Jump to content

Video lejupielāde!


LeeLen
 Share

Recommended Posts

Sciecieni visiem!

 

   Kāds varētu palīdzēt ar informāciju - ar kādu programmu būtu iespējams lejupielādēt vai ierakstīt video no interneta? 

Nepieciešams šis video! http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/19.01.2015-aizliegtais-panjemiens.-operacija-slimiibas-lapa.id42531/

 

Biju dzirdējusi par HyperCam, bet tā ieraksta bez skaņas!

 

Paldies par uzmanību, ceru uz kādu gudru padomu :)

Link to comment
Share on other sites

jaksta recorder šitos visus mēslus labi noraksta. Un ātri.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Ar VLC. Ceru ka cilvēks kuram vajadzēja, savāks to failu labi ātri. :)

Ir jau aizrādījuši LTV par nelegālu viņu veidotu materiālu izplatīšanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

 

 

apstājas 2 sekundes pirms beigām un tālak nekust

 

Nē, nē, uzliec lai raidījums atskaņojas un nospied sarkano ieraksta pogu, nekas neapstājas un viss ierakstās. Nav jau pirmā reize. Interfeisa iestatījumos record poga jāpieslēdz. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā jau ilgi rakstīsies.

Beigās man sanāca, vienkārši VLC tā apstājas. Es izmantoju convert/save.

 

Bet paldies par palīdzību.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

ar internet download manager vari meginat, parasti youtube ar vinu laadeju video,  vislabaka kvalitate ar vinu bus.

Link to comment
Share on other sites

Mnjā man ar kaut kādi parādās - padzēs to drazu, kas aiz html vai iebaksti googlee RTMPDumpHelper. Man jamais patīk, jo citi strīmhunteri nedraudzējas īpaši ar to lsm lapu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

padzēs to drazu, kas aiz html
Es ta tik daudz saprotu, domāju pateikt, lai salabo, jo daudzi nedadomāsies kaut ko aiz html meklēt un dzēst. Rādās, ka beigās kaut kāds simbols piemetas, tipa šis "Â".
Link to comment
Share on other sites

Priekš sevis jautājumu atrisināju, tā, ka 

0. tur htmlā pie plaijera lodziņa ir skripts, kurā ir tas

   rmtp://links, bet tas nedeva risinājumu;

1. atradu /*rmtpdump*/, bet ar to galā netiku, toties komplektā ar /*rmtpdumphelper*/, tas ir kūūūūl!

 

Vienīgā nianse, ka strādā tikai vindausā, bija jālaiž no virtualbox, bet viss nostrādāja!!! :):):)

 

te tas softs: https://www.dropbox.com/s/2yudf4et1dh74qh/rtmpdumphelper.7z?dl=0

j)))

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mljin, kaut ko pamainījuši tai LSM lapā ir - ar rmtpdumphelper savākt var tikai reklāmu, kas iet pirms video, kā sākas video, tā errors. :(

Link to comment
Share on other sites

Racer, nevaru atrast video ar reklāmu sākumā, iemet linku.

Visi citi ko pamēģināju ar Internet Download Manager viss notiek, izvēlies video bitreitu un uz priekšu.

Žēl, tas nav bezmaksas, lietoju trial 30 days.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/07.02.2015-pelens-tips.id43575/ bērnam multenīte.

 

Vai http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/11.02.2015-intervija-ar-latvijas-pasta-valdes-priekshsedetaju-arni-salnaju.id43802/ Sākuma reklāma 14s ierakstās i usjo.

 

Par to Internet Download Manager paldies, pamēģināšu vakarā.

 

Edit: Zuxter, milzu cepums Tev par  Internet Download Manager - pirmā programma, kura novelk flash strīmu krietni ātrāk par real-time. Viss strādā. Paldies. ;)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Tāds brutāls un vienkāršs 2 min risinājums. Var arī ar kautkādu ffmpeg uz kādu populārāku formātu beigās pārkonvertēt.

 

#!/bin/bash 

OUTPUT="video.ts" 
touch $OUTPUT

COUNTER=0
while true; do
    echo "Download chunk $COUNTER"
    COUNTER=$((COUNTER+1))
	CHUNK="media_b2495498_sleng_t64SERfMzAwMA==_$COUNTER.ts"
	URL="https://ltv2060.cloudycdn.services/vodt/_definst_/60/00/2f/194585/5jw_i18_0700_0.smil/$CHUNK"
	if wget -q "$URL"; then
		cat $CHUNK >> $OUTPUT
		rm $CHUNK
	else
		echo "Completed"
		break
	fi
done

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur nekas nav jākonvertē, ir h264 strīms ar aac skaņu. Tik jāpārmet no ts uz mp4, vai mkv konteineru, lai izmestu lieko drazu. :) Novilkt var ar dafiga bezmaxas tūļiem vai Chrome un firefox  pluginiem. Ar tvplay bik lielāks čakars pēc viņu apgreida. 

Link to comment
Share on other sites

Priekškam tūļus ja to visu var novilkt ar 17 rindam koda, pietam bez reklamam un ātri.  Vai vienkarši paņemt to .m3u8 listi un ar gstreamer saglabat/paradit vai pavisam slinkie var viņu saglabat ar VLC.  


tvplay man nerada, tapēc nevar pameģinat.

Link to comment
Share on other sites

Neesu programmētājs, tāpēc parasti daru tā:

no chunklist ar excel palīdzību uztaisu failu sarakstu

tad iebaroju tos kāda lejuplādes pārvaldniekā, visus novelku

tad cmd ar copy visus salieku vienā failā

Link to comment
Share on other sites

Nu nez kas nu kuram vienkāršāk. Prastākais variants - pieliekam šito kā Chromes paplašinājumu, labajā pusē būs bultiņa, kas paliks aktīva video atskaņošanas laikā, izvēlamies kvalitāti un novelkam bez dajebkādām reklāmām (tur tās n-tās rindiņas ir jau iekšā). Piemērs ar konkrēto video:

image.png.130f41937a40489089dfc7b6212cac86.png

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Tikai ar šo paplašinājumu ir problēma - ja gribi novilkt 720 variantu, novilktajā materiālā izkrīt gabaliņi.

Viss it kā ir, bet skatoties, kaut kur pārlec uz priekšu.

 

Link to comment
Share on other sites

Man it kā neizkrīt, vari kādu vietu norādīt tai video? Visu gan nenoskatījos. Vispār tas ir .ts strīms, tāpēc varbūt atskaņojot kaut kas ir greizi. Es tos novilktos .ts uzreiz pārlieku mkv konteinerā, tad liekā draza pazūd un korekti tiek salikts audio ar video.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 6 stundām , Racer teica:

Man it kā neizkrīt, vari kādu vietu norādīt tai video?

Tas nav šinī konkrētajā, bet tiem, kas nāk no replay.lv.

Pie atkārtotas novilkšanas, izkritumi ir atkal citur.

Ar ko tieši pārliec citā konteinerā?

Link to comment
Share on other sites

Man nevienā video no replay nav izkritumi. Nez vai tas palīdzēs, bet tas plugins defaultā liek paplašinājumu mp4, kas nav korekts, pamaini uz TS, jo tas var kādam pleijerim sajaukt galvu.

 

pirms 3 stundām , Stepselis teica:

Ar ko tieši pārliec citā konteinerā?

ffmpeg, jo ar mkvtoolnix mēdz būt gļuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
2018.12.1. , 00:04, AndrisBB teica:

Tāds brutāls un vienkāršs 2 min risinājums. Var arī ar kautkādu ffmpeg uz kādu populārāku formātu beigās pārkonvertēt.

Saglabāju failā ar šādu metodi video no https://7vod-adaptive.akamaized.net/exp=1584410664~acl=%2F304769206%2F*~hmac=9b1fc9aa3ebb3110a2f9c9455de49c74511fb5d9ab9ad40b74e0caffbe943b28/304769206/sep/video/1168305879/chop/segment-$COUNTER.m4s, bet tas strīms nav MPEG TS, bet hz kas (kaut kādas UDP paketes). Neviens pleijeris failu neatskaņo.

Link to comment
Share on other sites

Ir tak gatavi video downloaderi - kāda jēga mocīties?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...