Jump to content

«Tele 2» nāk klajā ar jaunu tarifu plānu


ggg97
 Share

Recommended Posts

Man tev personīgi atvainoties?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@jema, vienkārši nevajag meklēt visur zemūdens akmeņus :)

 

Pats starpcitu labprāt izmantotu šo iespēju, bet feileris.. pasei tikko termiņš beidzās.. un maksāt paaugstinātu nodevu par pasi nav vēlmes :D

Link to comment
Share on other sites

Papētot līguma nosacījumus un pāriešanas iespējas ievēroju, ka no šī ZZ pakalpojuma tāpat kā citām internetā iegādātām lietām/pakalpojumiem var atteikties 14 dienu laikā.

Tagad tāds tīri teorētisks jautājums, kas notiek, ja es paņemu šo ZZ piedāvājumu un pāreju pie viņiem no Bites, bet pēc dažām dienām no tā atsakos? Mani automātiski pārsviež atpakaļ uz Biti? Diez vai, jo pats taču neesmu izteicis Bitei tādu vēlmi kā būt viņu klients. Kas notiek ar to tel. numuru šādā gadījumā? Tas tiek slēgts un pēc 6 vai cik tur mēnešiem palaists atkal tirgū?

Link to comment
Share on other sites

 

 

pasei tikko termiņš beidzās.. un maksāt paaugstinātu nodevu par pasi nav vēlmes

 

Vot līmenis, un tāds mācīs nemeklēt zemūdenes akmeņus.

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, kāds tam sakars? ja nezināji, tad ir iespēja par augstāku nodevu pasi dabūt ātrāk - 2 dienās, nevis 10 kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad tāds tīri teorētisks jautājums, kas notiek, ja es paņemu šo ZZ piedāvājumu un pāreju pie viņiem no Bites, bet pēc dažām dienām no tā atsakos? Mani automātiski pārsviež atpakaļ uz Biti? Diez vai, jo pats taču neesmu izteicis Bitei tādu vēlmi kā būt viņu klients. Kas notiek ar to tel. numuru šādā gadījumā? Tas tiek slēgts un pēc 6 vai cik tur mēnešiem palaists atkal tirgū?

 

Numurs paliek pie tā operatora, pie kura izdomāji izmantot atteikuma tiesības (tātad tele2)

Pēc 3-6 mēnešiem vai vēlāk Tele2 atdod šo numuru mājas tīklam (tam, kam šis numurs tika piešķirts. Piem., ja agrāk būsi pārcēlis numuru no LMT uz Biti un pēc tam pārcēli uz Tele2, tad pēc līguma pārtraukšanas numurs nonāks LMT rīcībā).

Link to comment
Share on other sites

No ZZ var uz Biti pāriet ar visu numuru un pēc tam uzreiz atpakaļ uz Bomba piedāvājumu ZZ?

Link to comment
Share on other sites

Nevar, tur bija kaut kāds minimālais laika posms pie operatora pēc maiņas, pusgads, vai kaut kas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Racer, pie piedāvājuma var tikt esošie zz uzaicinot kādu draugu pārcelties..

 

Ja es tagad paņemu Bites priekšapmaksas karti un meita mani uzaicina pārcelties, tad viss sanāk? Ne vella nevar saprast tai Teles mājaslapā. 

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Interesanti, vai no Tele2 pieslēguma skaitās kā no cita operatora? Es zinu, ka ZZ ir zem Tele2, bet, ja nemalodas, tad vienā citā akcijā, kur līdzīga situācija bija, pieslēgums un ZZ skaitījās dažādi operatori.

 

Šobrīd vecvecākiem 4.99€ mēnesī pie Tele2. Internetu jau it kā nevajag, bet 1€ mēnesī tomēr lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Šodien zvanīja no Tele 2. Paceļu un uzrunā mani krieviski ar dobrij večer. Atbildu: "Labdien. Latviski vai neko." un uzreiz pārslēdzas uz latviešu valodu. Viss kulē, tā jau notiek otro reizi kad saņemu zvanu no Tele 2.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Nu Tev var krieviski piezvanīt, jo sistēmā kaut kāda suņā pēc rādās, ka krievs esi, bet jautri ir piezvanīt uz latviešu uzņēmumu, kur Tev atbild krieviski paceļot klausuli. :D

Link to comment
Share on other sites

Tas jau notiek otro reizi. Kāpēc tad pēc pirmās reizes viņi neizņem ārā mani no ruskij datu bāzes? Tā visa purga vien nosit vēlmi pāriet pie viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Racer.. Tā sanāk, ja vien meitai Zz ir uz viņas pašas. Domāju sīkāk pateiks ZZ/T2 centrā, personām pieļauju, ka abām jābūt līgumu slēgtspējīgām.

 

Twitter bija jau līdzīgs jautājums un šis akcijas ietvaros no t2 pieslēguma neskaitās kā no cita operatora.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādam izdevies pārcelt kādu uz šo tarifu pie viena sevi norādot kā pieteicēju, lai tad dabūtu to bonusu?

Ir 2 LMT pastāvīgie pieslēgumi, un viens tele2 pastāvīgais. Varētu pārcelt, bet nekādi neredzu zz pieteikumu formā kur norādīt numuru , kas itkā ieteicis pāreju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

p.s. interesanti, ka izdevīgāk būt Tele2 ZZ klientam kā paša T2

ZZ vienmēr iet uz viszemāko cenu. Tele2 uz visizdevīgāko risinājumu dažādām klienta vajadzībām.

 

 

Pats starpcitu labprāt izmantotu šo iespēju, bet feileris.. pasei tikko termiņš beidzās..

Tele2 pieņem gan eID kartes, gan autovadītāja apliecību.

 

 

Interesanti, vai no Tele2 pieslēguma skaitās kā no cita operatora?

Tele2 un ZZ pēcapmaksa abi skaitās Tele2 pieslēgumi - viens operators. Akcija pārnākot no Bites vai LMT.

 

 

Ir 2 LMT pastāvīgie pieslēgumi, un viens tele2 pastāvīgais. Varētu pārcelt, bet nekādi neredzu zz pieteikumu formā kur norādīt numuru , kas itkā ieteicis pāreju.

Šī iespēja ir jebkurā Tele2 centrā pieejama, par internetu gan nemāku teikt.

Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis,eID būs tikai 11.03.. vadītāja apliecības man nav, bet nu viss šis štrunts, jo kā zināms pēc šādām akcijām vienmēr seko citas akcijas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

vadītāja apliecības man nav, bet nu viss šis štrunts, jo kā zināms pēc šādām akcijām vienmēr seko citas akcijas.

Ar laiku gan jau :D

Link to comment
Share on other sites

Biju Tele2 centrā, pārcēlu sevi un nomainīju sievai pieslēgumu uz šo. Tagad gadu 3,99 par sarunām un sms + 3GB KATRU mēnesi.

Pie viena paķēru Huawei P8 Lite pa 5,99@24mēneši

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

@Rubenis,eID būs tikai 11.03.. vadītāja apliecības man nav, bet nu viss šis štrunts, jo kā zināms pēc šādām akcijām vienmēr seko citas akcijas. 

Vecā pase tev nav uz rokas? Operatori uz derīguma termiņu parasti neskatās, cik nu esmu ar iztecējušu pasi līgumus slēdzis! 

Link to comment
Share on other sites

Man atkal liekas, ka Tele2 klienti ir kaut kā klusāk dzirdami nekā pārējie... Un vismaz senāk īsziņas lēni piegādājās.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, esmu bijis gan LMT, gan Tele2 klients, Bites gan nē  (un labi, ka tā). Pirms gadi 10 bija izteikta starpība LMT par labu, šobrīd to tā neizjūtu. Protams, ka LMT ir stabilāks, bet Teles gļuki ir tik reti, ka nepievēršu uzmanību. Vēl viena fīča, kas palīdz uzlabot sakarus - sarunām izmantot 2G tīklu. Tā kā lietoju 2 SIM kartes, kur viena tiek datiem izmantota, otra sarunām, tad nav problēmu - telefonam norādu, ka 1. SIM tikai 2G tīkls un otra 4G un uz leju. Par sakaru q nesūdzos.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāds normāls jepatorijs ;) Kad muku no teletubījiem (~2008-10), tad nenotrūkusi saruna jau skaitījās brīnums ...

Un Bitei divreiz? šo gadu laikā izjutu tikai zonas problēmas ... Bet tā jau ir cita saruna :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš minēju.. sieva lieto ZZ.. pa šiem gadiem nav bijis problēmu.. šķiet vienīgi palikuši zināmi stereotipi par T2 kā operatoru, bet nu mūsdienās vairāk vai mazāk visi ir vienādi un cilvēks jau lieto to, kas izdevīgāk. Pašam jau LMT ir gandrīz 14 gadus un pārgājis neesmu aiz ieraduma un tā, ka ir iedots sakarīgs tarifs, kurš pašlaik mani apmierina, vienīgi pēdējā laikā arī citi operatori nesnauž un cenšas piedāvāt kko labāku. 

 

Kā lielākais LMT pluss ir tas, ka ir iekļauti VISI operatori, nevis tikai lielie un tajās minūtēs nav jādomā kam tu īsti zvani, vai nav gadījumā kāds eksotiskais numurs vai kāds īpašais īsais numurs (uz kuriem starp citu, LMT arī ir bezmaksas, par ko citi vēl papildus naudu noplēš)

 

@@viesturs0711,ņea.. pasi pasu daļā uzreiz savāca :D 

Link to comment
Share on other sites

Arī es biju LMT klients kopš 2001.gada,  Ja līdz šim visiem ģimenē bija LMT, tad nu jau gadus trīs daži ir pārcelti uz amigo pensionāru tarifu, daži uz tele2 kautkādu zeltu. Secinājums - pa šo laiku problēmu ar sakariem ne vienam nav bijis.

Tagad ja jau piedāvā pa 3,99 ar visu 3GB internetu (ko faktiski ir grūti pārtērēt, ja mājās/darbā ir wifi), tad manuprāt ir vērts pāriet.vēl jo vairāk tāpēc, ka visas problēmas var atrisināt tele2 centrā. tāpat kā tas ir ar amigo un lmt centriem.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Varbūt ir kāds, kurš taisās pāriet uz ZZ? Tā kā esmu jau ZZ klients, būtu pateicīgs, ja varētu sarunāt ar kādu, lai piesaka mani kā draugu. Tie 3GB par ļaunu nenāktu. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds, kurš pārgājis no Bites, varētu padalīties, kāda ir Bites pretreakcija uz šādu pāreju, citādi ar Biti pozitīva pieredze. Maniem pusaudžiem ir interese par tiem 3GB, kaut pie tele2 nekad neesam bijuši

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Racer, pie piedāvājuma var tikt esošie zz uzaicinot kādu draugu pārcelties..

 

Paldies par padomu! ;) Šodien bērns ar ZZ (izmantoja Combo) uzaicināja savu mammu (sievu) no LMT Brīvības un rezultātā abām tagad pa 3.99 uz gadu ir brīvie zvani un 3 GB mēnesī. :) No LMT atsūtīja tipisko īsziņu cik žēl, ka iet prom, lai uzzvana. Uzzvanīju, teica, ka rīt atzvanīs ar savu piedāvājumu. Tik neticu, ka piedāvās ko lētāku ar tiem pašiem labumiem. . LMT vispār dīvaina politika, ja Tu nemaini operatoru, bet tik pārej 4 reizes 18 gadu laikā no privātpersonas uz juridsko un atpakaļ, tad visi bonusa līmeņi zūd (atšķirībā no tās pašas teles). Tā Brīvība arī ir nosacīta, jo salīdzinot tarifus ir skaidrs, ka šo izvēlas tikai LMT lojālie klienti - pat bez akcijām ir daudz izdevīgāku tarifu.

Link to comment
Share on other sites

LMT vispār ir kaut kāds tizleņu kantoris ... Ir dzirdēti vairāki stāsti, kur klients ar padsimt! gadu stāžu maina operatorus, jo pa dārgu, a šamie atsūta īsziņu lai uzzvana ... Tas ir kas? Klientu lojalitātes programma???

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā tagad, bet vismaz  gadus 5 atpakaļ LMT ērti sēdēja uz valsts kantoriem. Tiesa, cena bijusi demokrātiskākā, kā privātiem "savrupniekiem", kā jau tas tirgus ekonomikā pieņemts.

Link to comment
Share on other sites

Kāds, kurš pārgājis no Bites, varētu padalīties, kāda ir Bites pretreakcija uz šādu pāreju

 

 

Man no ~1998.gada bija LMT,tad no 2006-Bite.Man salēja ausīs medu un pārgāju uz Tele2.Nosacījumi baigi labie,tikai...nebija pārklājuma zonas konkrētajā vietā :resent: Kad gāju prom no Bite,tad skaidrā valodā pateica,ka nekādu "pagaldes līgumu" viņi nepiedāvās."Žēl,ka aizej,bet būsi gaidīts atpakaļ..."es saīsinu,bet doma tāda.

Ja pareizi saprotu,tad šos individuālos līgumus piedāvā tikai Tele2 un cik lasu-LMT.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...