Jump to content

Bluescreen Lenovo x220


Eddy53
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi Boot biedri.

 

Kartejo reizi vershos pie Jums saistiba ar zilo ekranu, jo pats nesaprotu un ar googli nepietiek lai atrisinatu sho problemu!

 

Pirmkart velejos jau laicigi atvainoties, par to ka netiek lietotas garumzimes, bet uz shi datora vel nav bijusi nepiecieshamiba pec apostrofa.

 

Shis ekrans uzrodas pec neilga laika, kad utorrents ir ieslegts un nekas pat netiek ladets.

 

Ka jau visiem zinams, tad parasti zilais ekrans uzrodas pie diviem varinatiem un tie ir: Liki draiveri vai ari dzelzhi pa galam.

 

Shoreiz varu apgalvot, ka ar dzelzhiem viss ir kartiba un draiveri ari ir salikti kaa nakas. Shoreiz ari droshi varu teikt, ka uz shi laptopa man ir legals windows, ja nu kadam atakal naak prata, ka problemas vienmer ir ar liki saliktiem win vai ari nelegalajiem.

 

Kaaa ari shis zilais ekrans ar tieshi to pashu kodu uzrodas ari uz otra laptopa ari pavisam savadakiem dzelzhiem.

 

Te bus links uz dump failu : http://failiem.lv/u/pwzptjy, jo man nav atlauts vinju pievienot pie failiem. Ka ari zemak ir screenshots ar bluescreen kodu.

 

Paldies jau ieprieksh.

 

 

 


Šeku, reku informācija no WhoCrashed:

 

On Tue 27/01/2015 20:16:41 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\012715-9968-01.dmp
This was probably caused by the following module: netio.sys (0xFFFFF8800179B6FD)
Bugcheck code: 0xD1 (0x28, 0x2, 0x0, 0xFFFFF8800179B6FD)
Error: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
file path: C:\Windows\system32\drivers\netio.sys
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: Network I/O Subsystem
Bug check description: This indicates that a kernel-mode driver attempted to access pageable memory at a process IRQL that was too high.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system that cannot be identified at this time.

 

Vēlreiz atgādinu, ka draiveri ir jaunākie no izstrādātāju mājaslapas un ar dzelžiem viss ir kārtībā! :)

post-92411-0-91475500-1422396100_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jaamaacaas lietot google:

https://www.google.co.uk/search?q=Bugcheck+code%3A+0xD1+(0x28%2C+0x2%2C+0x0%2C+0xFFFFF8800179B6FD)&oq=Bugcheck+code%3A+0xD1+(0x28%2C+0x2%2C+0x0%2C+0xFFFFF8800179B6FD)&aqs=chrome..69i57.849851j0j4&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8#newwindow=1&q=Bugcheck+code:+0xD1+

 

Vienaa linkaa iesaka apdeitot draiverus, noskaneet pret viirusiem un paarbaudiit cieto disku pret kljuudaam. 

 Es uzreiz saaktu ar cietnja paarbaudi, diezgan daudziem patiik vinjus meetaat.

Link to comment
Share on other sites

Darits, darits, darits!

No sakuma domaju, ka vainigs ir arejais cietais, bet tad shis pats BSOD uzmetas ari otram lapsim ar nesen nomainitu SSD, kursh ir bez tirs no bad sectoriem. Smiekligakais ir tas, ka biezhi ir nacies dzirdet, ka ari manai draudzenei uzmetas shis bsod un ari vel vienam pazinjam, kuru kompji nekad nav bijushi manas rokas. Arii tie uzmet BSOD, kad ieslegts ir uToreents.

 

Mani arejie cietni stav uz galda un netiek kustinati no vietas, iznjemot tas dienas, kad partiru puteklus, bet taja pasha gadijuma, viss tiek darits saudzigi.

 

Velreiz parieshu pari cietajiem, jo aizdomigas lapeles es nesezhu, ka ari regulari skeneju ar  malwarebytes, kursh ar pilno licenzi uz visiem maniem laptopiem.

 

Bet paldies par atbildi Grisha! ;)

Labots - Eddy53
Link to comment
Share on other sites

TAd pameegjini utorentam samazinaat konekciju daudzumu, kaa arii nolimiteet aatrumu, teiksim, maksimums 1 megs. 

 Zinu ka man, ja nav nolimiteets liidz 1 megam aatrums torentos, bezvadu tiikla kartei pazuud sakari ar ruuteri, kaut raada ka ir piesleedzies.

 Man gan ir Linux un zilie logi man nav iespeejami.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Man gan ir Linux un zilie logi man nav iespeejami.

Jā, ģēnij, jo Linux ir.. melni! :D

 

Autor, būs vien jāstāsta ko un kā tieši jau esi notestējis. Memtest86+, HD Tune un CHKDSK visām partīcijām iziets un viss ir OK?

 

Pēc tam, ja BSOD izsauc tieši uTorrent, tad pastiprināta uzmanība jāpievērš tīkla un disku kontroliera draiveriem. Iepostē šeit to hardware ID un draiveru versijas/datumus un izstrādātājus no Device Manager.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Zinu ka man, ja nav nolimiteets liidz 1 megam aatrums torentos, bezvadu tiikla kartei pazuud sakari ar ruuteri

Kas tas par sviestu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...