brīvību.

Amigo interneta pakalpojumiem ir cits megabaitu solis.

Amigo līdzīgi LMT Neatkarībai ir flatreita pakalpojums ar neierobežu apjomu.

 

Tīkls ir tas pats. 4G ir tas pats.

 

P.S. Ja ZZ ir tele2 produkts, tad Amigo ir SIA Zetcom produkts.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ZZ ir tele2 produkts, tad Amigo ir SIA Zetcom produkts.

 

ar to mazo piebildi, ka SIA Zetcom 100% īpašnieks ir LMT.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar to mazo piebildi, ka SIA Zetcom 100% īpašnieks ir LMT

atšķirība vien apstāklī, ka savai struktūrvienībai uzdevumus dod reizi nedēļā, bet meitas uzņēmumam 2x gadā.

Link to comment
Share on other sites

Man kā 16 gadus  klientam, LMT pasūtīja ......, kad uzjautāju ko var piedāvāt analogu ZZ ši brīza akcijai. Man esot 550Mb un vēl papildus atlaide abonēšanas maksai. Lai sēžu, klusēju un izbaudu LMT labvēlību.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tantes pieturā runā, ka uzzvanot Bitei un pasakot, ka taisies pie tele2, jo viņi pazvanīja un piedāvāja savuBOMBA, viņi iedos neierobežotus zvanus+sms+4GB uz gadu pa 3.88!


Arī manā pieturā tantes šo apstiprina ;)

Tāda maza nianse, ka tas nav tarifs "Pērkons". Šim 3,88 tarifam nav spēkā "Neierobežots internets TOP aplikācijām" un arī "Deezer premium" nepienākas. Lai nu kā, manuprāt, ar 4 GB pietiek atliektiem galiem.
Link to comment
Share on other sites

guntis456

Man kad pieslēdza bite šo pa 3.88, atnāca sms par tarifu plānu Brīvdiena

Link to comment
Share on other sites

Jā, piedošanu, tas ir Tarifs Brīvdiena - par to arī saņemsiet katru mēnesi rēķinu par pinu Brīvdienas tarifu, kam būs piešķirta atlaide; 

:)
 

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

 

 

Vēl piedāvāja Brīvība + Neatkarība par puscenu .

Tev piedāvāja:

1.variants BRĪVĪBA (9,95EUR) + NEATKARĪBA (9,99/2=5EUR) = Kopā 14,95EUR

Vai:

2.variants. BRĪVĪBA (9,95EUR) + NEATKARĪBA (9,99EUR) =19,94/2= Kopā 9,97 EUR

?

Pieteicos uz savu TELE2 "BOMBU".

Šobrīd izmantoju kaut ko līdzīgu 1. variantam (+vēl  1EUR), bet jūtu, ka pietiks arī ar TELE2 pilsētas pārklājumu un 3GB (12EUR ietaupījums mēnesī x 12 mēnēši = ceļojums vismaz uz Ventspili pēc gada).

No LMT saņēmu īsziņu, ka varbūt ir vērts pārdomāt, vai tiešām gribu pāriet..

Tad nu domāju :shok:

Link to comment
Share on other sites

A ko - Ventspils ar jāapskata. :D

Link to comment
Share on other sites

Bite ir ātrāka nekā Tele2. Sakaru kvalitāte LMT ir labāka par abiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu re, Fruzz pateica abolūto patiesību. Tēmu varam slēgt. :D

 

Es gan gribētu teikt, ka absolutizējot 100% pasaka sviestu. Tas ir domāšanas veids, kad ir tikai melns un balts.  Pats lietoju LMT Brīvību+Neatkarību (regulāri šārēju netu no telefona, mēnesī saskrien kādi 200GB, piem datu kopijas no kantoriem, kurus apkalpoju, un kuras velku pie sevis vien ir ~150GB), esmu LMT klients kopš 1997tā gada. Tomēr uzskatu, ka ir vietas, kur ir labāks viens, vai otrs tīkls. Mani apmierina LMT, tomēr nesaku, ka tikai LMT ir way to go.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

marizo

Kas man viņos visos nepatīk- attieksme pret lojāliem klientiem. Kāpēc tikai ejot prom kaut ko piedāvā? Bet, ja esi klients ar vecu un dārgu tarifu plānu, tad kaut sapūsti ar tādu.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Nu nesaki vis. Man LMT ir vairākas reizes zvannījis un piedāvājis jaunāko tarifu plānu. Nezinu, varbūt es kādā īpašā sarakstā viņiem esmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ivans39
(labots)

vakardien rimi veikalā bija  lmt akcija ,lmt meitenes reklamēja lmt internetu,slēdzot pie viņām beztermiņa līgumu internets mājai 2 maksā -19 eur,un internets mājai 3 maksā- 21eur ,internets  mājai 1 tāda pati cena kā lmt cantros.

Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Bite ir ātrāka, jo viņi neļauj noslogot viņu torņus! Tas ir torrentus ar pilnu ātrumu nepakačāsi un IPTV ar griež nost. Tele2 ir ok, bet izmanto iegauņu vei lietuviešu IP, speciāli paredzētu saturu priekš LV neapskatīsi. LV IP ir par papildus maksu. LMT ir labākais 4G variants, bet LMT politika ir vienkārši zem katras kritikas! Dārgākais no operātoriem un spēle uz to, ka labākais pārklājums, bet nu attieksme pret klientiem esošajiem ir vienkārši drausmīga.

Link to comment
Share on other sites

laikam jānāk te lasīt jaunākās tendences..drīz atkal būs aktuāli-beigsies tele2 pusgada piedāvājums ar bezlimita zvaniem+sms un 500mb pa € 3,99!

 

ps.bezmaksas nets gan vairs nav TIK aktuāls kopš dualsim režīmā varu izmantot DD piešķirtā pieslēguma internetu..sīkums,bet patīkami ;)

Link to comment
Share on other sites

@@marizo,tā jau gluži nav.. protams, reti paši uzprasās, bet nekas neliedz tev pašam izrādīt interesi. Pats šādā veidā esmu dabūjis sev racionālāku pieslēguma tarifu. Un, ja atklāti runā, tad tie 2-3-4€ nekas nav.. reizēm knapi vienas brokastis vai pusdienas sanāk :D

 

Tiesa.. € nekrāsi, netiksi pie 10€ :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

@marizo,tā jau gluži nav.. protams, reti paši uzprasās, bet nekas neliedz tev pašam izrādīt interesi. Pats šādā veidā esmu dabūjis sev racionālāku pieslēguma tarifu. Un, ja atklāti runā, tad tie 2-3-4€ nekas nav.. reizēm knapi vienas brokastis vai pusdienas sanāk

 

Kāds tev pašam tarifs un pa cik ? 

Link to comment
Share on other sites

@@kaads,biju mazrunātāju 200min/bezlimita sms un 500MB - 3.99€, tagad ir Brīvība+500MB=5.97€ 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nesaki vis. Man LMT ir vairākas reizes zvannījis un piedāvājis jaunāko tarifu plānu. Nezinu, varbūt es kādā īpašā sarakstā viņiem esmu.

Man tas pats, ilgi mēģināja pierunāt, bet nav manās interesēs skraidīt starp operatoriem viena eiro dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tele2 ir ok, bet izmanto iegauņu vei lietuviešu IP, speciāli paredzētu saturu priekš LV neapskatīsi. LV IP ir par papildus maksu.

Tie laiki ir garām, vismaz cik man ir zināms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Robs, Tu laikam nesaprati. ES esmu LMT klients un viņi paši piezvanīja un piedāvāja lētāku tarifu. Man sanāķ pa dažādiem torņiem apgrozīties un, kad redzu LMT aparatūru, tad saprotu, par ko maksāju to jevriku vairāk. Uz bites aparātiem un montāžas kvalitāti nožēlojami skatīties. Vienreiz satikos ar Bites verķu montētājiem un prasīju, kapēc visu taisa tā pa lēto. Atbilde bija, tāpat tehnoloģija nomainīsies un viss būs jāpārtaisa, kapēc taisīt pa biezo. LMT tomēr visu taisa pa biezo un izmanto dārgākos materiālus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...