Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu


ggg97
 Share

Recommended Posts

LMT pacēla jau pat var teikt pasen... Bitei šajā periodā jau otrais cenu celšanas gadījums.. Tele2 piebiedrojās :D

Link to comment
Share on other sites

Šitais tak ir saistīts ar ES regulu par viesabonēšanas tarifu atcelšanu, nevis "kāds te te kaut ko sarunājis" ...

  • Patīk 5
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bet pamuldēt tak gribas - na f ig iedziļināties. Kā jau parasti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
  500 2 Gb neierobežots
Tele2  8,49 EUR  11,99 EUR  21,99 EUR
Bite  8,50 EUR  11,50 EUR  22,50 EUR

 

 

Nē, nu nemaz nav līdzīgi. Nu nemaz! Kāds kartelis, vietām pa veselu eirocentu atšķiras! Pilnīgi pietiekami, lai mūsu ... valsts iestādes un ... padomes pamanītu būtiskas konkurences atšķirības!

 

Es pat varu saderēt uz savu algu, ka ja izsauktu abus operatorus uz izpurināšanu, viņi spētu pierādīt, ka aprēķina ceļš pie vienādiem rezultāta cipariem jōmajō kā atšķiras.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Otrā tēmā viens biedrs jau minēja, ka neizslēdzot mobilos datus Igaunijā ir pārmaksājis 40€, no 15. jūnija nekas tāds nebūs iespējams un zūd šāda veida ieņēmumi, bet šos 40€ operatoram vajag tāpat arī turpmāk, un vienīgais veids to kompensēt ir uz fiksētā maksājuma paaugstināšanu pilnīgi visiem izdalot pa mazām summām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , hehe teica:

ka neizslēdzot mobilos datus Igaunijā ir pārmaksājis 40€

tizlaakais, ka PTAC pat nemeegjina zhnjaugt,

ne operatorus par tehniska rakstura datu uzskaiti, kaa lietotaaja pateereeto,

ne razhotaajus par lietotaaju maldinaashanu -

opcijai "mobilie dati izsleegti" to arii jaadara, nevis veel jaazina, ka kauch kur dzilji iestatiijumos, veel 4G jaaatsleedz.

Link to comment
Share on other sites

EK kāpēc šito ieviesa? Lai operātori vairs nevarētu apkāst iedzīvotājus uz viesabonēšanas rēķina! Nevis tāpēc lai dotu iespēju operātoriem saglabāt tekošo ienākumu līmeni!!! T.i. ja operātori tagat rauj augšā cenu lai saglabātu ienākumu apmēru, tad tas ir pretrunā EK mērķim samazināt iedzīvotāju izdevumus telekomunikāciju pakalpojumu apmaksai un ir jāsoda, pie tam pamatīgi, tā lai otrreiz vairs negribas!!!

Labots - abi
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jap, pārmaaksāju, bet nu pats vainīgs, jo ieslēdzu pats to datu viesabonēšanu, vajadzēja laika ziņas un aizmirsu izslēgt, kā arī "skaidrā prātā" augšupladēju paris video FB :) By default viņa tomēr ir izslēgta. Dēl iepriekšējā darba īpatnībam tapat telefona rēķins vienmēr grozījās ap 35 eur, tā kā tur 70 ar kko EUR rēķins vienkārši lika nopūsties un iegūt mācību par "data roaming", kas tikpat labi varēja būt ieslēgts kādā Marokā un tad gan vairs nebūtu smieklīgi :D 

 

Nū saproti, Abi, ka tā jau mēs tikām lutināti un joprojām tiekam lutināti ar zemām cenām un nenormālā tempā augošo 4g salīdzinot uz pasaules fona. Pieņemot visas regulas un atstājot iepriekšējās cenas jau būtu par traku un viss apstātos. Protams, ka ar labdarību neviens nenodarboas un peļņu vajag katram, it īpaši, ja tulīt būs jāgatavojas 5g investīcijām. Bet vispār, kārtējais solis tuvāk Eiropas federizācijai :) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, hehe teica:

bet šos 40€ operatoram vajag tāpat arī turpmāk

 

Pirms 54 minūtēm , abi teica:

operātori tagat rauj augšā cenu lai saglabātu ienākumu apmēru

 

Drīzāk jau ciparu ceļ, lai nebūtu jāzaudē lielās starpības rēķina, kad kāds atrodoties valstī, kur tarifs lielāks, bezlimitā sāk ļerkstēt. Viesabonēšanu ta atcēla, bet tarifus visā Eiropā nenolīdzināja, tarifi katrā valstī savi, bet starpību sedz operators. Tik kāda x pēc zzvisi pēcapmaksai pielika ciparu, ja ārzemes nogrieztas? Par to, ka var zvanīt uz visiem tīkliem Latvijā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Līdz 31.08.2017. ar tarifu plānu "ZZ VISI" sakari būs pieejami arī atrodoties EEZ valstīs, taču ar 1.09.2017. pakalpojumi būs pieejami tikai atrodoties Latvijā.

Tik pa kādām naudām?

Laikam būs jāpārtop par senioru, ja vien tas būs iespējams. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , romajo teica:

senioru

 

Kādi ir saldākie plāni īpaši senioriem tagad? Pazīstams seniors lieto parasto nesenioru ZZ Visi priekšapmaksā. Ir kaut kur kaut kas saldāks?

Internetu nelieto, uz ārzemēm nebrauc un nezvana, īsziņas neraksta, bet neierobežotas sarunas vismaz uz lielajiem tīkliem ir būtiskas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , 138 teica:

Ir kaut kur kaut kas saldāks?

Nekas īsti saldāks uz doto brīdi nav ar neierobežotām sarunām, ja nu vienīgi bitei - bite 2 pa 3,99 līdz 1.06..

Pagaidām jau nav vērts īsti iespringt, jāgaida tas jūnijs. Bitei būs priekšapmaksa pa 4,75, zz visi priekšapmaksa 4,99 un zz seniori pēcapmaksa pa 4,99.

Pats fāteri pārcēlu no ltc uz amigo pensionāriem, par cik telefonu izmanto reti un lielākās sarunas ir uz ārzemēm.

PS. Pašam kādreiz pietika ar 300 min atliektiem galiem.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

 

1 stundu atpakaļ, romajo teica:

Bitei būs priekšapmaksa pa 4,75, zz visi priekšapmaksa 4,99 un zz seniori pēcapmaksa pa 4,99

 

Bites priekšas tagadējais B2, kurš no jūnija sauksies kaut kā savādāk un būs pa 4.75, ir neierobežots uz L/L/T/B, jā.

 

Bet ar ko zz visi atšķiras no zz senioriem?

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik ir ZZ Visi.

Kādam ir izdevies noskaidrot vai jebkurš varēs pieslēgt ZZ Seniori (no ZZ pēcmaksas vispievilcīgākais tarifs) ?

Vai arī tas un ZZ Juniori būs ar vecuma ierobežojumiem ?

Ja nevarēs pieslēgt cilvēki "labākajos gados" , tad ZZ pēcmaksa tiek padarīta nelietojama...
Aiziet no teles vēl gadu nevaru. Jo bija labs piedāvājums mobilajam, un tagad esmu piesiets līdz 05.2018. Ja aizeju ātrāk ~65EUR jāatmaksā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , 138 teica:

Bet ar ko zz visi atšķiras no zz senioriem?

 

pirms 1 stundas , romajo teica:

zz visi priekšapmaksa 4,99 un zz seniori pēcapmaksa pa 4,99.

 

1. Pasvītroju.

2. zz visi priekšapmaksa paredzēts lietot tikai Latvijā, bet zz seniori neierobežotas sarunas un sms visā Eiropā (par šo gan infa būs pieejama vēlāk, vai arī jāzvana).

Palasi līgumu, pameklē vai nevar atteikties no līguma, ja tiek būtiski mainīti līguma nosacījumi. Nomaksā atlikumu un prom.

Pirms 4 minūtēm , Fils teica:

Aiziet no teles vēl gadu nevaru. Jo bija labs piedāvājums mobilajam, un tagad esmu piesiets līdz 05.2018. Ja aizeju ātrāk ~65EUR jāatmaksā.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Telefonu man nav izdevīgi ātrāk nomaksāt, jo ja es nomaksāju ātrāk tad jāmaksā pilnā maksa kura ir papildus 84EUR.
Es jau uzreiz ņemot telefonu biju gatavs visu uzreiz nomaksāt, bet redz nevar.

 

Līgumus izlasīju :

Es varu lauzt abonēšanas līgumu (punkts 3.2) , ja es nepiekrītu abonēšanas maksas maiņai. Man tā ir mainījusies no 3.99 uz jauno 6.49

Telefonā ir otra SIM karte ZZ Draugi ar internetu. Bija akcija un par 1.99 man iznāca 2Gb interneta uz gadu.

Telefonu var pārcelt uz šo otru numuru. To saglabāju kā ZZ Draugi.

 

Vilkšu ar pirkstu līdzi kādi nosacījumi ir citiem operatoriem.Tad var mēģināt runāt ar TELE2 par izdevīgāku tarifu ZZ Visi numura vietā. Kaut kāda Eiropa man ir vajadzīga, jo gadās izbraukt.

 

Un nē man nav problēmas maksāt jaunos tarifus. Man riebjas, ja tiek mainīti nosacījumi...

Link to comment
Share on other sites

man sievai atnāca sms, ka tarifa summa līdz līguma beigām nemainās (ZZ VISI), bet termiņam tuvojoties tāpat nāksies padomāt par variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Zin, 23. aprīlī Vitebskā (Rīgas izmēra pilseta Baltkrievijā) 9:15 no rīta uz pilsētas galvenās ielas netālu no dzelzceļa un autostacijas sieva mēģināja palūgt garāmgājējiem īsu vietējo zvanu. Ļaudis muka kā traki, meloja ka nav telefona, stāstīja ka kredīts ir beidzies - cirks uz 5 min. Pēc 10 cilvēka apnika un mēs vienkārši iegājām sētā un tur vīrietis uz otrā stāva balkona pīpēja - tas bez problēmām uzzvanīja un pajautāja, kam vajag, kas par desām, ja sarunāts randiņš 9:00 vietējā šnabja bodē, tad kāpēc 9:20 vēl neviena nav. Doma tāda, ka tur nepakam neizdos nevienu lieku centu principā par sarunām, turēs 2 pieslēgumus un vienmēr piefiksēs uz kuru nummuru no kādas simkas ir izdevīgāk zvanīt. Nosaucot telefona nummuru vienmēr kā tā sastāvdaļa tiek nosaukts tā operātors.

 

Kas attiecas uz Latviju, nu vismaz uz personām kas apgrozas šajā forumā, drīzāk ir spēkā principiāla nevēlēšanās maksāt ne īpaši godīgi uzspiesto tarifu, nevis nevarēšana samaksāt. Nu vismaz personīgi es nudien nevēlos pārmaksāt, principiāli, un tam nav nekāda sakara ar maciņa biezumu. Tas arī uz NVS tarifiem attiecas  - par pirmām 3 sekundēm 3 EUR noslaukt, tak ejiet ratā! Bija laiks kad pievēru acis uz 200-800 Ls mēnesī telefona rēķinu, tagat atskatoties saprotu ka vienkārši baroju tuklos onkas mīkstajos krēslos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Piefiksē droši, jo, ja nu dikti vajag, varu paprasīt grāmatvedei izkapāt no arhīva rēķinu:cool2:

Kad man bij 18 gadi, uz firmu, pirmo darbavietu, tādi un daudz lielāki rēķini vislaik bija (par dažiem nummuriem), nez vai tas kādu no tā laika aktīviem rušinātājiem pārsteigs

Link to comment
Share on other sites

abi, uzprasi gan tos rēķinus. Lietoju mobīlos vēl no laikiem, kad bina NMT, pat regulāri zvanot uz ārzemēm - tādi rēķini nebija. Nujā, iespējams, ka daudz tarkšķēji... Tā ka - lūdzu sagādā rēķinus :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

ostās strādājošajiem ne tādi vien rēķini bija un nekādi call backi īsti neglāba

Link to comment
Share on other sites

Te būs viens ko iekš e-mail pa fikso atradu, teorētiski uz 3 numuriem, bet reāli 1:

 

Tele2.jpg

Tie lielie cipari bij par periodu līdz 2006 gadam, khmm, laikam, kas to vairs var precīzi atcerēties

Link to comment
Share on other sites

Boni, Tu taču esi bagāts vecis, ko, tu ar šo kuiņu nodarbojies?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

ZZ izskatas bus norm plans no 1.junija

 

4.99eir  - 100 MIN | BEZLIMITA SMS | 1 GB

Īpašs tarifs skolēniem – zvani, internets un SMS lietošanai visā Eiropā.

cerams nav nekads muhlis ka tev jabut skolenam lai dabutu vinu tapat ka ar penzionariem?

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

attiecībā kaut vai pret iepriekšējiem mēnešiem, vai tā saukto godīgas maksas iekasēšanas politiku. Ir tak tāda attiecībā peret klientu par mobīlā interneta lietošanu, lai tad paši arī ir godīgi

Link to comment
Share on other sites

abi, līdz šim daži kantori nodarbojās ar dempingu, tagad ar to cenšas nenodarboties. Sakari maksā tik cik maksā. Man ir ļoti lielas aizdomas, ka drīz arī pie mums mobīlie sakari maksās tik pat, cik Rietumeiropā... tā ka beidziet vaidēt par tiem pāris EUR, kas nāk klāt, un baudiet dzīvi!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, nav runa par to, ka nevarētu samaksāt tos 3 EUR vairāk.

Ja es kā pakalpojuma sniedzējs savam klientam pasaku - no rītdienas par to maksāsi +30% (bet bonusā būs vēl tas, kas tev nav vajadzīgs), visdrīzāk viņš būs neapierināts un iespējams pat meklēs alternatīvu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to jau runa.

Un cenas paaugstinājums ZZ Visi ~1.5 gada laikā iznāk 62.6% (3.99 -> 6.49) kā arī nogriezta iespēja lietot ES.
Pie šādiem ZZ Visi nosacījumiem es labāk ņemu TELE2 Zelts 500 (no 01.06.2017) pa 8.49
Vai vispār pāriet uz BITI 500. Daži bonusi vairāk. Bet nepatīk man tā bišķi dīvainā kompānija.
Par ZZ Juniori un ZZ Seniori nelaba aizdoma, ka līdzīgi kā Amigo būs vecuma ierobežojumi.
Izskatās, ka Juniori un Seniori būs viltīgi plāni, jo kuri juniori un seniori baigi braukās pa Eiropu :)

 

Link to comment
Share on other sites

Citēt

ZZ Seniori

Ha, ne visiem ir lieki bērni, uz kuriem paņemt to kaut kur te aprunāto LMT brīnumpaku pa dešuku, bet kuram gan nav kāds rads pensionārs!

jew_basic.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nestresojam.. ZZ uzrakstīja, ka būšot tarifu plāns "Eiropa", tad jau redzēs, ko tas piedāvās..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , CAP teica:

ZZ uzrakstīja, ka būšot tarifu plāns "Eiropa", tad jau redzēs, ko tas piedāvās..

 

Neko labu https://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/balss-tarifi-jauni/zz-prieksapmaksas-tarifi-2017/zz-eiropa/

Vispār jau baigi nestresoju, ja pielika ciparu, tad rau viņ piķs, bet kāda velna pēc jāapcērp un tā vietā ielikt praktiski nelietojamu opciju, kā zvani uz visiem tīkliem (vismaz mazpilsētās). Tik daudz cik kādreiz nākas uzzvanīt uz kādu "nepopulāro" es varu apmaksāt, bet te, ārzemes nogriež pavisam. Nav jau arī tā, ka nemaņā braukāju pa pasauli apkārt un tarkšķu pa telefonu, bet nu dažreiz, jau gadās, kaut vai tik banāli, kā uzzvanīt sievai (vai otrādi) un noskaidrot atrašanās vietu. Seķēzija labu tarifu. Kaut ko piemērotu jau vienmēr var atrast, bet sāk jau kaitināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smejies- 6.99 uz 7 dienām un priekšapmaksa. Nu galīgs sūds.

Pirms 01.06.2017 pārlikšu ZZ Visi uz ZZ Trio un nogaidīšu.

Pirmais reāli lietojamais izskatās būs Tele2 500 pa 8.49

 

mans.tele2 parādījies paziņojums :

"No jūnija tarifu plāna "ZZ VISI Pēcapmaksa" abonēšanas maksa 6,49 EUR mēnesī. Līdz 31. augustam pakalpojumus varēsi izmantot arī atrodoties EEZ valstīs, taču no 1.septembra pakalpojumi būs pieejami tikai atrodoties Latvijā. ..."

 

Var atslābt uz 3 mēnešiem :)

 

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

@snukurins tas teksts visiem tiem, kuriem vēl aktīvi termiņa līgumi.. atšķirībā no BITEs, TELE2 centu neņem priekšā un pilda saistības godīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, reiz t2 ņemot telefonu noslēdzu līgumu uz 24 mēn. pa 6 ls. Pēc kāda laika tarifs izčibēja, bet es tik maksā 6ls. Kad 24 mēneši pagāja, zvanu šiem lai piedāvā ko citu. Piedāvāja zz viss pēcapmaksā 300/100/100 pa 2,87 ls, pēc kāda laika arī šis nopampa, palika tikai priekšapmaksā ar citu nosaukumu Kombo par 3,99 € (nauda bija nomainīta). Mani neviens neaiztiek, tik cena € 4,09. Pēc kāda laika t2 cēla ciparu, mani atkal neaiztiek. Tikai 2015. gada rudenī lika paziņoja, ka tarifu vairs neuzturēs un lika izvēlēties citu tarifu, vai arī automātiski pārslēgs uz tarifs 3. Tā kā ei nu sazin, kā bus tiem kam ir nestandarta tarifi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...