Jump to content

Cietņa dublikāts ar HDD Raw Copy Tool


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Win apdeitu draiveri dažkārt mēdz tā darīt, tāpēc labāk tos vilkt no dzelžu ražotājiem, aka tīklenes/čipseta/skaņaskartes ražotājiem, nevis komputatora salicējiem. Laptopiem gan mēdz būt nianses, sevišķi ar video.

Link to comment
Share on other sites

Kā saka "na službe" varbūt arī vajag vilkt tos atjauninājumus. Mans win7 mājās nekādus atjauninājumus man nevelk. Un ne reizi kopš atjauninājumu izslēgšanas es neesmu saskāries ne ar vienu problēmu. Varbūt, ka tas ir īpašs gadījums :), HVZ. Gluži otrādi, man nācās nahrenizēt dažus jau ieinstalētos atjauninājumus, jo Microcap portable (jā, jā, zinu, esmu maita :)) negribēja darboties.

 

Vispār esmu nonācis pie secinājuma, ka jau win7, bet sevišķi win8 viena no galvenajām funkcijām ir atjauninājumu vilkšana un instalēšana :)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Es paturpināšu.

 

Meklēju vienkāršu backup-mirror programmiņu, kura spoguļotu cieto disku. Gribu spoguļot HDD1 ar HDD2. Es nedēļā pāris reizes kaut ko izdaru (ārējais HDD) veicu iekš HDD1 izmaiņas (kaut ko izdzēšu, kaut ko pārsaucu, kaut ko jaunu iekopēju, rediģēju WORD dokumentu, koriģēju bildes). Vēlos, lai šī programmiņa visas darītās lietas nospoguļotu uz HDD2 1:1. Lai nevajadzētu ar rokām visu pārmest un pats ļaunākais visu atcerēties ko esmu darījis!!!

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Uzstellē sev RAID1 un būs tev divi identiski HDD, ja viens nosprāgst tad otrs ir identiska kopija. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Meklēju vienkāršu backup-mirror programmiņu, kura spoguļotu cieto disku.
Uzliec RAID1, ja nevar vai ir citi iemesli, tas var izmantot GoodSync. ;Loti labs softs. 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...