Jump to content

Rollera audio


AntonsMc
 Share

Recommended Posts

 

 

vadi ir nieks, visi būvmateriālu veikali ir pilni ar vadiem....., galvenais ir baterija

Tāpēc es prasu. Vai tā baterija linkā turēs?Vūferis un tumba, kā arī pastūzis tie paši, kas sākumā. Citā forumā izlasīju, ka 12V pilnīgi pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Tāds neizlēmīgs esi. Vilkt aiz mopēda (vai rollerī būvēt) vai stiept mugursomā, pie rokas? Pārlieku žigli svaidies no vienas domas uz citu. Vadus nopirkt neproti, kā tad savienot mācēsi to visu? Par aķiem, baterejām, patērēto jaudu un ilgtspējību darbībā droši, vēl tumšāka bilde.

Esi pārliecināts, ka tev to vajag? Kāpēc neapmierina austiņu izvēle ar pleijeri (nu labi - tusiņš ārā - boombox variants jau gatavs)

Tas kaut kāds hipster stilinš? Meistarot kaut ko... lai būtu. jeb tomer gribi klausīties vienkārši mūziku?

Vai vienkārši dzen luni?

 

Topiks jautrs katrā ziņā. Tāpat kā niks autoram.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Tātad

 

1) Ja tev būs šitāda sistēma, kura čarkst, pukst un rolleris mājās jāstumj, jo neesmu redzējis kvalitatīvu realizāciju šadām projektam - par Tevi smiesies kaimiņi, pēc tam vecāki, pēc gada arī pats par sevi

2) Neticu, ka braucot Tevi interesēs, ka zem pakaļas muffled pukst skaļruņi

3) Ja mušas sitās pret očkām un ogoņi nedeg un vēl ļarkst top40, tad šis velk uz vakaru, kurā uzmāksies pašiznīcināšanās tieksmes, un vienā brīdī negribēsies vairs spiest bremzes līkumā

4) TEV BŪS JĀSTUMJ UN JĀKURBULĒ!!!

5) "Dārga" regulācija būs pa kāju, jo lielāks aķis, tumbas, magnetola, vadi būs pamats tam, ka ratā vairs nevarēs uzraut :D

6) Nestāstiies, esi cilvēks - nopērc bluetooth skaļruni, ieliec ķiveres kastē, pacel beņķi un klausies, kad esi stationary http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2417433,00.asp

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu, lai jau jaunietis meistaro savas portable tumbas.

Nekas slikts vēlmē kaut ko radīt jau nav.

 

Autora izvēlētajam pastiprinātājam vajag 12V barošanu.

Un autora dotajā linkā ir 12V akumulators.

 

Par akumulatora kvalitāti nemācēšu neko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Visa ideja nav slikta, ja autors kaut ko saprastu arī. Ebay vispār bija jāaizmirst, beigās sūdu kaudze piepirkta būs.

 

Tas ebay pastiprinātājs patērē ap 5A, ja tā ir kā saka, tad ar aķi var kādu 1h klausīties bez motora līdzdalības, vai pēc tam varēs iekurbulēt grūti teikt!

 

Paņem želejas āki http://motomeistars.lv/index.php?route=product/product&product_id=58

 

Jo standarta pēc dažām pilnām izlādēm/pielādēm un beigts.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Šos mājas apstākļos nav kaitīgi lādēt?

Un es tiem 480W neticētu - attiecīgi arī 5A.

 

Tāpēc izlēmu uztaisīt pārnēsājamo tumbiņu. Sastāvdaļas tās pašas, tikai klāt nāk baterija+rokturis+kaste.

Par kādu kurbulēšanu jūs vēl te runājat?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tas ebay pastiprinātājs patērē ap 5A

Tam tevis dotajam aķim autoram vajadzēs vēl iegādāt/uzmeistarot (diezin vai) lādētāju.

Lietošana varētu nebūt pārāk ērta.

 

Man jau liekas, ka autors krietni pasteidzās ar mēslu iegādi. Jau gatavs risinājums būtu gan labāks, gan lētāks. Kaut manis minētās 25€ Cenu Kluba tumbas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Aķi drīzāk var kādu 3 vai 4 ceļļu LiPo (jāskatās spriegums - ks labāk 11,1 vai 14,8V) paņemt - tādus izmanto RC modeļos. 4-8 Ah ietilpība pie nelieliem izmēriem, pieļaujamas lielas izlādes strāvas.

Piemēram:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=38300

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16226__ZIPPY_Flightmax_8000mAh_4S1P_30C.html

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur jau arī nav jātic - 12*5=  ~60w pie 10% THD

Vēl aizmirsi past. lietderības koeficientu. Tur ir labi ja 10W uz kanālu pie nežēlīgiem kropļojumiem. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man jau liekas, ka autors krietni pasteidzās ar mēslu iegādi. Jau gatavs risinājums būtu gan labāks, gan lētāks. Kaut manis minētās 25€ Cenu Kluba tumbas.

Kas tur var būt labāks? Tām cenu kluba tumbām ir kopā 10W, šeit ir daudz vairāk. Un es šaubos vai man sanāks lētāk nopirkt gatavu. Nu, mazie 10W sanāk lētāk, bet šis pie ~60W (varbūt nav pareizi) būs dārgāks, ja es pirkšu. Un tādi nemaz nav tik daudz, kuriem ir 60W. 

 

 

Šos mājas apstākļos nav kaitīgi lādēt?

Kas tur varētu būt kaitīgs? Viņš uzsprāgs vai kaut kas cits? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tām cenu kluba tumbām ir kopā 10W, šeit ir daudz vairāk
Beidz sapņot, tur labi ja 2x vairāk. Tam cenukluba verķim varbūt pat skalruņiem jutība lielāka, kā tiem taviem auto skaļruņiem. 
Link to comment
Share on other sites

šeit ir daudz vairāk

Tev tie MAKSIMUMS 60W ir uz VISIEM kanāliem, nevis vienu.

 

Ja tu kaut nedaudz censtos iedziļināties tajā, ko tu taisi, tu to zinātu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tad visi tādus nepērk? Ja jau tā cenukluba tumba ir tik laba, tad jau visi tādas pirktu, nevis meistarotu savas!

Link to comment
Share on other sites

Es vai ta saku, ka viņa ir baigi labā? Tā tumba ir ĻOTI laba par savu ciparu, kas ir 25€.

Aizbrauc un paklausies. Es patiešām biju pārsteigts, ka 25€ tumba (kaste, skaļruņi, pastiprinātājs, akumulators un USB/AUX mūzikas atskaņotājs, radio) var tik labi (vēl joprojām priekš savas cenas) skanēt ;)

 

Ieskaitot nodokli, tavs ķīniešu pastiprinātājs vien maksā tik daudz.

 

Var uzmeistarot labāku pārvietojamo tumbu, kas neizskatīsies pēc mēsla, bet ne tu ar tavām zināšanām un ne ar tevis iepirktajām lietām.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nesu eksperts šo strāvas un skaņas frontē, bet lētākais un vienkāršakais varinats būtu nopirkt PC 2.1 komplektu izķidāt un saslēgt attiecīgi noņemot parveiotāju no 230v utt karoč tā kkā

Karoč tāpat tas nav vairs modē labāk autor ko tādu būsi pirmais puiss ciemā
692054164.jpg

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...