Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu


ggg97
 Share

Recommended Posts

Vai tad LMT ir kādi vēl lojalitātes līmeņi/bonusi? :D nez nez.. liekas jau sen nekā nav. Pirms gada, kad Bite vienu brīdi izmeta interesantu piedāvājumu es vk LMT meitenēm twitterī aizrakstīju un man atzvanīja.. tā nu jau gandrīz gadu pēc būtības ir manām vajadzībām atbilstošs tarifs un man pietiek.

 

@@doms,Bite vispār ir dīvaina kompānija.. tāda bērnišķīga, lai gan par sevi vēlas radīt pieaugušas iespaidu. Nenopietni! Un ir arī šiem spameri/lameri un zvaneri. Kā jebkurai telekomunikāciju kompānijai. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākums jā,bet pats manevrs-pāriešana bija 2015.gadā.

 

Uz biti visus savējos pārcēlu 2011, nenožēlojam. Bet tagad tie tele2 3GB, man viņi vajadzīgi, kā zaķim stopsignāls, bet bērniem tie ir interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Bitei ir viens lieeels pluss. Feisīts&draugi&wazis ir bezmaksas. Triec cik gribi. Domāju arī jaunākā paaudze novērtēs. Un uz pārējo tas 1 GB arī aiziet :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Man jau tas pats-meitai Bite priekšapmaksa(būtībā jau abonēšana,jo katru mēnesi jāloba "Pieslēgšanas maksa 30 dienām"-4,27€.kur internets 5MB.

Tur jau centu 3,14šana,bet 3GB par to pašu maksu nāk līdz...

Man tarifs "Brīvdiena"-8,80 un 2GB.Kādēļ maksāt vairāk?Nesaku,ka pāriešu,jo man slinkums un viss apmierina pie Bite.Ja kādam tas aktuāli,tad līdz 7.martam laiks domāt.

Link to comment
Share on other sites

Nja... man LMT, Brīvība + Neatkarība. Mēnesī noļerkstu ~200 - 300 min, izlietoju ~200GB trafika (šārēju no telefona - mans ISP piedāvā tikai 10 mbit, LTK optika un vispār optika vai kādi citi varianti ar drātīm nav iespējami, tikai radiolinki).

 

Personīgi man svarīgāk lai nav čakars, lai zona ir stabila, lai sakari ir OK, lai varu visur atzvanīt neraustoties, lai varu lietot internetu telefonā tik, cik vajag... par to arī esmu gatavs piemaksāt tos 13EUR. Nervi tomēr ir dārgāki, vismaz man.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieslēgšanas maksa 30 dienām"-4,27€.kur internets 5MB.

 

Pag, pag, neiebraucu. Man skuķiem vēl vecais Bites "3,5", tagad eiro kautkādi 4.9, ar 300Mb interneta. Tāds tarifs Bites mājaslapā vairs nav pieejams, bet man toeiz, pirms ~gada, pusotra izdevās pierunāt saglabāt šo tarifu. Man pašam arī šāds, tikai pēcapmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Pļin es te sēžu uz Brīvības par nepilniem €10 mēnesī un vēl LMT meitenes reizi pa reizei zvana, piedāvājot šausmīgos dīlus papildus - 200 MB mēnesī par 2 eirām. Parasti skatījos uz tiem operatoru lakstītājiem ar greizu aci, bet nu nav pamata būt lojālam, it īpaši tādēļ, ka LMT tāpat nenovērtē mūsu 10+ gadu sadarbību. Kā izpaužas tā pāriešana uz citu operatoru, nesanāks tā, ka palieku nesasniedzams uz pāris dienām?

Link to comment
Share on other sites

Viena lieta, ja Tu apmaksā tikai vienu, pats savu rēķinu. Cita lieta, ja jāapmaksā vēl 3 citi ģimenes rēķini. Tad kapeikas pārvēršas rubļos. Pie kam, mobilā rēķini nav vienīgie rēķini, kuri ik mēnesi jāapmaksā.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vecais Bites "3,5"

 

 

Tas arī būs atslēgas vārds.Ja no "vecā" tarifa nolec,tad jaunie ir tā brīža jaunumi.Atpakaļ un no jauna uz tādu 3,5 nevar vairs tikt...Man rezervē ir viens Bite Starta tarifs  :hunter: ēst neprasa un tāpat pieturu aiz neko darīt.

w8tp8q25rxo6mvdonh9h.png

Link to comment
Share on other sites

Man izdevās, jo no tā tarifa nenolecām. Vienreiz zvanīja bitenieki un piedāvāja savus jaunos tarifus, teicu, vai nu "3.5", vai prom. Un tā mums vēl joprojām ir "3.5" par 4,9eur ar laikam 300min zvani, 100 SMS un 300MB. Man pietiek, bērniem jāpielāgojas.

Link to comment
Share on other sites

ggg uzzvani tele2 ;) Gan jau piedāvās kaut ko labāku par to pašu summu :) 300MB mūsdienās jau ir tāda bomžošanās ;) Arī kaut kādi limitēti zvani neizklausās nopietni ...

Link to comment
Share on other sites

Tur jau nav ko zvanīt. T2 mājslapā jāpiesakās un teāters iet vaļā.  300MB man pietiek, muzonu telefonā nestrīmoju un nestrīomošu. Mašīnā LR1, Waze bitei ir pa velti. Es no bites netaisos laisties, tik skuķus pārcelt uz labāku neta tarifu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā izpaužas tā pāriešana uz citu operatoru, nesanāks tā, ka palieku nesasniedzams uz pāris dienām?

 

Nē, viss ir vienkārši - aizej pie operatora uz kuru gribi pāriet, aizpildi pieteikumu un naākmajā dienā ap 12 notiks pārslēgšana. Starplaika bez sakariem praktiski nav. Atliek tik ielikt jauno sim karti un palaist telefonu, kad vecajam pazūd zona. 

Link to comment
Share on other sites

Emm, tiem kas tankā, tas ir gg* un tamlīdzīgajiem. Man ģimenē ir visu trīs operatoru pieslēgumi. Katrā gadījumā ir jāizsver ko tieši vajag, viens perfektais pieslēgums vienkārši neeksistē ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad kapeikas pārvēršas rubļos

 

viens rublis ar apmēram viena eiro centa vērts. kur te problēma?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, viss ir vienkārši - aizej pie operatora uz kuru gribi pāriet, aizpildi pieteikumu un naākmajā dienā ap 12 notiks pārslēgšana

 

 

Ja nemaldos, tad pāreja notiek pēc 4 dienām, nevis nākošajā.

Link to comment
Share on other sites

Tiko sieva sievasmātes telefonu pārcēla no Bites uz Amigo pensionāru tarifu. Iedeva ķošķai jaunu telefonu un beidzot var stabili sazvanīt. Vismaz Manā pusē Lielvārdē kautkā Bitei zona zuda. Plus sievu nokaitināja Bites stulbie teksti, kad sivasmāti nevarēja sazvanīt.  Bite ir kantoris, kurš orientēts uz tīņiem, nevis nopietniem cilvēkiem. Man visu laiku nākas braukāt apkārt, kolēģiem ir gan Bite, gan Tele2 un varu tikai teikt, ka Bite stabili iet uz lielajiem ceļiem un pilsētās. Kā jābrauc pa laukiem un mežiem, tā iestājas pipec bezmaksas Waze un jāvelk no bardačoka ārā vecā labā karte. Ar Tele2 zonu ir līdzīgi un beigās paliek tikai mani LMT sakari. Kad man, darba vajadzībās, Jaungada naktī, vajag no Ventspils Rīgu sazvanī, tad arī tikai LMT strādā. Vārdu sakot, es saprotu, par ko maksāju dārgāk, toties nav problēmu. Tā gan ir ar visu šai pasaulē.

Labots - Didzis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bite  neko nepiedāvāja. Sieva vienkārsi pateica, ka Amigo dod pensionāram jaunu telefonu, Bitei zona švaka un mute bija ciet.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man izdevās, jo no tā tarifa nenolecām. Vienreiz zvanīja bitenieki un piedāvāja savus jaunos tarifus, teicu, vai nu "3.5", vai prom. Un tā mums vēl joprojām ir "3.5" par 4,9eur ar laikam 300min zvani, 100 SMS un 300MB. Man pietiek, bērniem jāpielāgojas.

Tas, ka iekš manabite.lv tie tarifi vairs nav, nenozīmē, ka tos nevar nekādi pieslēgt. Es sev 4 mēnešus lietoju Piektdienu un tad 4 mēnešus Starta tarifu. Tad atkal 4 mēnešus piektdienu, utt. (saistīts ar darbu, jo Venecuēlā šiem joprojām vienīgajiem nestrādā viesabonēšana. Bet to labi atrisina lēta vietējā sim karte). Pāreju uz "nepieejamiem" tarifiem var veikt ar iesniegumu jebkurā Bites salonā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vecā pase tev nav uz rokas? Operatori uz derīguma termiņu parasti neskatās, cik nu esmu ar iztecējušu pasi līgumus slēdzis!

Tele2 skatās. To pat piefiksē. Un nevar noslēgt, kamēr nav derīga dokumenta.

 

 

Nē, viss ir vienkārši - aizej pie operatora uz kuru gribi pāriet, aizpildi pieteikumu un naākmajā dienā ap 12 notiks pārslēgšana. Starplaika bez sakariem praktiski nav. Atliek tik ielikt jauno sim karti un palaist telefonu, kad vecajam pazūd zona.

Nebūs. Ir 3 darba dienas tagad ir operatora maiņa - 1. dienā aiziet pieteikums, 2. diena, kad tev zvana un piedāvā palikt un tikai naktī no otrās uz trešo dienu notiek SIM karšu samainīšanās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebūs. Ir 3 darba dienas tagad ir operatora maiņa - 1. dienā aiziet pieteikums, 2. diena, kad tev zvana un piedāvā palikt un tikai naktī no otrās uz trešo dienu notiek SIM karšu samainīšanās.

 

Taisnība. Mazliet sajaucu. Vakar ~15 bij pieteikums, attiecīgi šodien ~12 dienā ZZ karte ar jauno tarifu plānu aktivizējas, bet no LMT pārgājusī karte aktivizēsies rīt no rīta ~4-5. Sanāk 1,5 dienas. Tas, ka nepaliec bez sakariem gan ir spēkā.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas, ka nepaliec bez sakariem gan ir spēkā.

Tas jā, bet arī atkarīgs ar kādu karti maini operatoru. Priekšapmaksa iet ātrāk, pēcapmaksa iet ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis, pēc manis iepriekš ieliktajiem noteikumiem, neatkarīgi no priekš/pēcamaksas mobilo sakaru numur pārnes 24h laikā (protams, ja nerodas šķēršļi vai tml)

Link to comment
Share on other sites

Šodien atveda T2 sim. Zvana Bite kādēļ ejat prom, saku, ka lētāk utt., mēs pārzvanīsim. Šie pārzvana un piedāvā unlimited zvani+sms+4 gb par 3.88 eur. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es, ka gaju no LMT prom, man piedāvāja Brīvība +500MB pa 6.99€, to arī paņēmu

Link to comment
Share on other sites

Nekā neizdevīgāka par LMT nav. vienīgais ko šie var pateikt, ka sakari vislabākie. Nezinu, bet pēdējos 2 gadus par to runāt jau ir nonsenss.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es, ka gaju no LMT prom, man piedāvāja Brīvība +500MB pa 6.99€, to arī paņēmu

 

Man pagājušajā nedēļā zvanīja no LMT un piedāvāja tādu pašu piedāvājumu

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Rubenis, pēc manis iepriekš ieliktajiem noteikumiem, neatkarīgi no priekš/pēcamaksas mobilo sakaru numur pārnes 24h laikā (protams, ja nerodas šķēršļi vai tml)

Pēc likuma. Realitātē tās ir trīs darba dienas. Iepsējams, ka kāds no tā likuma panta apakšpunktiem vai tās divas reizes pieminētās 24h ir divi atsevišķi laika periodi, kas summējas. Neesmu jurists, bet realitātē ir 3 darba dienas maksimums.

Link to comment
Share on other sites

Zvanīja LMT argumenti par palikšanu pie viņiem - "mums ir bezmaksas zvani uz visiem tīkliem nevis tikai 4"

Piedāvāja brīvība +300mb par 6,97

 

Pat ja trapisies kāds kreisais numurs tāpat tas būs mazāk kā 3 EUR mēnesī

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pat ja trapisies kāds kreisais numurs tāpat tas būs mazāk kā 3 EUR mēnesī

Pāris autoatbildētāji + viens taksometrs, un nebūs gan.

Link to comment
Share on other sites

LMT iestrēguši teju 10 gadu senā pagātnē, kad 300 MB skaitījās drausmīgi daudz. Nesaku neko par viņu dezignēto pieslēgumu un bezlimitu datu tarifu, bet tie pārsimts MB tiek pasniegti kā baigākā ekstra.

Link to comment
Share on other sites

Ne visi sēž hardcorā internetā telefonā. Man pašam mēnesī ar tiem 500+MB pietiek, jo gan darbā, gan mājās ir. Un nets telefonā vairāk aiziet aplikaciju atjaunināšanās dēļ kā sēdēšanas forumā vai tml.

 

P.s. pajautāju lmt, ko var piedāvāt.. Redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, biedram erny jau nu nevajadzētu bozties par tādu piedāvājumu. Man ir Brīvība bez nekādām atlaidēm 9.95. Ir standartā 50 MB interneta. Labi, es internetu telefonā nelietoju, gandrīz nemaz, tik, cik e-pasta aplikācija noēd, kaut kādi padsmit MB mēnesī sanāk. Bet vienalga, tikai 6,97 plus vēl 250 MB papildus - diezgan vilinošs piedāvājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vvv,

Nu nezinu kā var ar pacmit MB iztikt jo īpaši ja telefona saturu dublē mākoņi plus ik pa laikam ieiet tajos pašos portālos.

 

Ja operators redz ka regulārais trafiks ir 2+GB tad piedavat 300mb kā baigo diilu ir Nenopietni.

 

Protams LMT ierobežotajām internetam ir viena bonuss - kas sasniegts Limits internetu nevis atslēdz bet ierobežo uz 64kbps - neērti bet dzīvot var. Tagad piemēram rakstu caur ierobežoto netu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...